دانرو

دانرو
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1400/08/08

در اپلیکیشن دانرو می‌توانید به جستجوی مکان‌های اطراف خود بپردازید و با جاهایی که شاید هر روز از کنارش عبور کرده‌اید؛ اما آن را ندیده‌اید، آشنا شوید. دانرو یک مرجع کامل است و بسیاری از مشاغل را به مانند رستوران و کافه، فروشگاه، آرایشگاه و مطب دکتر را در برگرفته و بیش از نیم میلیون کسب‌وکار را معرفی می‌کند. 

امکان مشارکت در اپلیکیشن دانرو، این برنامه را بسیار جذاب کرده، زیرا می‌توانید نظر مشتریان قبلی را بخوانید و عکس‌هایی که به اشتراک گذاشتند را مشاهده کنید، نظر خود را وارد کنید و به افراد دیگر برای یافتن یک مکان فوق‌العاده کمک کنید. اگر صاحب کسب‌وکاری هستید، از این فرصت استفاده کنید و خود را به کاربران دانرو معرفی کنید.

همه ما از پیدا کردن و رفتن مکان‌های جدید لذت می‌بریم و به دنبال تجربه مکان‌های مختلف در هر موقعیتی هستیم. در شهرهای بزرگ اطلاع از تمام مراکز، رستوران‌ها، کافه‌ها، باشگاه‌ها و سایر مشاغل امکان پذیر نیست و به یک راهنمای دانا نیاز است تا بتوانیم آنها را بیابیم. گاهی طی سفر به شهری جدید بزرگترین مشکل پیدا نکردن رستوران، هتل؛ مسجد یا سایر اماکن است. گاهی اوقات در اوقاتی از شبانه روز به شهر مقصد میرسیم که فرصتی برای گشت و گذار و یافتن اماکن مورد نظر نداریم.

از طرفی دیگر، خیلی از افراد تمایل دارند قبل از تجربه یک مکان جدید، به عنوان مثال رفتن به یک رستوران، اطلاعاتی از آن محیط داشته باشند و از میان گزینه‌های موجود یک گزینه مناسب را انتخاب کنند. اپلیکیشن دانرو در این مسیر همراه ما شده تا بتوانیم رستوران، کافه، باشگاه و سایر مشاغل  را به راحتی در شهر خود یا جایی که به آن سفر کرده‌ایم، پیدا کنیم و با مشاهده نظر مشتریان قبلی از کیفیت و ویژگی‌های آن مطمئن شویم.

با دانلود اپلیکیشین دانرو با خیال راحت به سفر بروید. در این صورت در هر  زمان از طول شبانه روز که به مقصد برسید، خیالتان راحت خواهد بود. راهنمایی  بلد همراه شماست که در زمانی کوتاهی تمامی اماکن مدنظر را یافته و به شما  نشان میدهد. با اپلیکیشن دانرو از سفر خود لذت ببرید.

این برنامه مزایایی از قبیل مسیریابی، ارائه اطلاعات در دسته بندی های متنوع، امکان مقایسه و امکان آگاهی از نظرات مشتریان و نمایش مکان های اطراف را دارد. 


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن دانرو

- دسته‌بندی کسب‌ و کارها و امکان جستجو مکان مورد نظر از بین 300 صنف مختلف
- معرفی مشاغل و مشاهده نظر مشتریان
- امکان جستجو مکان‌های خصوصی و عمومی متفاوت
- امکان ثبت نظر در مورد اماکن مختلف
- امکان آپلود عکس از اماکن متفاوت
- مشاهده آدرس و تلفن و مسیریابی
دسترسی آسان به اطلاعات تماس اماکن متفاوت
- نمایش نزدیکترین اماکن یافت شده در کوتاهترین زمان ممکن
- دنبال کردن فعالیت دوستان در دانرو
- امکان سفارش تاکسی با استفاده از اسنپ
- امکان سفارش غذا از طریق زود فود
- امکان مشاهده تمامی اماکن در دسته بندی‌های مختلف

نرم افزار دانرو
نرم افزار دانرو
نرم افزار دانرو
نرم افزار دانرو
نرم افزار دانرو
نرم افزار دانرو
نرم افزار دانرو
نرم افزار دانرو
نرم افزار دانرو
نرم افزار دانرو
نرم افزار دانرو
نرم افزار دانرو
نرم افزار دانرو
نرم افزار دانرو

نام

دانرو

شماره تماس

02123051396

آدرس

Tehran Province, Tehran, Nader Alley, No. 4

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان اطلاعات شهری

نشان دادن مکان های اطراف

دسته بندی متنوع

نظرات مشتریان

امتیازدهی

امکان مقایسه

مسیریابی

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز دانرو
ویندوز
نسخه لینوکس دانرو
لینوکس
نسخه مکینتاش دانرو
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

فرین اعلم

27 آذر 1399

باید مشاغل تاریخ انقضا داشته باشه . تا اگر جایی تعطیل میشه تا تغییر کاربری میده کاربر گمراه نشه .بارها رفتم جایی یا تماس گرفتم اشتباه بوده