دکتر دکتر

دکتر دکتر
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1400/07/04

دکتردکتر یکی از اپلیکیشن‌هایی است که موجب سهولت در نوبت‌گیری دکتر می‌شود. نوبت‎گیری پزشکان همیشه با اتلاف زمان زیاد مواجه بوده است. گاهی برای یک نوبت‌گیری ساده بایستی کار خود را تعطیل کرده و به سراغ مطب پزشکان برویم و بعد از چند ساعت معطلی شاید حتی  نتوانیم برای همان روز از دکتر مورد نظرمان نوبت بگیریم. امروزه با پیشرفت تکنولوژی انجام بسیاری از کارها با سهولت بوده است.
گاهی ما نیاز به پزشک متخصصی داریم که حتی نمی دانیم در نزدیک محل زندگی ما مطب پزشک با تخصص مورد نظر وجود دارد یا خیر. گاهی تایم کاری پزشکان را نمی دانیم. گاهی شماره تلفن مطب پزشک مورد نظر خود را نمی دانیم که برای نوبت گیری اقدام کنیم. با وجود برنامه ای مانند برنامه دکتر دکتر دیگر جای نگرانی نیست. شما مجبور نیست زمانی برای رفتن به مطب پزشک و نوبت گیری یا پیدا کردن مطب دکتر صرف کنید. کافیست این اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب کنید.

 دکتردکتر کامل‌ترین و بهترین برنامه‌ای است که در سراسر کشور برای نوبت‌گیری آنلاین، دسترسی به مطب‌ها و  تمام مراکز درمانی استفاده می‌شود. پس از نصب برنامه شما شهر خود را  انتخاب می‌کنید و سپس نزدیک‌ترین مراکز درمانی و مطب‌ها برای شما نمایش داده می‌شود. به این ترتیب دیگر نیازی به پرس و جو در مورد پزشک مورد نظر خود ندارید.

گاهی ما آدرس یا شماره تماس مطب دکتر را پیدا می کنیم؛ اما از رزومه کاری پزشک اطلاع چندانی نداریم. یکی از بهترین مزیت‌های دکتردکتر این است که اطلاعات کاملی از تمام پزشکان به شما ارائه می دهد و شما با این اطلاعات می‌توانید برترین پزشکان محل زندگی خود را مشاهده کنید. 

علاوه بر این با دکتردکتر  شما قادر به نوبت‌گیری در زمان دلخواه خود هستید و در صورتی که نتوانید در زمان تعیین شده در مطب حضور به عمل آورید  قادر به لغو نوبت خود هستید.  

برنامه دکتر دکتر با کسب رتبه نخست جشنواره وب و موبایل کشور در سال های 1394 و 1395 در شاخه سلامت الکترونیک موفق به دریافت تاییدیه کارشناسان حوزه پزشکی و سلامت شده است. در نسخه های جدید این برنامه حالت آفلاین و امکان مشاهده نوبت بدون اینترنت، بخش مجله سلامت و پرسش و پاسخ‌های پزشکی نیز به برنامه افزوده شده است.

به طور کلی  قابلیت رزرو رایگان، پیگیری، ویرایش و حذف نوبت، دریافت پیام یادآوری نوبت، امکان اشتراک گذاری، امکان ویزیت مجازی، مسیریابی مطب، دسترسی به پزشک متخصص اشاره کرد. عدم امکان مشاوره، عدم امکان یادآوری دارو و آزمایش و عدم امکان دریافت و ارسال فایل از آن معایب آن محسوب می شوند. 

آیا شما این اپلیکیشن را دانلود کرده‌اید؟  نظرتان به عنوان یک کاربر، در مورد این اپلیکیشن چیست؟ چه مزایا و معایبی  می‌بینید. ممنون که همراه زینسی هستید.

ویژگی‌‌ها و امکانات دکتردکتر:

- دسترسی به لیست پزشکان و زمان حضور آن‌ها در طول هفته
- ارسال پیامک یادآوری نوبت شما
- جست‌وجوی بهترین پزشک براساس تخصص ، آدرس مراکز درمانی و...
-دریافت نوبت سریع تر و راحت اتر از نوبت گیری از منشی پزشک
- جابه جایی و یا حذف نوبت
- نوبت‌گیری در زمان دلخواه بدون اتلاف وقت
- امکان پیش بینی انتظار در مطب
-برخورداری از قسمت پشتیبانی آنلاین
-امکان مسیر یابینرم افزار دکتر دکتر
نرم افزار دکتر دکتر
نرم افزار دکتر دکتر
نرم افزار دکتر دکتر
نرم افزار دکتر دکتر
نرم افزار دکتر دکتر
نرم افزار دکتر دکتر
نرم افزار دکتر دکتر
نرم افزار دکتر دکتر
نرم افزار دکتر دکتر

نام

iiVentures

ایمیل

info@drdr.ir

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان دریافت نوبت

رزرو رایگان

پیگیری، ویرایش و حذف نوبت

یادآوری نوبت

اشتراک گذاری

مسیریابی مطب

مشاوره

ویزیت مجازی

یادآور دارو و آزمایش

ویژگی به عنوان پزشک آنلاین

پزشک متخصص

ارتباط ۷/۲۴

دریافت و ارسال فایل

ارسال پیام

اخبار و اطلاعات عمومی

تعیین وقت توسط بیمار

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید دکتر دکتر
نسخه ویندوز دکتر دکتر
ویندوز
نسخه لینوکس دکتر دکتر
لینوکس
نسخه مکینتاش دکتر دکتر
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

گهرنگار اعتماد

05 آبان 1399

خیلی خوب و عالیه.