ایران استخدام

ایران استخدام
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/09/28

دنبال کار می‌گردید و از یک سایت به سایت دیگه سر می‌زنید؟ راه آسان‌تری هم برای پیدا کردن کار و مشاهده آگهی‌های استخدامی هست و آن هم استفاده از اپلیکیشن ایران استخدام هست. اپلیکیشن ایران استخدام مربوط به سایت آگهی استخدام "ایران استخدام" می باشد و امکان پیدا کردن کار متناسب با تخصص و در شهر خودتان را فراهم کرده است. 

اپلیکیشن ایران استخدام

اپلیکیشن ایران استخدام، یکی از انواع اپلیکیشن‌های کاریابی بوده و  توسط سایت ایران استخدام طراحی شده است. در اپلیکیشن ایران استخدام، اخبارهای استخدام به روز و آنلاین، از همه نقاط شهر و بر اساس تحصیلات و ... دریافت می‌شود. دریافت این اخبار به صورت لحظه‌ای و خودکار است.

با استفاده از اپلیکیشن ایران استخدام، امکان دریافت رایگان استخدام‌های دولتی و خصوصی فراهم شده است. این اپلیکیشن، خدماتی را نیز برای کاربران ارائه می‌دهد.

در این برنامه می‌توانید استان و شهرتان را مشخص کرده و شغل و رشته تحصیلی خودتان را هم وارد کنید و آگهی‌های استخدامی، اخبار استخدامی سازمان‌های دولتی و خصوصی را ببینید.

استفاده از اپلیکیشن ایران استخدام رایگان هست و نیازی به پرداخت هزینه نیست و به محض انتشار اخبار استخدامی قابل مشاهده هست. همچنین شما می‌توانید با فعال کردن هشدار خودکار به محض انتشار آگهی استخدامی که با تنظیمات انجام شده توسط شما هماهنگ هست، آن را مشاهده کنید. یک بخش علاقه‌مندی هم در برنامه وجود دارد که به این امکان را می‌دهد تا آگهی مورد نظر خودتان را در آن بخش ذخیره کنید و دسترسی آسانی به آن داشته باشید. 

خدمات اپلیکیشن ایران استخدام

امکانات متعددی در اپلیکیشن ایران استخدام وجود دارد. با استفاده از این امکانات، پیدا کردن شغل و کارجو راحت‌تر شده است. در ادامه، این امکانات در اپلیکیشن ایران استخدام بررسی می‌شود.

در برنامه ایران استخدام، امکان تنظیم دریافت خودکار و هدفمند آگهی‌های استخدام وجود دارد. در بخش علاقه مندی‌ها، کاربران امکان نگهداری و ذخیره آگهی‌های مورد نیاز خود را دارند. در اپلیکیشن ایران استخدام، بخشی مجزا به نمایش آگهی‌های استخدام بانک‌ها، موسسات دولتی و خصوصی تخصص یافته است. علاوه بر موارد گفته شده، امکانات متنوع دیگری نیز وجود دارد. 

اپلیکیشن ایران استخدام به دلیل ارائه بهتر خدمات به افراد، روز به روز در حال پیشرفت و به روز کردن خدمات خودش است. نسخه‌های جدیدی از این اپلیکیشن ارائه می‌شود. از خدمات نسخه جدید، می‌توان به ارتباط سریع و راحت کارجو با کارفرما اشاره کرد.

ویژگی‌های مهم اپلیکیشن ایران استخدام

قابلیت مهم در اپلیکیشن ایران استخدام، رزومه ساز آنلاین است. کاربران با استفاده از این ویژگی می‌توانند یک رزومه حرفه‌ای از خودشان دریافت کنند. امکان ذخیره رزومه به صورت فایل pdf وجود دارد. اپلیکیشن ایران استخدام، یک سری کتاب‌ها و فایل‌های آموزشی نیز در اختیار افرادی قرار می‌دهد که در آزمون‌های استخدامی شرکت کرده‌اند. دریافت این کتاب‌ها، با پرداخت هزینه ممکن خواهد بود.

آموزش نصب و استفاده از ایران استخدام

اپلیکیشن ایران استخدام، از وب سایت رسمی ایران استخدام، کافه بازار و گوگل پلی قابل دریافت است. پس از راه اندازی برنامه، کارجویان بر حسب استاندارهای خود، محل شهر، میزان تحصیلات، حقوق، می‌توانند شغل موردنظر خود را انتخاب کنند و از راه‌های ارتباطی به کارفرما دسترسی داشته باشند. کارفرمایان نیز می‌توانند بر حسب نیروی مورد نیاز خود، آگهی‌های استخدام را در اپلیکیشن درج کنند و متناسب با نیاز خود با کارجوی موردنظر در ارتباط باشند.

این برنامه مزایایی از قبیل امکان اتصال به اکانت، امکان جستجو، دسته بندی شهرها و ارائه فرصت های شغلی در شهرهای مختلف، ارسال ایمیل و پیامک در صورت وجود فرصت های شغلی مرتبط،  گروه بندی مشاغل را دارد. 


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن ایران استخدام

- تنظیم هشدار اطلاع از آگهی استخدامی

- دریافت و مشاهده آگهی بر اساس استان، شغل و رشته تحصیلی شما

- امکان ذخیره کردن آگهی‌ها در بخش علاقه‌مندی‌ها

- دریافت آگهی‌های استخدامی‌ بانک‌ها، سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی

- دسته بندی بر اساس استان و شغل

نرم افزار ایران استخدام
نرم افزار ایران استخدام
نرم افزار ایران استخدام
نرم افزار ایران استخدام
نرم افزار ایران استخدام
نرم افزار ایران استخدام
نرم افزار ایران استخدام
نرم افزار ایران استخدام

نام

ایران استخدام

ایمیل

info@iranestekhdam.ir

شماره تماس

۰۲۱-۹۱۳۰۰۰۱۳

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان استخدام

اتصال به اکانت

ساخت رزومه

گروه بندی مشاغل

دسته بندی شهرها

جست و جو

نظردهی

ارسال ایمیل و پیامک

اشتراک گذاری مشاغل

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه iOS ایران استخدام
iOS
نسخه ویندوز ایران استخدام
ویندوز
نسخه لینوکس ایران استخدام
لینوکس
نسخه مکینتاش ایران استخدام
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر