سایت ای استخدام

سایت ای استخدام
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/05/25

از جمله معتبرترین مراجع آگهی‌های استخدامی، می‌توان به سایت ای استخدام اشاره کرد. ای استخدام دارای رابطه قوی بین کارآفرینان و متقاضیان کار است. علاوه بر وب سایت ای استخدام، اپلیکیشن آن نیز برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS  در دسترس بوده و محلی برای اطلاع از جدیدترین آگهی‌های استخدامی است‌.

اپلیکیشن ای استخدام دارای بخش جست و جوی قوی بوده و محل درج رشته تحصیلی و محل زندگی کاربر  است. اگر در این بخش جست و جو کنید، لیستی از آگهی‌های استخدامی برایتان نشان داده می‌شود. این آگهی‌ها مرتبط با رشته تحصیلی و محل زندگیتان است. آگهی‌های استخدامی در بازه‌های زمانی کوتاهی، آپدیت می‌شوند.

انتخاب هر آگهی توسط کاربر، نشان دهنده شرایط احراز شغل و تاریخ و ساعت انتشار آگهی است. اگر شغلی متناسب با شرایط کاربر باشد، کافیست با ارسال کد استخدام مربوطه به ایمیل ثبت کننده آگهی، منتظر تماس تلفنی باشد.

سایت ای استخدام

امروزه به دلیل افزایش تقاضای کار و  جایگزینی روش‌های مدرن و اینترنتی به جای روش‌های سنتی، استفاده از سایت‌ها  و اپلیکیشن‌های معتبر استخدامی، ضروری است. ای استخدام یکی از این  اپلیکیشن‌ها است که با داشتن امکانات بالقوه، کاربران زیادی را به خود جلب  کرده است.

آگهی‌های استخدامی محلی و  کشوری پس از تایید صحت آنها توسط سایت ای استخدام ثبت می‌شود. آکهی‌های استخدامی  بر اساس رشته تحصیلی، تخصص کاری و شهر و استان سازمان دهی شده‌اند. وظیفه  برنامه ای استخدام، تنها اطلاع رسانی و ارائه خدمات آگهی است.

اپلیکیشن ای استخدام از طریق نوتیفیکشن، کاربر‌ها را از ثبت آگهی جدید استخدامی مطلع می‌کند. این قابلیت مناسب افرادی است که به دنبال شغل خاصی هستند و هنوز آن مورد را پیدا نکرده‌اند.

ای استخدام دارای دو بخش ویژه برای آگهی‌های شهر تهران است. علت این امر، تقاضای بسیار زیاد شغل در تهران را نشان می‌دهد. هم‌پنین بخش ویژه‌ای برای آگهی‌های استخدام بانک وجود دارد.

سایت ای استخدام، هم چنین آگهی‌های مربوط به آزمون‌های ادارات دولتی را نیز ثبت می‌کند تا به سرعت از برگزاری آزمون‌ها مطلع شوند.

موقعیت‌های شغلی ای استخدام

موقعیت‌های شغلی بسیار زیادی در ای استخدام وجود دارد که شما می‌توانید در این دسته بندی‌ها ثبت آگهی نمایید و یا به دنبال شغل در این دسته بندی‌ها بگردید. از جمله موقعیت‌های شغلی که در استخدام وجود دارد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. آرایشگری 
 2. آموزش
 3. اداری و دفتری
 4. بازرگانی
 5. پیک و راننده
 6. تحلیل، تحقیق و پژوهش
 7. تعمیرکار
 8. حسابداری و مالی
 9. حقوقی و وکالت
 10. خرید تدارکات و زنجیره تامین
 11. خیاطی و نساجی
 12. درمان، پزشکی و سلامت
 13. زبان‌های خارجی
 14. صنایع و تولید
 15. عمران و معماری
 16. فروش و بازاریابی
 17. فنی و مهندسی 
 18. کارگر 
 19. کارگر ماهر
 20. کامپیوتر، نرم افزار و آی تی 
 21. مدیریت هتل، رستوران و قنادی 
 22. هنری و رسانه
 • با کلیک بر روی هر موقعیت شغلی به آگهی‌های آن حوزه دسترسی پیدا خواهید کرد. بستگی به عنوان شغلی، آگهی‌های بسیار زیادی در این راستا پیدا خواهید کرد که با فیلتر آگهی می‌توانید موارد را برای خود محدودتر کنید‌.

هر دسته بندی برای خود زیر دسته بندی دارد که شما می‌توانید تیک برخی از آن‌ها را انتخاب کرده و برخی دیگر را انتخاب نکنید، اما اگر همه مشاغل آن دسته بندی مد نظرتان است که تیک همه موارد را بزنید. در صورتی که مهارت و تخصص خاصی مد نظر شماست، فقط روی آن بخش از مهارت کلیک کنید.

آشنایی با محیط اپلیکیشن ای استخدام

برای ورود به برنامه ای استخدام، وارد کردن شماره موبایل، ایمیل، نام کامل، جنسیت و اطلاعات مربوط به تحصیل و سابقه کاری، الزامی است.

بعد از تکمیل کردن رزومه و ثبت نام در برنامه ای استخدام، کاربر با چهار گزینه در بدو ورود مواجه می‌شود. این گزینه‌ها شامل مهم امروز، استان محل اقامت شما، سراسری و مهم‌ترین شغل‌ها در ارتباط با رزومه‌تان است.

قابلیت دسته بندی آگهی‌ها در برنامه ای استخدام بر اساس شهر و استان، سبب جلوگیری از اتلاف وقت کاربران در هنگام جست و جو می‌شود. 

بخش مهم امروز

در این بخش، مهم‌ترین آگهی‌های استخدامی در رابطه با رزومه کاربر، نشان داده می‌شود. در این بخش، آگهی‌ها با اولویت زمانی سازمان دهی شده‌اند. با انتخاب قلب موجود در کنار آگهی، کاربر امکان انتقال این آگهی را به لیست علاقه مندی‌ها دارد. 

بخش استان محل اقامت شما

این گزینه، در صورت وارد کردن استان در رزومه، نشان داده می‌شود. در این بخش آگهی‌های مربوط به استان محل اقامت کاربر، نمایش داده می‌شود. کاربران با استفاده از آیتم ذره بین، امکان دسترسی به آگهی‌های مورد نیاز خود را خواهند داشت.

بخش سراسری

در این بخش،  آگهی سازمان‌های استخدامی دولتی و سراسری نشان داده می‌شود. آگهی‌های مربوط به سازمان‌های دولتی مختلف نظیر نیروی پدافند هوایی، نیروی انتظامی، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش، سازمان هواشناسی، سازمان دامپزشکی، سازمان نظام مهندسی و دیگر سازمان‌ها مشاهده می‌شود.

بخش مهم‌ترین شغل‌ها در ارتباط با رزومه تان

مهم‌ترین شغل‌ها با توجه به رزومه کاربر، در این قسمت وجود دارد. به عنوان مثال، در صورت داشتن مدرک اقتصاد، آگهی‌های مربوط به بانک‌ها، موسسات قرض الحسنه، موسسات مالی و اعتباری، پست بانک‌ها نشان داده می‌شود.

بخش نمایش رزومه شما به کارفرمایان

کاربر می‌تواند گزینه مربوط به نمایش رزومه به کارفرما را فعال یا غیر فعال کند. هم چنین امکان ویرایش استان محل اقامت نیز وجود دارد. 

در برنامه ای استخدام، بخش‌هایی تحت عنوان صفحه اصلی، جست و جو، علاقه مندی‌ها، آگهی‌های دریافتی، اخبار استخدامی، ویرایش رزومه، دانلود رزومه، رزومه‌های ارسال شده، تنظیمات، درباره ما، تماس با ما، درج آگهی، گزارش اشکال و نسخه برنامه وجود دارد.

قسمت‌های درباره ما و تماس با ما، به عنوان پشتیبانی برنامه ای استخدام و راه‌های ارتباطی هستند. در صورت بروز هرگونه خطا و مشکل، می‌توانید با بخش پشتیبانی این برنامه در تماس باشید.

علاقه مندی‌ها

در این قسمت لیست آگهی‌هایی مشاهده می‌شود که کاربر به عنوان شغل مورد علاقه به این قسمت اضافه کرده است. امکان حذف هر یک از آگهی‌ها وجود دارد.

بخش آگهی‌های دریافتی

با توجه به رزومه کاربر، آگهی‌هایی برای او ارسال می‌شوند. پیام‌های ارسالی در این قسمت مشاهده می‌شوند.

بخش اخبار استخدامی

این بخش نشان دهنده قوانین استخدام سازمان‌ها، نتیجه‌های پذیرش و هم چنین سوالات آزمون‌های استخدامی، فراخوان‌ها، واریز یا افزایش حقوق برخی قشرها، طرح‌ها و نمونه کارهای شرکت‌ها است. 

بخش ویرایش رزومه

این قسمت، محل ویرایش رزومه کاربر است. اطلاعات موجود در این بخش، شامل نام کامل، شماره موبایل، ایمیل، وضعیت اشتغال، اطلاعات تحصیلی، مهارت‌ها و ... است.

بخش تنظیمات

کاربر با استفاده از گزینه تنظیمات، می‌تواند دریافت اعلان‌ها، تناسب آگهی‌ها، نمایش رزومه به کارفرمایان و منطقه آگهی را تنظیم کنند. گزینه خروج از حساب نیز در این بخش وجود دارد.

بخش درج آگهی

با درج آگهی در برنامه ای استخدام، شاهد انتشار گسترده آگهی موردنظر خواهید بود. 

بخش گزارش اشکال

در این قسمت از سایت ای استخدام ، کاربران می‌توانند نظرات خود را در قالب انتقاد و پیشنهاد بیان کنند. 


ویژگی‌های اپلیکیشن ای استخدام

- امکان نشان دادن آگهی بر اساس محل اقامت کاربر

- امکان اطلاع رسانی آخرین خبرهای مربوط به استخدام بانک‌ها و ارگان‌های دولتی

- امکان جست و جو بر اساس تناسب رشته یا موقعیت شغلی

- امکان ارسال اعلان آگهی‌های مرتبط با کاربر

- ذخیره و آرشیو اعلان‌های دریافتی

نرم افزار سایت ای استخدام
نرم افزار سایت ای استخدام
نرم افزار سایت ای استخدام
نرم افزار سایت ای استخدام
نرم افزار سایت ای استخدام
نرم افزار سایت ای استخدام
نرم افزار سایت ای استخدام
نرم افزار سایت ای استخدام

نام

ای-استخدام

ایمیل

app@e-estekhdam.com

شماره تماس

021-44291844

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان استخدام

اتصال به اکانت

ساخت رزومه

گروه بندی مشاغل

دسته بندی شهرها

جست و جو

نظردهی

ارسال ایمیل و پیامک

اشتراک گذاری مشاغل

نسخه‌های موجود
نسخه iOS سایت ای استخدام
iOS
نسخه ویندوز سایت ای استخدام
ویندوز
نسخه لینوکس سایت ای استخدام
لینوکس
نسخه مکینتاش سایت ای استخدام
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر