ابزار هوش مصنوعی Frase

ابزار هوش مصنوعی Frase
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/06/08

با  ابزار هوش مصنوعی Frase می‌توانید محتوای وب سایت خود را به بهترین شکل  مدیریت کنید. این ابزار می‌تواند جذب ترافیک بالا فروش و سود بیشتری را به  کسب و کار شما برساند. ابزار هوشمند Frase برای بهینه سازی محتوا و تحلیل  متنی با کمک هوش مصنوعی کاربرد دارد مثلاً این ابزار می‌تواند به شما  پیشنهاد کلمات کلیدی بدهد و رقبایتان را تحلیل کند همچنین پیشنهادات بهبود  محتوا و پیش بینی عملکرد از جمله وظایف این ابزار هوش مصنوعی است.

ابزار هوش مصنوعی Frase

امروز ابزارهای هوش مصنوعی در زمینه تولید محتوا بسیار  افزایش یافتند و می‌توانند کمک شایانی به صاحبان کسب و کارها و تولید کنندگان محتوا کنند. یکی از ابزارهای کاربردی که در این زمینه وجود دارد،  ابزار هوشمند Frase است. این ابزار در مدیریت و بهینه‌سازی محتوای وب سایت یا  کسب و کار شما به بهترین شکل عمل می‌کند.

قابلیت‌های این ابزار بسیار زیاد است. به عنوان مثال می‌تواند به شما کلمات کلیدی مختلفی را پیشنهاد دهد و شما را در راستای  بهبود محتوا کمک کند. این ابزار هوش مصنوعی در سال ۲۰۱۶ طراحی و در سال  ۲۰۱۷ وارد بازار شد. از آن به بعد نیز توسعه یافته تا به شکل امروزی  خود درآمده است. طرفداران و مشتریان Frase از آن زمان تاکنون افزایش یافته و تبدیل به یکی از بهترین ابزارهای هوش مصنوعی شده است.

قیمت ابزار هوش مصنوعی Frase

ابزار هوش مصنوعی Frase به صورت رایگان نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، اما اگر تمایل به استفاده بدون محدودیت از این ابزار هستید، می‌توانید اشتراک این ابزار را تهیه کنید. در غیر این صورت می‌توانید با در نظر گرفتن محدودیت‌ها، نسخه رایگان آن را استفاده کنید.

البته قابل ذکر است که شما  در نسخه رایگان با امکانات زیادی روبرو هستید، مثلاً می‌توانید از قابلیت پیشنهاد کلمات کلیدی استفاده کنید با استفاده از قابلیت‌های تحلیلی برای وب سایت خود استراتژی کشف نمایید، اما نسخه رایگان تحلیل رقبا و برخی دیگر از ویژگی‌ها را ندارد. 

امکانات کامل ابزار هوش مصنوعی Frase

در ادامه به بررسی امکانات ابزار هوش مصنوعی Frase می‌پردازیم: 

تحلیل رقبا

اگر قصد رقابت در دنیای کسب و کار را دارید، می‌توانید از  امکان تحلیل رقبای این ابزار هوش مصنوعی بهره بگیرید. ابزار Frase می‌تواند ایده‌های بهبودی برای محتوای شما را ارائه دهد.

تحلیل بازدید کنندگان

ابزار هوش مصنوعی Frase قابلیت تحلیل بازدیدکنندگان را نیز  دارد. به این ترتیب که رفتار بازدید کننده را کاملا بررسی می‌کند و به  نیازسنجی آن‌ها می‌پردازد. مثلاً این ابزار می‌تواند به یک فروشگاه اینترنتی پیشنهاد دهد که با توجه رفتار خرید خریداران محتوای خود را بهبود بخشند.

تحلیل و پیشنهاد کلمات کلیدی

از دیگر قابلیت‌های ابزار هوش مصنوعی Frase، پیشنهاد و تحلیل کلمات  کلیدی است. همانطور که می‌دانید انتخاب کلمات کلیدی خوب باعث بالا رفتن رتبه سایت می‌شود. این ابزار کلمات کلیدی بهتری را برای وب سایت شما پیدا می‌کند و آن‌ها را پیشنهاد می‌دهد.

پیشنهاد بهبود محتوا

همچنین این ابزار می‌تواند به کاربران خود توصیه کند که  توضیحات ساختار صفحات، متن و عناوین خود را چگونه انتخاب کنند تا موتورهای  جستجو آن‌ها را راحت‌تر تشخیص دهند.

پیش بینی عملکرد

پیش بینی عملکرد محتوا از دیگر قابلیت‌ها و ویژگی‌های ابزار  Frase است، بنابراین شما می‌توانید با کمک این ابزار پیش‌بینی کنید که  عملکرد محتوای شما در موتورهای جستجو چگونه خواهد بود. با دانستن این موضوع استراتژی‌های بازاریابی بهتری را در پیش خواهید گرفت.

تولید محتوای هوشمند

با کمک ابزار Frase io می‌توانید محتوای هوشمندی را برای وب سایت  خود آماده کنید. این ابزار به شما پیشنهاد می‌دهد که در تولید محتوای خود از  الگوریتم‌های هوش مصنوعی استفاده کنید تا مخاطبان بیشتری را تحت تاثیر  قرار دهید.

پشتیبانی چند زبانه

ابزار فارسی قابلیت پشتیبانی از چند زبان مختلف را دارد، بنابراین این ویژگی به کاربران بیشتری کمک می‌کند تا در زبان خودشان محتوا  تولید کنند.

تولید خودکار محتوا

تولید خودکار محتوا از دیگر قابلیت‌های ابزار هوش مصنوعی Frase است؛ یعنی شما می‌توانید با کمک این ابزار محتوای خودکار تهیه کنید که با نیازهای کاربران سازگاری دارد.


امکانات و ویژگی‌های ابزار هوش مصنوعی Frase

- رابط کاربری آسان

- تولید محتوای خودکار

- پشتیبانی چند زبانه

- پیشنهاد بهبود محتوا

- دارای نسخه رایگان


نرم افزار ابزار هوش مصنوعی Frase
نرم افزار ابزار هوش مصنوعی Frase
نرم افزار ابزار هوش مصنوعی Frase
نرم افزار ابزار هوش مصنوعی Frase
نرم افزار ابزار هوش مصنوعی Frase
نرم افزار ابزار هوش مصنوعی Frase
نرم افزار ابزار هوش مصنوعی Frase
نرم افزار ابزار هوش مصنوعی Frase

نام

frase

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان ابزار هوش مصنوعی

نسخه رایگان

چت بات

تولید محتوای متنی

تولید محتوای تصویری

تولید محتوای ویدیویی

چند زبانه بودن

حوزه تجارت الکترونیک

حوزه سلامت

تجزیه و تحلیل پیش بینی

دستیار شخصی مجازی

حوزه برنامه نویسی

تولید محتوای صوتی

فرمول نویسی

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید ابزار هوش مصنوعی Frase
اندروید
نسخه iOS ابزار هوش مصنوعی Frase
iOS
نسخه ویندوز ابزار هوش مصنوعی Frase
ویندوز
نسخه لینوکس ابزار هوش مصنوعی Frase
لینوکس
نسخه مکینتاش ابزار هوش مصنوعی Frase
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر