همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه

همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
نرم افزار همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
0 نظر
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/08/15

همراه كارتدر حوزه پرداخت آنلاین و امور بانکی فعالیت دارد. این اپلیکیشن متعلق به شرکت «تجارت الکترونیک ارتباط فردا» بوده و پرداخت‌یار مورد تایید بانک مرکزی است. با نصب نرم‌افزار همراه بانک شما می‌توانید تراکنش‌هایی ازجمله ارسال پول، دریافت پول، خرید شارژ و بسته، پرداخت قبض و ...  را در کمتر از 20 ثانیه، در محیطی امن و تایید شده انجام دهید.

اپلیکیشن همراه بانک چیست؟

همراه کارت برنامه‌ای برای انجام کارهای روزمره بانکی است. این برنامه شما را از رفت‌وآمدهای مکرر به بانک برای انجام تراکش‌ها بی‌نیاز می‌سازد. همراه کارت با هدف تسهیل کارهای روتین با فراهم آوردن امکان غیرحضوری انجام دادن کارها در یک محیطی امن شکل گرفته است. با همراه کارت می‌توانید امور بانکی مانند پرداخت و واریز وجه، خرید شارژ سیم کارت‌ها، پرداخت قبض‌ها و رسیدگی به تخلفات خودرویی را انجام دهید. 

امنیت همراه کارت بسیار بالاست. سازندگان برای افزایش امنیت این برنامه، امکان ورود با اثر انگشت را فراهم کرده‌اند. برای وارد شدن از این طریق اثرانگشت به برنامه، کافیست اثر انگشت شما شناسایی کند، اما اگر مایل به استفاده از این روش نیستید، امکان ورود با رمز عبور نیز فراهم است.

نحوه عملکرد برنامه همراه بانک

در برنامه همراه کارت امکان مدیریت چندین کار به صورت همزمان وجود دارد. کافیست مشخصات هر یک از کارت‌های خود را وارد برنامه نمایید و احراز هویت شاپرک آن را انجام دهید. بعد از این پروسه می‌توانید عملیات مربوط به کارت را کارت را به صورت جداگانه انجام دهید.

با انتخاب هر یک از کارت‌های خود در صفحه اول، با گزینه‌هایی مانند درخواست پول، کارت به کارت، دریافت موجودی، شارژ بسته اینترنتی، نیکوکاری، بازگشت وجه، اعتبار سنجی کارتی و ... رو به رو می‌شوید.

برای انجام عملیات مربوطه، کافیست روی گزینه کلیک نمایید و ادامه مراحل را طی کنید. سرعت همراه کارت بسیار بالا بوده و شما هر یک از مراحل را طی زمان کمتری می‌توانید انجام دهید.

 معمولا وارد کردن رمز دوم در این برنامه‌ها، برای کاربران کار سختی به شمار می‌آید. در مورد همراه بانک باید بگوییم که این برنامه به صورت خودکار می‌تواند در صورت صدور مجوز دسترسی، به صورت خودکار رمز دوم شما را وارد برنامه کند و شما با تایید آن، پروسه پرداخت و یا عملیات دیگر را انجام دهید.

امکانات برتر اپلیکیشن همراه کارت

یکی از ویژگی‌های بسیار جذاب این برنامه قسمت مخاطبین آن است. این گزینه را در پایین صفحه سمت راست مشاهده خواهید کرد. با لمس این گزینه از شما مجوزی درخواست می‌شود. با صدور اجازه دسترسی توسط شما، می‌توانید بدون داشتن شماره کارت و یا اطلاعات دیگر به حساب مخاطبان خود پول واریز کنید و یا برای آن‌ها شارژ و اینترنت تهیه نمایید.

در مورد امنیت این روش باید بگوییم که زیر ر نظر بانک مرکزی بوده و امنیت کافی را برای کاربران فراهم می‌کند و نیاز به نگرانی در این مورد نیست.

در اپلیکیشن همراه کارت امکان پرداخت با اسکن نیز وجود دارد، به طوری که با لمس این گزینه می‌توانید انواع قبوض و کارت بانکی را اسکن نمایید و پروسه پرداخت را طی کنید.

از طریق کیف پول همراه کار می‌توانید شارژ، اینترنت خریداری کنید و یا قبوض خود را پرداخت نماید و یا حتی در صورت کافی بودن موجودی، کارت به کارت انجام دهید.

قابل ذکر است که همراه کارت از تمامی‌ کارت‌های شتاب پشتیبانی می‌کند و محدودیتی در این راستا وجود ندارد و این ویژگی جزو ویژگی‌های مثبت آن است که شما می‌توانید همه کارت‌های خود را در یک اپلیکیشن واحد مدیریت کنید.

بخش‌های مختلف اپلیکیشن همراه کارت

در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف همراه کارت می‌پردازیم:

کارت به کارت

با لمس گزینه کارت به کارت وارد صفحه می‌شوید. در این قسمت باید شماره کارت مقصد و مبلغ مورد نظر را وارد کنید. قابل ذکر است که در این برنامه کارت منبع، با انتخاب کارت در بدو ورود به همراه کارت، به صورت خودکار درج می‌شود.

بعد از تکمیل این اطلاعات، گزینه تایید را فشار دهید. بعد از این گزینه، نوبت به تایید کارت مقصد می‌رسد. کارت مقصد به همراه اسم صاحب حساب و مبلغ نمایش داده می‌شود. بعد از تایید نیز کافیست مشخصات کارت بانکی خود اعم از ccv2، تاریخ انقضا و رمز پویای آن را وارد کنید.

بعد از این قسمت، پروسه انتقال وجه انجام می‌شود. بعد از تکمیل اطلاعات رسیده تراکنش خود را دریافت می‌کنید که امکان ارسال این رسید از طریق انواع شبکه‌های اجتماعی وجود دارد و شما به راحتی می‌توانید تصویر رسید خود را به مخاطب هدف خود ارسال نمایید.

موجودی

در این قسمت از همراه کارت، با تکمیل اطلاعات رمز دوم و ccv2 کارت می‌توانید موجودی خود را مشاهده کنید. فراموش نکنید که کارمزد این پروسه از حساب شما کسر خواهد شد.

قبض

با کمک اپلیکیشن همراه کارت می‌توانید انواع قبوض مانند قبض آب، برق، تلفن ثابت، موبایل و گاز را پرداخت نمایید. امکان پرداخت با شناسه قبض نیز در این اپلیکیشن مشاهده می‌شود. با ثبت قبوض خود می‌توانید به صورت ماهانه آن‌ها را پرداخت نمایید و نیازی به مشخص کردن مجدد اطلاعات قبض وجود ندارد.

شارژ

خرید شارژ و اینترنت از اپلیکیشن همراه کارت بسیار آسان است و شما به راحتی چند کلیک می‌توانید انواع گزینه‌های مختلف برای خرید شارژ و اینترنت را مشاهده کرده و یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید و پروسه پرداخت را طی کنید.

سوابق تراکنش

سوابق تراکنش شما در این برنامه ثبت می‌شود و هر زمان که بخواهید می‌توانید جزئیات مربوط به هر تراکنش را همراه با زمان و دقیق ارسال یا دریافت مشاهده کنید. در این قسمت تراکنش‌های ناموفق نیز برای شما نمایش داده می‌شوند.

بانک‌های تحت پوشش همراه کارت

همراه کارت امکان کارت به کارت از مبدا 32 بانک و موسسه مالی به مقصد تمامی کارت عضو شتاب را فراهم می‌کند. بانک‌های مبدا همراه کارت عبارتنداز: 

بانک دی، بانک سامان، بانک حکمت ایرانیان، بانک پارسیان، بانک تجارت، بانک اقتصاد نوین، بانک مهر اقتصاد، بانک صنعت و معدن، بانک سپه، بانک کارآفرین، موسسه اعتباری توسعه، پست بانک ایران، بانک سینا، بانک صادرات، بانک مسکن، بانک آینده، بانک ملی، بانک ملت، بانک کشاورزی، بانک انصار، بانک سرمایه، بانک شهر، بانک ایران زمین، بانک پاسارگاد، بانک خاورمیانه، موسسه اعتباری ملل (عسکریه)، بانک گردشگری، بانک قوامین، بانک توسعه صادرات، بانک توسعه تعاون، موسسه اعتباری نور و بانک رفاه.

برای دانلود اپلیکیشن همراه کارت می‌توانید به مارکت‌های معتبری مانند کافه بازار، گوگل پلی و ... مراجعه کنید. البته قابل ذکر است که همراه کارت نسخه آیفون و نسخه تحت وب نیز دارد. برای دانلود نسخه تحت وب به آدرس اینترنتی https://hamrahcard.ir/ مراجعه نمایید. دانلود نسخه آیفون نیز از اپ استورهای ایرانی آیفون نظیر سیبچه انجام می‌گیرد. 


ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار همراه‌ بانک:

- امکان کارت به کارت بدون داشتن شماره کارت مقصد

- ارسال پول و تعاملات مالی با مخاطبان گوشی

- امکان انجام تراکنش خرید از طریق کیف پول الکترونیکی

- دریافت رمز پویا

- تشخیص و جایگذاری خودکار رمز پویا

- قابلیت تشخیص و جایگذاری خودکار شماره کارت کپی شده

- خرید شارژ ایرانسل، همراه اول و رایتل

- خرید بسته اینترنت ایرانسل، همراه اول و رایتل

- پرداخت نیکوکاری

- اعتبارسنجی بانکی اشخاص حقیقی و حقوقی به همراه دانلود فایل PDF گزارش

- ورود به اپلیکیشن با اثر انگشت یا رمز ورود و تامین امنیت کاربر

- امکان پرداخت قبوض به صورت گروهی

- امنیت بالا و ورود به اپلیکیشن با رمز، اثر انگشت و یا تشخیص چهره

- اضافه کردن کارت و کارت به کارت با استفاده از دوربین گوشی

- استعلام قبض آب، استعلام قبض برق، استعلام قبض گاز، استعلام قبض تلفن

- کارت به کارت از مبدا 30 بانک به مقصد تمام کارت‌های عضو شتاب

- استعلام و پرداخت قبض موبایل و تلفن ثابت

- امکان کارت به کارت برای مخاطبین گوشی بدون داشتن شماره کارت آن‌ها

- امکان کارت به کارت با استفاده از دوربین گوشی موبایل

نرم افزار همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
نرم افزار همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
نرم افزار همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
نرم افزار همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
نرم افزار همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
نرم افزار همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
نرم افزار همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
نرم افزار همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
نرم افزار همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
نرم افزار همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه

نام

فناوری همراه پیدا

ایمیل

support@hamrahcard.com

شماره تماس

02127663320

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان عملیات بانکی

پایا و ساتنا

گردش حساب

خدمات چک

پرداخت قبض

مسدودکردن کارت

دریافت شبا

دفترچه یادداشت

قابلیت اتصال به touch ID

خرید شارژ و بسته اینترنتی

کلوپ مشتریان

کیف پول

پرداخت با بارکد

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
ویندوز
نسخه لینوکس همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
لینوکس
نسخه مکینتاش همراه کارت | سامانه انتقال پول با تلفن همراه
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر