ایسام

ایسام
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/09/27

بررسی نرم افزار ایسام نشان می‌‌دهد که این اپلیکیشن را می‌توان یکی از بزرگترین حراجی های اینترنتی فارسی به حساب آورد که برنده ی جشنواره ی وب و موبایل ایران در سال های 97 و 95 نیز گردیده است، به تعبیری دیگر یک ebay ایرانی با بیش 5 سال سابقه و 180000 کالایی که برای فروش دارد. همچنین شما در ایسام می‌توانید فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید و محصولاتتان را حتی به صورت مزایده بفروش رسانید.

نرم افزار ایسام

برنامه ایسام به عنوان محلی برای خرید و فروش جنس‌های تازه و دست دوم است. این اپلیکیشن با دریافت مجوز برگزاری مزایده و حراجی‌ها، محبوبیت زیادی در بین کاربران دارد. با استفاده از اپلیکیشن ایسام، می‌توانید لوازم خود را به مزایده بگذارید. این اپلیکیشن ضمانت بازگشت وجه را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است.

کاربران پس از ثبت نام در اپلیکیشن ایسام به ۵ تب برنامه دسترسی خواهند داشت. این قسمت‌ها شامل موارد خانه، دسته بندی، فروش کالا، پیام‌های دریافتی و ایسام من است.

در اپلیکیشن ایسام، پیشنهاد‌ها و تخفیف‌های داغ محصولات، برای کاربران، نمایش داده می‌شود. با استفاده از اپلیکیشن ایسام، امکان خرید برخی از کالا‌ها به صورت عمده وجود دارد. انواع مزایده‌ها بسته به قیمت‌شان و بودجه کاربران دسته بندی شده‌اند.

امکانات برنامه ایسام

در ادامه برخی دیگر از امکانات برنامه ایسام را معرفی خواهیم کرد.در این برنامه، امکانات دیگری نظیر خوش قیمت، تخفیف‌های روز، کالاهای منتخب، مزایدات پیشنهادی، جدیدترین‌ها، پرفروش‌ترین‌ها و ... وجود دارند.برخی از دسته بندی‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خوش قیمت

این قسمت، نشان دهنده کالاهای تخفیف دار با زمان محدود هستند.

پر فروش‌ترین‌ها

در این قسمت، کالاها بر اساس قیمت به دو نوع ارزان‌ترین و گران‌ترین دسته بندی می‌شوند. هم چنین این بخش نشان دهنده کالاهایی است که دارای بیشترین فروش توسط خریداران هستند. 

فروش اولی‌ها

این قسمت مختص کاربرانی است که برای اولین وارد وارد اپلیکیشن ایسام شده‌اند و کالایی برای فروش دارند.

مزایدات داغ

کالاهای قرار گرفته در بخش مزایده که خریداران زیادی را به خود جلب کرده‌اند، در این بخش نمایش داده می‌شوند.

مزایدات پیشنهادی

مزایدات پیشنهادی محل نمایش اجناسی هستند که قیمت یا شرایط ویژه‌ای دارند. کاربران با استفاده از اپلیکیشن ایسام می‌توانند، محصول مورد نظر را پس از مطالعه اطلاعات کاملش، از هر دسته بندی که دوست دارند، خریداری نمایند.

دسته بندی

اپلیکیشن ایسام، با دسته بندی منظم و دقیق محصولات، دسترسی و خرید محصولات را برای کاربران راحت‌تر کرده است. با وارد شدن به هر دسته بندی، می‌توانید انواع لوازم جانبی مربوط به آن محصول را بررسی کنید.

محصولات اپلیکیشن ایسام در بخش‌های موبایل و تبلت، لپ تاپ، ساعت و زیور آلات، اشیا قدیمی و کلکسیونی، قطعات و لوازم ماشین و موتور، لوازم خانه و آشپزخانه، پوشاک زنانه، صوتی و تصویری، بهداشت و زیبایی، کتاب و لوازم تحریر، لوازم ورزشی، کالاهای عمده، دوربین عکاسی و فیلم برداری و ... طبقه بندی شده‌اند.

با استفاده از اپلیکیشن ایسام، کاربران می‌توانند خریدهای سوپرمارکتی خود را نیز انجام دهند. این برنامه، بیشتر نیاز کاربران را رفع کرده است. کاربران با اپلیکیشن ایسام و شرکت در مزایده‌ها، امکان خرید لوازم لوکس و کمیاب را با قیمت پیشنهادی را دارید.ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار ایسام

- امکان خرید و فروش در کل کشور

- امکان تست کالا پس از خرید و برگشت کالا درصورت عدم رضایت

- قیمت‌های رقابتی نسبت به سایت های دیگر

- سیستم مزایده و پیشنهاد قیمت کمتر و سیستم امتیازدهی به فروشندگان جزئی 

- فروش کالای نو و دست دوم

- پنل حرفه ای برای فروشنده جهت فروش و کنترل کالاها و ایجاد فروشگاه آنلاین با آدرس اختصاصی

نرم افزار ایسام
نرم افزار ایسام
نرم افزار ایسام
نرم افزار ایسام
نرم افزار ایسام
نرم افزار ایسام
نرم افزار ایسام
نرم افزار ایسام
نرم افزار ایسام
نرم افزار ایسام

نام

ایسام

ایمیل

 esamdevelop@gmail.com

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان فروشگاه اینترنتی

سفارش آنلاین

امکان تست کالا

دسته بندی مختلف

پیگیری سفارشات

مزایده

کامنت گذاری

امتیازدهی به محصول

خبرنامه

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز ایسام
ویندوز
نسخه لینوکس ایسام
لینوکس
نسخه مکینتاش ایسام
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر