انتگرال

انتگرال
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1400/08/11

یکی از کاربردی‌ترین اپلیکیشن ریاضی، اپلیکیشن انتگرال است. تصور بسیاری از افراد  این است که اپلیکیشن‌ها تنها جنبه کاربردی و سرگرمی دارند. ذهن بسیاری از افراد با شنیدن اپلیکیشن به سمت بازی و سرگرمی می‌رود؛ اما کارآیی برنامه‌ها در زندگی افراد واقعا قابل توجه است. شاید کمتر کسی فکر می‌کرد که با استفاده از این اپلیکیشن‌ها امکان خرید از منزل وجود داشته باشد. شما در منزل خود بنشینید و خرید خود را انجام دهید یا اینکه در منزل خود بنشینید و با مشاهده لیست رستوران‌ها، منوی غذاها و قیمت‌ها از منزل غذا سفارش دهید؛ اما کاربرد برنامه‌ها از این هم فراتر رفته است.

 امروزه برنامه‌هایی برای آموزش مسائل علمی و کمک به علاقه‌مندان مباحث عامی مختلف وارد بازار شده‌اند. همیشه تکونولوژی و توسعه اپلیکیشن‌ها برای آسان‌تر کردن کارهای انسان وارد عرصه شده‌اند و اگر واقع بینانه نگاه کنیم این اپلیکیشن‌ها تغییر تحولی خیلی زیادی ایجاد کرده‌اند. 

وقتی نام "انتگرال" را می‌شنوید چه حسی به شما دست می‌دهد؟ می‌توان گفت انتگرال برای خیلی از ما کلمه وحشت برانگیزی است و در درس ریاضیات درگیری‌های زیادی با آن داشته‌ایم. شما با کمک این اپلیکیشن مشکلات کمتری را در موضوع انتگرال تجربه خواهید کرد. پس اگر جزو افرادی هستید که انتگرال جزو درس‌های سختشان است، حتما این اپلیکیشن را نصب کرده و استفاده کنید.

 همانطور که می‌دانید سختی انتگرال، فرمول‌هایش است. اپلیکیشن انتگرال شامل فرمول‌های انتگرال‌ می‌باشد. که این جدول دارای بخش‌های: گویا، نمایی، لگاریتمی، مثلثاتی، معکوس مثلثاتی، هذلولوی، هذلولوی معکوس، مشتق دوم، قدر مطلق، مخصوص، انتگرال‌های معین می‌باشد. با داشتن این فرمول‌ها کار شما در حل کردن انتگرال راحت می‌شود، پس هر چه سریع‌تر این برنامه را دانلود کرده و از آن استفاده کنید. قابل ذکر است که این برنامه کاملا رایگان می‌باشد.

این برنامه مزایایی از قبیل آموزش تصویری، امکان ایجاد لیست علاقه مندی ها و فرمول نویسی دارد. نرم افزار انتگرال در کنار مزایای بیان شده معایبی نیز دارد، از جمله اینکه در این برنامه آموزش ویدئویی و آموزش با مثال نداشته و مباحث به صورت قدم به قدم آموزش داده نمی شوند. علاوه بر این  کاربر امکان یادداشت برداری ندارد. آیا شما این برنامه را نصب و از آن استفاده کرده اید؟ از نظر شما اپلیکیشن بررسی شده تا چه حد نیازهای کاربران را برآورده می‌کند؟ ممنون که همراه زینسی هستید.


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن انتگرال

- کمک به حل مسائل انتگرال

-آموزش تصویری

نرم افزار انتگرال
نرم افزار انتگرال
نرم افزار انتگرال
نرم افزار انتگرال
نرم افزار انتگرال
نرم افزار انتگرال
نرم افزار انتگرال
نرم افزار انتگرال
نرم افزار انتگرال
نرم افزار انتگرال
نرم افزار انتگرال
نرم افزار انتگرال
نرم افزار انتگرال
نرم افزار انتگرال

نام

گروه آرمان

ویژگی ها
ویژگی به عنوان آموزش ریاضی

آموزش قدم به قدم

اموزش تصویری

آموزش ویدیویی

توابع ریاضی

فرمول نویسی

اموزش با مثال

تمرین

یادداشت برداری

لیست علاقه مندی

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب انتگرال
نسخه وب
نسخه iOS انتگرال
iOS
نسخه ویندوز انتگرال
ویندوز
نسخه لینوکس انتگرال
لینوکس
نسخه مکینتاش انتگرال
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر