حسابداری صنعتی هلو

حسابداری صنعتی هلو
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/01/16

نرم افزار حسابداری صنعتی هلو یکی دیگر از محصولات گروه حسابداری هلو است که جهت سهولت در عملکرد  حسابداری و فروش کارخانجات صنعتی و بخش تولیدی طراحی شده است. روش حسابداری  این نسخه به صورت دائمی‌ بوده است. در نرم افزار صنعتی هلو بخش‌های مختلفی  از جمله بخش عملیات، تعاریف پایه شامل تعریف طرف حساب‌ها، انبار، تعریف  کالا، حساب‌های بانکی، بخش حسابداری، صدور انواع فاکتور، عملیات مرتبط به  کالا،  چک و بانک و گزارشات وجود دارد.

نرم افزار حسابداری صنعتی هلو

نرم  افزار حسابداری صنعتی هلو جامع‌ترین نسخه حسابداری برای مراکز صنعتی و  تولیدی بزرگ است. این نرم افزار از روش حسابداری دائمی‌ برای انجام امور  مالی و حسابداری استفاده می‌کند. هلو همه امکاناتی که کارخانه صنعتی و  تولیدی بزرگ شما برای انجام امور مربوط به حسابداری انبارداری و ... نیاز  دارد را فراهم می‌کند. 

علاوه بر  امکانات بسیار زیادی که نرم افزار صنعتی هلو دارد، شما می‌توانید امکانات  افزودنی را نیز به نسخه خود اضافه کنید و با پرداخت هزینه بیشتر امکانات  بیشتری را دریافت نمایید.

در نرم افزار  حسابداری صنعتی هلو عملیات چند انباره، دو واحدی برای کالاها، ایجاد سطوح  دسترسی دلخواه و ثبت گزارش عملکرد کاربران، توضیحات پیش فرض، خلاصه سند به  صورت دلخواه، خلاصه فاکتور، ادغام سازی اسناد، صدور سند مشابه و معکوس،  انتقال و حذف اسناد بصورت تکی و گروهی و بر اساس بازه زمانی دلخواه، فی  فروش بر اساس درصدی از خرید، امکان ثبت سند برای پیش فاکتور، ثبت و گزارش  سابقه همکاران، امکان درج چک‌های پاس نشده اشخاص در انتهای فاکتور، تعیین  حداکثر چک‌های صادره در هر ماه و بسیاری از قابلیت‌ها و امکانات دیگر همه  در نرم افزار حسابداری صنعتی هلو جمع آوری شده است.

امکانات افزودنی نرم افزار حسابداری صنعتی هلو

از  جمله امکانات افزودنی که شما می‌توانید با پرداخت مبلغ مجزا به آن‌ها  دسترسی داشته باشید، ۱۰ شرکتی بودن است با این امکان شما می‌توانید امور  حسابداری 10شرکت را به صورت همزمان مدیریت کنید.

تجزیه  دیگر عنوان امکانات افزودنی است که با کمک این امکان می‌توانید یک کالا را  به به قطعات مختلف تجزیه نمایید و به صورت جداگانه استفاده کنید.

فروش  بر اساس درصدی از خرید از دیگر امکانات افزودنی است که شما به شما کمک  می‌کند تا قیمت فروش کالا به کالا‌های خود را بر اساس درصدی از آخرین قیمت  خرید تعریف نمایید.

ثبت فاکتور ضایعات  با سرفصل دلخواه نیز از دیگر امکاناتی است که شما می‌توانید با پرداخت  مبلغی مجزا آن را به امکانات نسخه اصلی خود اضافه کنید. با کمک این ویژگی  امکان خروج کالای موجود در انبار با سرفصلی غیر از سرفصل فروش و ضایعات  وجود دارد.

سود و ترازنامه بر اساس  آخرین قیمت خرید یا قیمت دلخواه هر کالا، پرینت حوالی خروج و رسیدن هنگام  صدور فاکتور، عدم نمایش معین یک منطقه خاص، پرینت حواله پخش، شماره سریال،  شماره دوم فاکتور، پورسانت سطری، دو واحدی انبار، چند ارزی جدید، تاریخ  میلادی به جای هجری شمسی از ویژگی‌هایی هستند که شما می‌توانید آن‌ها را  فعال کنید.

به عنوان امکانات افزودنی  دیگر نیز می‌توان به عدم ثبت سند و فاکتور خدمات بر حسب درصدی از مبلغ کل،  فاکتور گزارش عملکرد کاربران، تولید اتوماتیک بر اساس فرمول تولید، سند  اعشاری و تگ انبارداری اشاره کرد.

زیر سیستم‌های توسعه کسب و کار هلو

زیر  سیستم‌های توسعه کسب و کار‌ها در نرم افزار حسابداری صنعتی هلو شامل کمک  به توسعه کسب و کار با راه اندازی سریع فروشگاه آنلاین، وب سرویس فروشگاه  اینترنتی، داشبورد مدیریتی آنلاین برای رصد کسب و کار، امکان اجرای تحت وب  جهت نصب در شعب مختلف، سیستم وفادارسازی مشتریان و پنل ارسال پیامک به  مشتریان است.

مزیت‌های نرم افزار صنعتی هلو

در  نرم افزار هلو با تجربه و رابط کاربری بهتر و آسان رو به رو خواهید شد که  استفاده از این نرم‌افزار با امکانات فراوان را آسان‌تر می‌کند. شما در این  نرم افزار امکان تغییر کد‌های حسابداری صنعتی را نیز خواهید داشت و این  گزینه نیز به عنوان یک مزیت مهم برای نرم افزار حسابداری صنعتی به شمار  می‌آید.

امکانات نرم افزار صنعتی هلو  به حدی زیاد است که کارخانه‌های بزرگ صنعتی و تولیدی می‌توانند از آن برای  مدیریت امور حسابداری و مالی استفاده کنند.

لینک  دانلود نرم افزار بلافاصله پس از خرید آن را در اختیار شما قرار می‌گیرد و  نیازی به معطلی وجود ندارد. بعد از خرید نرم افزار فایل راهنمای نصب و  نحوه استفاده از آن نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد تا هنگام نصب آن دچار  مشکل نشوید. همچنین بعد از دریافت نرم افزار حسابداری صنعتی هلو فیلم  آموزشی نحوه کار با آن نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی هلو به صورت همه روزه است و در تعطیلات رسمی‌ نیز پاسخگوی سوالات و مشکلات نرم افزاری شما خواهد بود.

همچنین  از دیگر مزیت‌های مهم در نرم افزار حسابداری صنعتی هلو حساب رایگان  myholoo است. این حساب خدمات جامع و متنوعی پس از فروش را به کاربران خود  ارائه می‌دهد. هر نسخه‌ای که خریداری کنید، امکان اعتقاد به نسخه‌های  بالاتر نیز وجود دارد.امکانات نرم افزار حسابداری صنعتی هلو 

-️ امکان تعیین و شناسایی هزینه های دستمزد و سربار (بهای تبدیل)

- تعریف ایستگاه های تولیدی در یک کارخانه opc

-️ امکان محاسبه قیمت تمام شده به صورت اتوماتیک با جزئیات مربوط به محصول

- امکان آنالیز قیمت و مواد مصرفی موجود در محصول برای بررسی درستی قیمت تمام شده محاسبه شده به صورت اتوماتیک

-️ صدور سند حسابداری قیمت تمام شده محاسبه شده

نرم افزار حسابداری صنعتی هلو
نرم افزار حسابداری صنعتی هلو
نرم افزار حسابداری صنعتی هلو
نرم افزار حسابداری صنعتی هلو
نرم افزار حسابداری صنعتی هلو
نرم افزار حسابداری صنعتی هلو
نرم افزار حسابداری صنعتی هلو
نرم افزار حسابداری صنعتی هلو
نرم افزار حسابداری صنعتی هلو
نرم افزار حسابداری صنعتی هلو

نام

دفتر مرکزی گروه شرکت های طرفه نگار

ایمیل

info@torfehnegar.ir

شماره تماس

021-22927678

آدرس

تهران ،بزرگراه شهيد مدرس، خيابان وحيد دستگردی شرقی "ظفر"، پلاک 175

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان حسابداری صنعتی

گردش چک و بانک

درج فاکتور رسمی و غیررسمی

گزارشگیری و نمایش از سود براساس بازه های زمانی

مدیریت چندانباره

سطح دسترسی برای کاربران

مغایرت گیری

امکان استفاده از بارکدخوان

گزارش عملکرد دوره ای انبار

اطلاعات نموداری جهت ارزیابی سیستم و فروش

امکان گزارش گیری از کسری مواد به هنگام تولید

صدور رسید انبار تولید

تسهیم هزینه‌های سربار تولید

مدیریت دستمزد

حقوق کارمزدی برای تولید محصول

نسخه‌های موجود
نسخه وب حسابداری صنعتی هلو
نسخه وب
نسخه اندروید حسابداری صنعتی هلو
اندروید
نسخه iOS حسابداری صنعتی هلو
iOS
نسخه ویندوز حسابداری صنعتی هلو
نسخه لینوکس حسابداری صنعتی هلو
لینوکس
نسخه مکینتاش حسابداری صنعتی هلو
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر