!Cool Goal

بررسی کلی

اگر از علاقمندان به بازی فوتبال هستید و دوست دارید مرتبا پنالتی بزنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به بازی !Cool Goal بیندازید. بازی !Cool Goal یک بازی خلاقانه و جذاب و در عین حال ساده و زیباست و شما را مجذوب خود می‌کند. این بازی توسط استودیوی Gismart، که یک استودیوی بازی‌سازی انگلیسی است، ساخته و منتشر شده و به عنوان یک بازی تفننی و چالش برانگیز توجه دوستداران بازی‌های فوتبالی را به خود جلب کرده است.

بازی گل‌های باحال یک بازی فوتبالیست که در آن بازیکن، که شما کنترل آن را بر عهده دارید، بصورت پنالتی توپ را به طرف دروازه شوت می کند و با ضربات پنالتی می‌توانید یک بازی کاملا هیجانی و عالی را برای خود رقم بزنید. در حین بازی مهارت شوت زدن و هدف گیری خود را به چالش بکشید و تلاش کنید تا برمهارت خود بیفزایید. شما می توانید سبک های مختلفی از ضربات پنالتی را تجربه کنید. 

چالش اصلی‌ای که بازی Cool Goal شما را با آن موجه می‌کند، تغییر زاویه شما نسبت به توپ و فراتر از آن افزایش فاصله شما از دروازه می‌باشد. شما با پشت سر گذاشتن هر مرحله تجربه‌ای سخت‌تر را خواهید داشت و فاصله بیشتری از دروازه برای شوت در نظر گرفته می‌شود.

موانع متحرکی به سمت شما می‌آیند و باید با زمان‌بندی و هدف‌گیری درست آنها را پشت سر بگذارید. سیستم کنترل حرکتی بازی آسان هست و کافیست انگشت خود را به سمت چپ و راست بکشید تا جهت و مسیر شوت توپ را مشخص کنید.

ویژگی و امکانات بازی Cool Goal

- مهارت زدن پنالتی خود را افزایش دهید

- وجود چالش‌های مختلف

- دارای مراحل متعدد

- کسب امتیاز

- وجود موانع متحرک

- آنلاک بودن کاراکترها 

!Cool Goal
!Cool Goal
!Cool Goal
!Cool Goal
!Cool Goal
!Cool Goal
!Cool Goal
!Cool Goal
!Cool Goal
!Cool Goal

نام

Gismart

ایمیل

support@gismart.com

آدرس

22 Great Marlborough Street London, UK W1F 7HU

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان اپلیکیشن-بازی ورزشی

کیفیت بالا- HQ

آسان به سخت

Multiplayer

۳ بعدی

دو نفره

نمایش اول شخص

مدیریت

آموزشی

دارای شبکه اجتماعی

اجرا به صورت انلاین

نسخه‌های موجود
windows-image
نسخه وب
windows-image
windows-image
ویندوز
windows-image
لینوکس
windows-image
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر