دانشکار

دانشکار
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/12/20

سایت‌های کاریابی به عنوان ابزارهای مهم در زمینه انتشار فرصت‌های شغلی مختلف مورد توجه کارفرمایان قرار گرفته است. متاسفانه بسیاری از کارجویان از این امکانات اطلاعی  و نحوه استفاده آن‌ها اطلاعاتی ندارند. یکی از سایت‌های کاریابی معتبر، دانشکار نام دارد. سایت دانشکار مورد توجه بسیاری از کارجویان و کارفرمایان قرار گرفته است. 

معرفی اپلیکیشن دانشکار

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اینترنت و ابزار‌های دیجیتال، تعداد  کارفرمایانی که از دنیای مجازی برای جذب نیرو استفاده می‌کنند رو به افزایش  است. به همین خاطر کارجویان همواره برای پیدا کردن شغل مورد علاقه خود از  ابزار‌های کاریابی آنلاین استفاده می‌کنند. سایت دانشکار یکی از وب سایت های کاریابی آنلاین است.

تیم دانشکار، از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را شروع کرد. هدف از ایجاد این تیم این بود که بین دانشجویان یا فارغ التحصیلان دانشگاهی و شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف ارتباطی ایجاد کنند. 

در سایت دانشکار فرصت‌های کار‌آموزی و خدمات مختلفی برای کارجویان وجود دارد. این فرصت‌ها و خدمات شامل بوت‌کمپ‌های تخصصی، رویدادهای آموزشی و تست‌های شخصیت شناسی است. 

کارجویان با استفاده از این خدمات می‌توانند وارد بازار کار شوند. کسب و کار‌ها نیز با اعلام نیازمندی‌های خود می‌توانند از بین کارجویان واجد شرایط نیروی مورد نیاز خود را جذب کنند. مدیرعامل سایت دانشکار می‌گوید ما بیشتر از این که به رشته تحصیلی و یا سابقه کار افراد توجه کنیم به ویژگی‌های شخصیتی و هم چنین اضافه شدن یک فرد به تیم ما اهمیت می‌دهیم.

رویداد‌های ویژه سایت دانشکار

از جمله مهم‌ترین رویدادهایی که در دانشکار به وقوع پیوسته است، می‌توان به نمایشگاه‌های کار دانشگاهی رویدادهای ویژه توانمند سازی شغلی و رویداد فن گشت اشاره کرد.

رویداد نمایشگاه‌های کار دانشگاه 

رویداد نمایشگاه‌های کار دانشگاهی با هدف ایجاد ارتباط بهتر بین کارجو و کارفرما برگزار شده است. مهم‌ترین اهداف برگزاری نمایشگاه کار ایجاد ارتباط مستقیم کارفرما و کارجو و هم چنین جذب نیروی کار جوان، نخبه و متخصص بود.

از دیگر مزیت‌های برگزاری این نمایشگاه می‌توان به امکان انجام هزاران مصاحبه، ارتباط شرکت‌ها با اساتید و دانشجویان نخبه برای حل مشکلات خودشان، معرفی استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا اشاره کرد. 

رویداد های ویژه توانمندسازی شغلی

دانشگاه برای آمادگی کارجویان با ایجاد بسته‌های توانمندی شغلی کمک بزرگی به آن‌ها کرده است. محتوای این بسته شامل کارگاه‌های ویژه شغلی بوده که موضوعات آن شخصیت شناسی شغلی، مزاج شناسی شغلی، اصول جست و جوی پیشرفته، ارائه موثر و بزندینگ شخصی، یادگیری و انتقال تجربه و چالش کارمندی یا کار‌آفرینی است.

رویداد فن گشت

برگزاری بازدیدهای صنعتی یکی از مهم‌ترین و بهترین روش‌ها برای ارتباط بین کارجو و کارفرما شناخته می‌شود. کارجو با ورود به محیط صنعتی می‌تواند از تجارب کارفرما استفاده کند. کارفرما نیز از این طریق می‌تواند با نیروی جوان و با استعداد ارتباط بگیرد.

امکانات سایت دانشکار

دانشکار به عنوان برترین برنامه استخدامی، دارای امکانات جذاب و گسترده‌ای است که کارجویان و کارفرمایان زیادی را به خود جلب کرده است. داشتن ویژگی‌های متفاوت، دانشکار را از سایر برنامه‌های استخدامی متمایز کرده است. 

در برنامه دانشکار فرصت‌های شغلی متنوعی از سراسر کشور وجود دارد. دانشکار برای اشتغال کارجویان اهمیت زیادی قائل است به همین خاطر از برنامه‌های متنوعی برای آموزش کارجویان استفاده می‌کنند. 

شامل آزمون‌ها و تست‌های شخصیتی جالبی بوده و  برای متخصص شدن کارجویان، مهارت‌ها و آزمون‌های متفاوتی  را در خود جای داده است. کارجویان با استفاده از دانشکار می‌توانند رزومه حرفه‌ای برای خود طراحی کنند. این عمل در سریع‌ترین زمان ممکن امکان پذیر است. 

نکته جالب این است که کارجویان می‌توانند همواره، رزومه خود را به روز کنند. کارفرمایان نیز با دسترسی سریع به رزومه حرفه‌ای کارجویان نیروی مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند. دانشکار دارای مجله‌ای تحت عنوان مجله دانشکار بوده و حاوی اخبار‌های مهم برای کاربران است‌.

مزایای دانشکار

در سایت دانشکار ، تایم‌های ۱۵ درصدی وجود دارد. تایم ۱۵ درصدی، به این معناست که کارجویان، ۱۵ درصد از زمان خود را صرف آموزش می‌کنند و به دنبال رشد و یادگیری هستند. در کنار داشتن بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی، از تفریحاتی نظیر کانتر، بورد گیم، فوتسال، دورهمی و فیلم دیدن، بهره‌مند می‌شوند.


ویژگی‌های اپلیکیشن دانشکار

- دارای فرصت‌های شغلی متنوع

- دارای آموزش‌های تخصصی و تست‌های شخصیت شناسی

- دارای رزومه ساز حرفه‌ای

- اهمیت به شناخت کارجو و کارفرما

نرم افزار دانشکار
نرم افزار دانشکار
نرم افزار دانشکار
نرم افزار دانشکار
نرم افزار دانشکار
نرم افزار دانشکار
نرم افزار دانشکار
نرم افزار دانشکار

نام

daneshkar

ایمیل

info@daneshkar.net

شماره تماس

02176871802

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان استخدام

اتصال به اکانت

ساخت رزومه

گروه بندی مشاغل

دسته بندی شهرها

جست و جو

نظردهی

ارسال ایمیل و پیامک

اشتراک گذاری مشاغل

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید دانشکار
اندروید
نسخه iOS دانشکار
iOS
نسخه ویندوز دانشکار
ویندوز
نسخه لینوکس دانشکار
لینوکس
نسخه مکینتاش دانشکار
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر