دستیار شخصی هوشمند باتو

دستیار شخصی هوشمند باتو
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1400/08/12

هر روز کارهای زیادی هست که باید آنها را انجام دهیم، کارهایی که ممکنه روتین روزانه باشد یا تنها به همان روز برگردد. اما متاسفانه بسیار اتفاق می‌افتد که به دلیل مشغله ذهنی یا مختلف بودن کارها و یا هر دلیل دیگری برخی از کارها را فراموش می‌کنیم. گاه ممکن است کار مورد نظر اهمیت بالایی داشته باشد اما به دلیلی از آن صرف نظر کنیم و یا زمان بسیاری را برای آن صرف کنیم. همه ما ممکن است در لابه‌لای مشغله های روزانه خود برخی کارها و فعالیت‌هایمان را فراموش کنیم. گاهی به دلیل این فراموشی‌ها با بدقولی شرمنده دوستان و عزیزانمان می‌شویم. چه خوب می‌شود اگر در کنار این همه کار یک دستیار داشته باشیم تا به ما کمک کند. اپلیکیشن باتو به کمک ما آمده و به عنوان دستیار شخصی هوشمند در انجام امور روزانه ما را یاری می‌کند.

با اپلیکیشن دستیار شخصی هوشمند باتو هیچ کاری را فراموش نمی‌کنید و تنها کافیست با گفتن کارهاتون را به باتو بسپارید. اپلیکیشن دستیار شخصی هوشمند باتو تنها برای یادآوری برنامه‌ها و قرارها نیست. این برنامه کاربرپسند قابلیت‌های متفاوتی دارد و در شرایط مختلف به‌عنوان دستیاری واقعا هوشمند در کنار شماست.

به عنوان مثال اگر قصد خرید بلیط دارید می‌توانید آن را با باتو پیدا کنید. شما به کارهای دیگر خود می‌پردازید و باتو آن را برای شما پیدا می‌کند. اگر به‌دنبال یافتن رستوران یا پمپ بنزینی در نزدیک موقعیت خود هستید، با تو در نقش یک برنامه مسیریاب شما را راهنمانی می کند. این برنامه شما را از نزدیک‌ترین مکان مورد نظر مطلع کرده، با مسیریابی شما را از بهترین مسیر به مکان مورد نظر می‌رساند و زمان رسیدن را به شما می‌گوید. با این برنامه شما می‌توانید به‌راحتی زنگ بزنید و پیام دهید و برای یادآوری کارهای مختلف آلارم‌های مختلف ایجاد کنید.

از دیگر قابلیت‌های جالب این برنامه این است که  ار دنبال ارزان‌ترین تاکسی آنلاین هستید، برای شما پیدا می‌کند. اگر هوس گوش دادن به موزیکی خاص به سر شما زد، اما مشغول رانندگی هستی یا حوصله گشتن و پیدا کردن آن را نداری، کافیست به باتو خواسته خود را بگویی. مثلا فلان آهنگ از فلان خواننده را برای من پخش کن. اگر می‌خواهید به دوست یا عزیزی زنگ بزنید یا پیامک بدهید نیز، این امکان را دارید که به باتو بسپارید. برای مثال به با تو بگویید که به مامان زنگ بزن.  

در نسخه جدید باتو تغییراتی از قبیل اضافه شدن لاگین ایجاد شده و ضمن برطرف شدن برخی اشکالات جزئی آن سرویس ویدئو و سرویس موسیقی آن بهبود پیدا کرده است. این برنامه با توجه به قابلیت‌های قابل توجه در نقش دستیار در کنار شماست. کافیست این برنامه را روی تلفن همراه خود نصب کرده و کارهای خود را به آن بگویید. دیگر نگران چیزی نباشید.

به طور کلی این برنامه مزایایی از قبیل همگام سازی، برچسب گذاری، یادآوری بر اساس موقعیت، فولدربندی، پرچم گذاری، مسیریابی و امکان امتیاز دهی از مزایای این برنامه است. ازمعایب آن نیز نبود دستیار صوتی و عدم امکان رمزگذاری است. 


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن دستیار شخصی هوشمند باتو

- ایجاد آلارم
- دارای تقویم
- مشاهده اخبار
- مشاهده وضعیت آب و هوا
- امکان گوش دادن به موسیقی
- دستیار صوتی
-  خرید بلیط
- تماس و ارسال پیام
- ثبت قرار ملاقات
- یادآور کارهای روزانه

نرم افزار دستیار شخصی هوشمند باتو
نرم افزار دستیار شخصی هوشمند باتو
نرم افزار دستیار شخصی هوشمند باتو
نرم افزار دستیار شخصی هوشمند باتو
نرم افزار دستیار شخصی هوشمند باتو
نرم افزار دستیار شخصی هوشمند باتو
نرم افزار دستیار شخصی هوشمند باتو
نرم افزار دستیار شخصی هوشمند باتو
نرم افزار دستیار شخصی هوشمند باتو
نرم افزار دستیار شخصی هوشمند باتو

نام

ستاک هوشمند شریف

ایمیل

support@sapp.ir

آدرس

تهران، خیابان آزادی، خیابان حبیب الله، بعد از میدان حسن حسینی، پلاک 54، مجتمع نوآوری شریف

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان مدیریت یادآوری

همگام سازی

دستیار صوتی

برچسب گذاری

یاداوری براساس موقعیت

رمز گذاری

فولدر بندی

پرچم گذاری

ویژگی به عنوان اطلاعات شهری

نشان دادن مکان های اطراف

دسته بندی متنوع

نظرات مشتریان

امتیازدهی

امکان مقایسه

مسیریابی

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب دستیار شخصی هوشمند باتو
نسخه وب
نسخه iOS دستیار شخصی هوشمند باتو
iOS
نسخه ویندوز دستیار شخصی هوشمند باتو
ویندوز
نسخه لینوکس دستیار شخصی هوشمند باتو
لینوکس
نسخه مکینتاش دستیار شخصی هوشمند باتو
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

سیما خوئینی

25 فروردین 1400

خوبه جای پیشرفت داره اول اذیت میکنه ولی بعد درست میشه همه چی باید قابلیتا و باگ هاش رفع شه و باهوش تر شه و جملات بیشتری اضافه شه