هاب کار

هاب کار
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1400/08/11

حتما برای شما هم پیش آمده که ساعت‌هایی طولانی را برای دریافت خدماتی از قبیل کارواش، موتورشویی، صفرشویی و سایر خدمات مرتبط با خودرو در صف بمانید. گاهی چاره ای ندارید جز اینکه روزهای تعطیل خود که فرصت کوتاهی برای استراحت دارید را به انجام این کارها اختصاص دهید یا اینکه خسته پس از کار روزانه مسیر طولانی را برای رسیدن به مراکز ارائه دهنده این قبیل خدمات طی کنید تا پس از منتظر ماندن در صف طولانی نوبت به شما برای دریافت خدمات برسد.

صرف زمانی طولانی برای انجام این قبیل کارها ناراحت کننده است. شاید برایتان جالب باشد بدانید که امروزه اپلیکیشن‌هایی عرضه شده‌اند که به شما کمک می‌کنند که در زمانی کوتاه و تنها با صرف زمان کمی، خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. هاب کار یکی از این برنامه‌های کاربردی است که در ادامه بیشتر با آن آشنا می‌‌شوید.

با استفاده از اپلیکیشن هاب‌کار دیگر نیازی نیست برای رفتن به کارواش و یا سرویس ماشین مرخصی بگیرید و یا از روزهای تعطیل خود استفاده کنید. هاب‌کار یک راه آسان و سریع برای درخواست کارواش و سرویس خودرو در محل هست و حتی می‌توانید روز و زمان هم مشخص کنید و متناسب با برنامه کاری خود زمانی را تعریف کنید.

برای دریافت سرویس Hub Car مکان، سرویس درخواستی، مدل ماشین و زمان را مشخص کنید و منتظر رسیدن نیروهای هاب‌کار باشید. همان‌طور که گفتیم یکی از کارهایی که باید انجام دهید انتخاب نوع سرویس هست، زیرا هاب کار خدمات مختلفی ارائه می‌دهد. خدمات هاب کار عبارت‌اند از نظافت خودرو، موتور شویی، صفر شویی، محافظ نانو رینگ و شیشه و بدنه، واکس و پولیش، سرامیک تخصصی بدنه، تعویض روغن، تعویض فیلتر هوا، تعویض فیلتر روغن و کارشناسی خودرو!

اما مزایای استفاده از هاب‌کار به جز موارد گفته شده چیست؟ شما می‌توانید در سبک دریافت خدمات خودروی خود تغییری ایجاد کنید، در صف کارواش وسرویس خودرو منتظر نمانید، یک برنامه ریزی شخصی داشته باشید و متناسب با زمان آزادتان سرویس دریافت کنید، در محیط‌های نامناسب و آلوده توقف نکنید و در نهایت در کاهش مصرف آب و حفاظت از محیط زیست هم سهیم باشید. این برنامه  شامل خدمات بسیار متنوعی از قبیل تزئینات خودرو، تعویض روغن، پرداخت آنلاین، صفرشویی، کارواش بدون آب و سرامیک بدنه می شود.

ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن هاب کار

تعیین زمان برای دریافت خدمات
- دریافت بیمه بدنه و شخص ثالث
- ارائه خدمات متنوع از قبیل مثل تعویض فیلتر و روغن و دیاگ
- کارشناسی خودرو
- ارائه کاور و بادی فنس

نرم افزار هاب کار
نرم افزار هاب کار
نرم افزار هاب کار
نرم افزار هاب کار
نرم افزار هاب کار
نرم افزار هاب کار
نرم افزار هاب کار
نرم افزار هاب کار

نام

هاب کار

ایمیل

info@hubcar.ir

شماره تماس

02188674463

آدرس

ميدان ونك، خيابان وليعصر، نرسيده به ميرداماد، خيابان دامن افشار، نبش كوچه سوگند، پلاك ٥٢، طبقه ٤، واحد ٨

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان کارواش

صفرشویی

واکس و پولیش

سرامیک بدنه

تزیینات خودرو

پرداخت آنلاین

تعویض روغن

کارواش بدون آب

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز هاب کار
ویندوز
نسخه لینوکس هاب کار
لینوکس
نسخه مکینتاش هاب کار
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

سامی کهنمویی

08 بهمن 1399

به درد این میخوره فقط یه ماشین تمیز بدی بهشون. مثلا یارو با کارتک افتاده به جون یه فضله کبوتر، میگم آقا چکار کردی؟دوتا قطره اب بریز.افتضاح