قرآن صوتی حبل المتین

قرآن صوتی حبل المتین
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1400/08/10

در برنامه قرآن حبل المتین به منظور استفاده بهتر از قرآن، قلم هوشمند قرآنی طراحی شده است تا کاربران با استفاده از آن راحت تر آیات قرآن را با قاری یا هنگام قرائت انفرادی دنبال کنند یا به اصطلاح خط را گم نکنند. برای اینکه کاربران درک عمیق تری از آیات قرآن داشته باشند و تنها به قرائت عربی کلمات و معنای فارسی آنها بسنده نکنند، در قرآن صوتی حبل المتین امکان استفاده از تفسیر آیات نیز فراهم است. تفسیر استاد قرائتی و 7 تفسیر دیگر در این برنامه در اختیار کاربران قرار می گیرد.  

اپلیکیشن قرآن صوتی  حبل المتین با  بیش از یک میلیون دانلود از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های صورتی قرانی است که امکانات فراوانی را برای کاربران علاقمند به همراه دارد. ای برنامه بیش از  27 قاری برجسته  و 8 ترجمه خارجی و فارسی گویا را بهمراه دارد. شما می توانید قاری مورد نظر خود را انتخاب کرده و قرآن را با صوت ایشان به قرآن گوش فرادهید. از قابلیت‌های مهم این اپلیکیشن نمایش ویدیوهای قرآنی همراه با آموزش تجوید قواعد  قرآن می‌باشد.

ختم گروهی و انفرادی قرآن با قرآن حبل المتین از دیگر قابلیت های این برنامه کاربرپسند امکان ختم گروهی و شخصی قرآن با استفادها از برنامه ریزی های دقیق است. کاربر می تواند به صورت انفرادی با کمک این برنامه قرآن را ختم کند یا اینکه در کمپین های گروهی کاربران به منظور ختم کامل قرآن شرکت کند. معمولا در ختم های گروهی قرآن نیت آن دوره ذکر می شود و هر فرد بر حسب تمایل خود در آن شرکت می کند.

برنامه ریزی های این برنامه برای ختم انفرادی قرآن بسیار دقیق است.  کاربر با مشخص کردن تاریخ شروع و پایان ختم و طول مدت زمان ختم کامل (روزانه، هفتگی یا ماهانه)، برنامه کلی دقیق ختم قرآن را از برنامه می گیرد. کاربر در این برنامه می تواند برای انجالم تکالیف خود یادآور تنظیم کند.

به طور کلی این برنامه از مزایایی مانند دسترسی به فایل های صوتی و تصویری، ارائه مطالب به صورت دسته بندی شده، ارائه تفسیر و ترجمه قرآن، دسترسی به ادعیه، امکان تعیین فونت و تغییر ظاهر برخوردار است. از معایب این برنامه نیز می توان  عدم امکان دنبال کردن علاقه مندی ها، عدم امکان تکرار و همخوانی، عدم دسترسی به رساله و عدم امکان انتخاب به عنوان زنگ موبایل اشاره کرد. 

آیا شما این اپلیکیشن را دانلود کرده‌اید؟ نظرتان به  عنوان  یک کاربر، در  مورد این اپلیکیشن چیست؟ چه مزایا و معایبی می‌بینید.  ممنون  که همراه  زینسی هستید.


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن قرآن صوتی حبل المتین:

- بیش از 8 ترجمه فارسی و خارجی

- امکان نمایش ویدیوهای قرآنی

- آموزش قواعد قرآن

- بیش از 27 قاری برجسته

نرم افزار قرآن صوتی حبل المتین
نرم افزار قرآن صوتی حبل المتین
نرم افزار قرآن صوتی حبل المتین
نرم افزار قرآن صوتی حبل المتین
نرم افزار قرآن صوتی حبل المتین
نرم افزار قرآن صوتی حبل المتین
نرم افزار قرآن صوتی حبل المتین
نرم افزار قرآن صوتی حبل المتین
نرم افزار قرآن صوتی حبل المتین
نرم افزار قرآن صوتی حبل المتین

نام

موج همراه

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان منابع مذهبی

فایل های صوتی

فایل تصویری

دسته بندی

دسترسی به تفسیر

دنبال کردن علاقمندی

رساله

همخوانی

تکرار

تغییر فونت و ظاهر

جستجو

ادعیه

قرآن

ترجمه فارسی

انتخاب قاری

تقویم

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب قرآن صوتی حبل المتین
نسخه وب
نسخه iOS قرآن صوتی حبل المتین
iOS
نسخه ویندوز قرآن صوتی حبل المتین
ویندوز
نسخه لینوکس قرآن صوتی حبل المتین
لینوکس
نسخه مکینتاش قرآن صوتی حبل المتین
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر