فرهنگ شیعه

فرهنگ شیعه
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1400/08/11

برنامه فرهنگ شیعه با ارائه محتوای دینی، مذهبی و اسلامی یکی از اپلیکیشن‌های ارزشمند در این حوزه است که در اینجا به طور مختصر آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم. دعا و مناجات با خدا در تمامی روزهای سال، مخصوصا در ماه مبارک رمضان و دیگر مناسبت‌های مذهبی اهمیت فراوانی دارد. با دانلود برخی از اپلیکیشن‌های مذهبی می‌توانید به راحتی در هر جا که هستید به کتاب‌های مذهبی دسترسی داشته باشید.  
در این برنامه شما می‌توانید به راحتی به قرآن، مفاتیح الجنان، رساله توضیح المسائل 14 تن از مراجع تقلید ، کتاب نفیس حلیة المتقین، کتاب نفیس الخصال، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه دسترسی داشته و از فضیلت‌ها و آرامش ناشی از مناجات با خدا بهره مند شوید. 

فرهنگ شیعه یک اپلیکیشن کامل از بسته‌های محتوایی مذهبی مختلف می‌باشد و از امکانات مهم این برنامه می‌توان به دسترسی به فضیلت‌های 114 سوره قرآن به صورت رایگان اشاره کرد. دسترسی به بخش‌هایی از این اپلیکیشن از جمله: بخش‌های قرآن کریم به همراه ترجمه، نهج البلاغه، مفاتیح الجنان، صحیفه سجادیه، فضیلت سوره های قرآن و ذکرشمار رایگان است ولی برای دسترسی کامل به توضیح‌المسائل و حلیة المتقین و نفیس الخصال باید خرید دورن برنامه‌ای انجام دهید.

قرآن کریم این برنامه با ترجمه استاد فولادوند قابل استفاده است. آشنایی با فضیلت سوره های قرآن از دیگر بخش های بسیار مفید این برنامه محسوب می شود. کتاب نفیس حلیة المتقین اثر ارزشمند علامه مجلسی که در رابطه با سبک زندگی اسلامی و آداب زندگی اسلامی است در چندین فصل ارائه می شود. سه فصل از این کتاب به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. کاربران پس از پرداخت درون برنامه ای این امکان را دارند که از سایر فصل های کتاب نیز استفاده کنند.

کتاب زیبا و خواندنی نفیس الخصال تالیف شیخ صدوق نیز از دیگر مطالب قابل استفاده در این برنامه فرهنگ شیعه است. این کتاب با موضوع خصلت های چندگانه شامل 1200 حدیث بسیار زیبا است. از این کتاب نیز سه فصل به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد. پس از پرداخت درون برنامه ای کاربران می توانند از سایر بخش های کتاب نیز استفاده کنند.

کتاب معروف  مفاتیح الجنان تالیف شیخ عباس قمی شامل موضوعاتی از قبیل ادعیه، اعمال مستحبی، زیارات و ملحقات به همراه حدیث شریف کساء می شود. محتوای کامل این کتاب به صورت رایگان در اپلیکیشن فرهنگ شیعه در ا ختیار کاربران قرار دارد.

از مزایای این برنامه می توان به دسترسی به تفسیر قرآن، ارائه محتوا به صورت دسته بندی شده، دسترسی به ادعیه و تفسیر قرآن و دسترسی به رساله توضیح المسائل اشاره کرد. عدم وجود قابلیت هایی از قبیل انتخاب قاری، تقویم، تکرار و همخوانی نیز از معایب آن محسوب می شوند. نظر شما چیست؟


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن فرهنگ شیعه

- امکان تغییر نوع فونت و اندازه آن (در این برنامه بیش از 10نوع قلم در اختیار کاربران قرار دارد)
- امکان جستجو در اپلیکیشن
- امکان کپی کردن متن‌ها و به اشتراک گذاری آن‌ها
- ذکر شمار و صلوات شمار
- مشاهده ذکر روزهای مختلف هفته
-- قابلیت به اشتراک گذاری مطالب
- امکان افزودن مطالب به علاقه مندی ها

نرم افزار فرهنگ شیعه
نرم افزار فرهنگ شیعه
نرم افزار فرهنگ شیعه
نرم افزار فرهنگ شیعه
نرم افزار فرهنگ شیعه
نرم افزار فرهنگ شیعه
نرم افزار فرهنگ شیعه
نرم افزار فرهنگ شیعه
نرم افزار فرهنگ شیعه
نرم افزار فرهنگ شیعه

نام

bobardo

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان منابع مذهبی

فایل های صوتی

فایل تصویری

دسته بندی

دسترسی به تفسیر

دنبال کردن علاقمندی

رساله

همخوانی

تکرار

تغییر فونت و ظاهر

جستجو

ادعیه

قرآن

ترجمه فارسی

انتخاب قاری

تقویم

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب فرهنگ شیعه
نسخه وب
نسخه iOS فرهنگ شیعه
iOS
نسخه ویندوز فرهنگ شیعه
ویندوز
نسخه لینوکس فرهنگ شیعه
لینوکس
نسخه مکینتاش فرهنگ شیعه
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر