فرمول‌های کاربردی مشتق

فرمول‌های کاربردی مشتق
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1400/08/11

یکی از مبحث‌های مهم در زمینه ریاضیات مشتق است، که خیلی از استاتید مشتق را قلب ریاضی خوانده‌اند. برای خیلی از دانش آموزان و دانشجویان مبحث مشتق از جمله مبحث‌های سخت ریاضی است که اغلب با این موضوع مشکل دارند و خیلی از نمرات خود را در این مبحث از دست می‌دهند. شاید در ذهنتان کلی سوال کلی شکل گرفته باشد که مشتق چیست؟! تا کنون خیلی از تعریف مشتق را خوانده‌ایم ولی ما می‌خواهیم یک تعریف خیلی ساده و عامه‌پسند ارائه دهیم. در واقع مفهموم مشتق بیان می‌کند یک پارامتر با چه سرعتی در زمان تغییر می‌کند! به خاطر همین تعریف است که ما مبحث مشتق را در فیزیک نیز به کار خواهیم برد. همانطور که می‌دانید مشتق نیز مانند انتگرال، فرمول‌هایی دارد که اغلب حفظ کردنشان بسیار سخت و طاقت‌فرسا است ولی بدون این فرمول‌ها هم نمی‌توان مسئله‌ای را حل کرد. به همین دلیل این فرمول‌ها در کل طول تحصیلی‌تان به کار شما خواهد آمد.

اپلیکیشن فرمول‌های کاربردی مشتق، فرمول‌های مشتق را در سه بخش قرار داده است: توابع جبری- توابع مثلثاتی و معکوس آن‌ها - توابع لگاریتمی و نمایی. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد  اپلیکیشن فرمول‌های کاربردی مشتق این است که برای هر فرمول مشتق مثال مرتبط با آن در نظر گرفته شده که با کلیک روی هر فرمول مثال نشان داده می‌شود و طبیعتا فرمولی که با مثال حل شود، درکش برای ما راحت‌تر خواهد بود. به این ترتیب شما هر زمان علاقه به مطالعه ریاضی داشته باشید، گویی معلمی دلسوز در کنار شماست که مطالب درسی را برای شما با مثال تکرار می کند و از تکرار مطالب نیز خسته نمی شود.

در این برنامه زمان مطالعه را نیز شما مشخص می کنید. هر زمان که ذهنتان آمادگی یادگیری داشت به سراغ گوشی همراه خود می روید و با اجرای برنامه تمامی فرمول های مشتق با مثال به شما تدریس می شود.

کاربری ساده در برنامه‌های اندرویدی نکته بسیار مهمی است. برنامه های با حجم بالا و محیط کاربری که جذابیت بالایی نداشته باشد، برای کاربران خسته کننده خواهد بود. برنامه فرمول های کاربردی مشتق با وجود اینکه به یکی از مهم ترین مباحث مطرح در ریاضیات می پردازد، کاربری

آموزش قدم به قدم، آموزش تصویری مباحث، آموزش با مثال، امکان، فرمول نویسی و امکان ایجاد لیست علاقه مندی ها از مزایای این برنامه است. عدم ارائه آموزش ویدئویی، عدم ارائه تمرین و نبود امکان یادداشت برداری از معایب برنامه نرم افزارهای کاربردی مشتق است.
از نظر شما اپلیکیشن بررسی شده تا چه حد نیازهای کاربران را برآورده می‌کند؟ ممنون که همراه زینسی هستید.


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن فرمول‌های کاربردی مشتق

- قابلیت جستجو

- کاربری آسانف برنامه ای کم حجم و ساده

- درج مثال

نرم افزار فرمول‌های کاربردی مشتق
نرم افزار فرمول‌های کاربردی مشتق
نرم افزار فرمول‌های کاربردی مشتق
نرم افزار فرمول‌های کاربردی مشتق
نرم افزار فرمول‌های کاربردی مشتق
نرم افزار فرمول‌های کاربردی مشتق
نرم افزار فرمول‌های کاربردی مشتق
نرم افزار فرمول‌های کاربردی مشتق
نرم افزار فرمول‌های کاربردی مشتق
نرم افزار فرمول‌های کاربردی مشتق

نام

تیم برنامه نویسی سافت وی

ویژگی ها
ویژگی به عنوان آموزش ریاضی

آموزش قدم به قدم

اموزش تصویری

آموزش ویدیویی

توابع ریاضی

فرمول نویسی

اموزش با مثال

تمرین

یادداشت برداری

لیست علاقه مندی

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب فرمول‌های کاربردی مشتق
نسخه وب
نسخه iOS فرمول‌های کاربردی مشتق
iOS
نسخه ویندوز فرمول‌های کاربردی مشتق
ویندوز
نسخه لینوکس فرمول‌های کاربردی مشتق
لینوکس
نسخه مکینتاش فرمول‌های کاربردی مشتق
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر