دایاموز

دایاموز
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/08/16

مدیریت مدارس جزو مباحث بسیار مهم در حوزه آموزش است. هر چقدر مدیریت مدارس به صورت حرفه‌ای انجام شود، ارزش و اعتبار مدرسه افزایش می‌یابد. در اپلیکیشن دایاموز اولیای دانش آموزان می‌توانند به راحتی و در هر زمان و مکان، آخرین وضعیت تحصیلی و انضباطی دانش آموز خود را روی تلفن همراه و تبلت خود مشاهده کنند و با دبیران و مسئولین مدرسه به صورت خصوصی در ارتباط باشند. همچنین مدیران و مسئولان مدرسه نیز می‌توانند به صورت حرفه‌ای مدرسه را مدیریت کنند و ارزش و اعتبار مدرسه را بالا ببرند. 

اپلیکیشن دایاموز

در دایاموز گزارش‌هایی همچون عملکرد دانش‌آموز نسبت به سایر دانش آموزان، ریز نمرات و نمودارهای پیشرفت تحصیلی در اختیار اولیا قرار می‌گیرد. 

دانش آموزان نیز می‌توانند به وسیله‌ی اپلیکیشن دایاموز وضعیت تحصیلی خود در دروس مختلف را بررسی و با مشاور و دبیران خود در مدرسه ارتباط داشته باشند، تکالیف و محتواهای صوتی و تصویری آموزشی مورد نیاز خود را دریافت نمایند و در آزمون‌های آنلاین شرکت کنند.

دایاموز پلنفوم ارتباطی مدارس معلم دانش آموزان و اولیا است. برای خرید دایاموز می‌توانید مشاوره دریافت کنید. هم اکنون ۶۵ هزار معلم و دانش آموز عضو این مجموعه هستند.

کاربرد دایاموز برای مدارس

مدارس به اپلیکیشن دایاموز نیاز دارد، زیرا این برنامه همه آن چیزی است که یک مدرسه برای مدیریت آموزش حضوری و مجازی به آن نیاز دارد. استفاده از این نرم افزار نیاز شما به نرم افزار‌های دیگر را برطرف می‌کند.

دایاموز یک نرم افزار بسیار ساده برای مدیریت مدارس است که در عین سادگی، کامل‌ترین است. مدارس با کمک دایاموز می‌توانند نظارت دقیق بر روی پروسه تحصیل دانش آموزان داشته باشند. همچنین اطلاع رسانی سریع از طریق دایاموز انجام می‌گیرد.

داشتن نسخه‌های آیفون اندروید و ویندوز باعث راحتی کاربران شده است. در حقیقت کاربران با هر سیستم عاملی که بخواهند می‌توانند وارد سامانه شوند.

در اپلیکیشن دایاموز دسترسی به پرونده دانش آموزان بسیار سریع است و به راحتی چند کلیک انجام می‌شود. مثلاً در هنگام غیبت یا تاخیر دانش آموزان، مسئولان مربوطه در آن واحد می‌توانند آن را ثبت نمایند. تاخیر‌های و غیبت‌های ثبت شده در این نرم افزار سریعً به والدین اطلاع رسانی خواهد شد.

از ویژگی‌های بارز نرم افزار مدیریت مدارس دایاموز می‌توان به: ثبت راحت و سریع اطلاعات توسط دبیران، فعالیت‌های مربوط به جمع آوری و تحلیل اطلاعات، نمرات، اطلاع رسانی سریع و اختصاصی به اولیا، پوشش تمام نیازهای برآورده نشده مدرسه از نرم‌افزارها و سایت‌ها اشاره کرد.

تهیه نمودار پیشرفت تحصیلی در نرم افزار دایاموز خیلی ساده است و همچنین سوابق رتبه بندی و مقایسه دانش آموزان نیز در قالب گزارش تهیه خواهد شد.

دبیران بدون نیاز به اینترنت می‌توانند نمرات دانش آموزان را در سیستم ثبت کنند و برای آن تشویق و تذکر در نظر بگیرند. همچنین ارائه تکالیف در این برنامه بسیار آسان است و توسط دبیران به دانش آموزان انجام می‌گیرد. امکان برگزاری آزمون آنلاین نیز در دایاموز وجود دارد. 

دبیران در صورت تمایل می‌توانند آزمون‌های خود را به صورت آنلاین در دایاموز برگزار کنند. همچنین برنامه امتحانی نیز در اپلیکیشن دایاموز ثبت می‌شود.

کاربرد دایاموز برای اولیا

از مهم‌ترین کاربردهای دایاموز برای اولیا، اطلاع از وضعیت تحصیلی دانش آموزان است. اولیا به راحتی می‌توانند وضعیت تحصیلی دانش آموز خود را بررسی کنند و همچنین از وضعیت انضباطی فرزندشان باخبر شوند. با خبر شدن از تاخیر و غیبت برای اولیا، جزو مسئله‌های بسیار مهم تلقی می‌شود.

والدین برای مطلع شدن از وضعیت تحصیلی و انضباطی فرزندشان مجبور به مراجعه حضوری در ترافیک شهری به مدرسه نیستند و فقط از طریق گوشی هوشمند و یا کامپیوتر خود می‌توانند وضعیت تحصیلی، انظباتی و نمودار پیشرفت تحصیلی فرزندشان را مورد بررسی قرار دهند.

حتما می‌دانید که برخی از هزینه‌های مدرسه مانند کتاب اضافی، آموزش اضافی و دیگر هزینه‌های مرتبط با مدارس از طرف والدین پرداخت می‌شود. در اپلیکیشن دایاموز امکان پرداخت آنلاین وجود دارد تا والدین عزیز بتوانند ریز هزینه‌های مربوط به دانش آموز خود را مشاهده کرده و در نهایت پروسه پرداخت را داخل اپلیکیشن با درگاه امن طی کنند. 

همچنین والدین با مشاهده تکالیف می‌توانند به فرزند خود در ارتباط با کامل کردن آن همکاری داشته باشند. از دیگر امکاناتی که برای والدین فراهم می‌شود، ارتباط سریع و آسان با مدارس و دبیران است. والدین نیز می‌تواند هرگونه سوال خود را از دبیر مربوطه و یا معاون مدرسه و ... بپرسند.

کاربرد دایاموز برای دانش آموزان

دانش آموزان برای دریافت تکالیف و فایل‌های مربوطه می‌توانند از دایاموز کمک بگیرند. امکان ارسال هرگونه فایل اعم از عکس، ویدیو، فایل ورد و ... از اپلیکیشن دایاموز امکان پذیر است.

همچنین دانش آموزان می‌توانند در آزمون‌های آنلاین شرکت کنند. امکان ارتباط پیامی ‌با دبیران مدرسه نیز وجود دارد و در صورت هرگونه اشکال و یا سوالی می‌تواند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

همچنین دسترسی به محتوای صوتی و تصویری آموزشی نیز از دیگر کاربرد دایاموز برای دانش آموزان است. دایاموز نوعی جو رقابتی نیز در بین دانش آموزان ایجاد می‌کند، زیرا نمودار پیشرفت تحصیلی دانش آموزان را در این برنامه قرار می‌دهد.

رابطه کاربری اپلیکیشن دایاموز بسیار آسان است و دانش آموزان و والدین با هر سطح دانشی می‌توانند به صورت خیلی راحت و سریع به محتوای مورد نظر خود برسند.

در صفحه اصلی این برنامه با گزینه‌هایی مانند برنامه هفت روز آینده، وضعیت دانش آموزان، عکس پروفایل، نام مدرسه، نمره، پیام، تاخیر، برنامه امتحانات، تکالیف، آزمون آنلاین، انضباط، مسابقه و یادگیری، نفرات برتر و ... رو به رو هستید. در قسمت پایین اپلیکیشن می‌توانید تنظیمات مربوط به کهکشان را انجام دهید و پشتیبانی دریافت نمایید.

مزایای دایاموز برای مدارس

با برنامه مدیریت مدارس دایاموز همیشه در جریان کلاس‌ها، آزمون‌های آنلاین، حضور آنلاین معلم‌ها و دانشآموزان، ثبت نمران و ... باخبر خواهید بود. در حقیقت دایاموز به شما وعده یک مدیریت بی نقص را ارائه می‌دهد. 

هنگام ثبت نام و تبلیغات مدرسه برای جذب دانش آموزان، دایاموز به شما کمک خواهد کرد. استفاده از نرم افزار هوشمند در مدارس یک برگ برنده محسوب می‎شود. دایاموز علاوه بر ارتقای برند مدرسه، دارای مشاوره تبلیغاتی و برندسازی است. با استفاده از نرم افزار مدیریت مدارس دایاموز، هزینه‌های اضافی مدرسه کاهش پیدا می‌کند. با تهیه نرم افزار دایاموز، مدارس یک سامانه جامع و یکپارچه خواهند داشت که از هر نظر، حرفه‌ای عمل می‌کند. پرداخت هزینه برای این نرم افزار در مقابل پرداخت هزینه برای هر قابلیت، بسیار باصرفه‌تر است و هزینه‌ کمتری را برای مدارس دارد. 

در حالت کلی اگر به فکر مدیریت حرفه‌ای و کاربردی مدرسه خود هستید، دایاموز به عنوان نرم افزار جامع مدیریت مدارس گزینه مناسبی به شمار می‌آید.


ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار دایاموز

- ارائه گزارش تاخیر و غیبت‌ها

- تشویق و تذکرهای انضباطی، برنامه کلیه امتحانات و تکالیف

- پیشرفته‌ترین بستر آزمون آنلاین بخش رقابت و مسابقه آموزشی با سایر دانش‌آموزان

- دارای کتابخانه و دسترسی به محتواهای آموزشی

- برنامه ریزی تحصیلی و ارتباط با مشاورین

نرم افزار دایاموز
نرم افزار دایاموز
نرم افزار دایاموز
نرم افزار دایاموز
نرم افزار دایاموز
نرم افزار دایاموز
نرم افزار دایاموز
نرم افزار دایاموز

نام

دایاموز

ایمیل

support@dayamooz.com

شماره تماس

02122691102

آدرس

تهران، فرمانیه، لواسانی، نرسیده به سه راه عمار، پلاک 226، واحد 402

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان آموزشی مدارس

ارایه تکالیف

برنامه کلاسی

نمرات

دریافت کارنامه

اطلاعیه ها مدرسه

حساب مالی

گزارش و نمودار

رفع اشکال

ارائه کتب درسی

ویژگی به عنوان نرم افزار LMS

آموزشی/ تحصیلی

یادگیری موازی

یادگیری تلفیقی

تجاری/ کسب و کار

آموزش بازی سازی

پنل اختصاصی

آموزش برنامه نویسی موبایل

اموزش همگن

Video Conferencing

eCommerce

eLearning Companies

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز دایاموز
ویندوز
نسخه لینوکس دایاموز
لینوکس
نسخه مکینتاش دایاموز
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

فروزان محدثی

17 آبان 1399

بد نیست کامل نیست