همراه بام ملی | my bmi

همراه بام ملی | my bmi
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/09/01

بانک ملی هم مانند تمام بانک های دولتی و خصوصی، اپلیکیشن همراه بانک خود را با نام همراه بانک ملی (بام) ارائه کرده و این امکان را به مشتریان بانک خود می‌دهد تا با استفاده از آن تا حد زیادی از مراجعه به بانک بی نیاز باشند. 

همراه بام ملی

با پیشرفت تکنولوژی و ورود اپلیکیشن‌ها، روند انجام بسیاری از کارها تغییر کرد و آسان‌تر از قبل شد، امور بانکی نیز از این امر مستثنا نیست. اپلیکیشن‌های بانکی که با نام همراه بانک ارائه شده‌اند به افراد اجازه می‌دهند تا راحت‌تر و سریع‌تر از گذشته بسیاری از امور بانکی خود را مدیریت و به انجام برسانند. 

همراه بانک بام با فراهم آوردن سرویس‌های متنوع فرایند انجام عملیات‌های بانکی را به صورت الکترونیکی ممکن می‌کند.

با استفاده از همراه بانک ملی به راحتی و در عرض چند ثانیه می‌توانید از خدمات کارت، خدمات چک و خدمات حساب این اپلیکیشن استفاده کنید و بدون نیاز به مراجعه به شعبه به امور خود رسیدگی کنید. از جمله خدمات این برنامه می‌توان به انتقال وجه به صورت سیبا و پایا، استعلام چک، تعیین مبلغ چک، پرداخت قبض، مانده کارت شتابی، اعلام مفقودی کارت و بسیاری دیگر اشاره کرد. 

این اپلیکیشن مزایایی از قبیل امکان پرداخت وجه پایا و ساتنا، امکان مشاهده گردش حساب، ارائه خدمات مرتبط با چک، امکان پرداخت قبوض و امکان مسدود کردن کارت را دارد. از معایب آن نیز می توان به عدم امکان دریافت شماره شبا، عدم امکان خرید شارژ و بسته اینترنتی، عدم امکان پرداخت با بارکد، عدم دسترسی به کلوپ مشتریان و عدم برخورداری از کیف پول اشاره کرد.

امکانات اپلیکیشن همراه بام ملی

اپلیکیشن همراه بانک امنیت بسیار زیادی دارد و از پروتکل‌های امنیتی برخوردار شده است. در واقع هنگام استفاده از این برنامه نگران امنیت پول خود نباشید.

انتقال وجه یا همان کارت به کارت در همراه بام بانک ملی

انتقال وجه یا همان کارت به کارت در همراه بام بانک ملی بسیار آسان است و کافیست شماره کارت منبع و مقصد را وارد کنید. همچنین مشخص کردن مبلغ مورد نیاز به ریال تکمیل کننده کارت به کارت خواهد بود. البته قبل از تکمیل نیست می‌توانید مشاهده تایید انتقال وجه را مشاهده کنید.

انتقال پول از حساب خود به حساب دیگران

همچنین اپلیکیشن همراه بام ملی، پلتفرم مناسبی برای انتقال پول از حساب خود به حساب دیگران است. برای انجام این تراکنش باید شماره حساب و شماره شبای مقصد را واریز وارد کنید. در این برنامه می‌توانید تاریخچه انتقال پول و تاییدیه انتقال پول را نیز مشاهده نمایید.

امکان پرداخت تسهیلات برای کاربران بانک ملی

در اپلیکیشن همراه بام ملی، امکان پرداخت تسهیلات برای کاربران بانک ملی نیز وجود دارد، یعنی شما به راحتی چند کلیک کردن می‌توانید قسط وام خود را پرداخت نمایید. در جزئیات مربوط به این قسمت نام صاحب حساب، شماره تسهیلات، تاریخ اولین قسط وصول نشده، مبلغ جریمه شده، مبلغ قابل پرداخت، مبلغ صورتحساب تسهیلات و .... را مشاهده خواهید کرد.

پرداخت قبوض در اپلیکیشن همراه بام ملی

پرداخت قبوض نیز از دیگر کاربردهای اپلیکیشن همراه بام ملی است. در این قسمت با دو روش روبرو خواهید بود. در روش اول کافیست شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض مورد نظر را وارد کنید و سپس قبض را استعلام نمایید. 

به این ترتیب پروژه پرداخت انجام می‌شود. در روش دوم نیازی به وارد کردن اطلاعات قبض نیست وفقط کافیست که از اسکنر برای پرداخت قبض استفاده نمایید. در هر دو روش می‌توانید تاریخچه‌های پرداخت قبوض خود را مشاهده نمایید.

امکان استعلام برگ چک

امکان استعلام برگ چک در این اپلیکیشن وجود دارد و شما می‌توانید جزئیات مربوط به آن را مشاهده کنید‌‌.

افتتاح حساب

همانطور که می‌دانید افتتاح حساب برای خیلی از کاربران کار سختی به شمار می‌آید، زیرا حتما باید مراجعه حضوری داشته باشند، اما در اپلیکیشن بام امکان افتتاح حساب نیز وجود دارد و شما می‌توانید به صورت غیر حضوری برای خودتان حساب‌های قرض الحسنه کوتاه مدت و جاری افتتاح کنید.

مدیریت همه حساب‌ها در اپلیکیشن همراه بام ملی

شما در این اپلیکیشن می‌توانید همه حساب‌های جاری قرض الحسنه و کوتاه مدت خود را به صورت یک جا مدیریت نمایید. مثلاً به این حساب‌ها پول واریز کرده و یا از آن‌ها پول برداشت کنید و یا برای انواع خرید‌ها مانند خرید شارژ و اینترنت و غیره استفاده نمایید.

امکان اعلام موجودی

امکان اعلام موجودی از طریق اپلیکیشن بام نیز وجود دارد. برای دریافت موجودی کافیست شماره کارت، cvv2  و رمز دوم کارت را وارد کنید.

از طریق اپلیکیشن بانکی خود می‌توانید برای تلفن همراه خود شارژ تهیه کنید. اپلیکیشن بانک برای اپراتور‌های رایتل ایرانسل و همراه اول خدمات ارائه می‌دهد. خرید شارژ در این برنامه بسیار ساده است و کافیست شماره موبایل خود را وارد کرده و مبلغ شارژ را انتخاب کنید. با وارد کردن شماره، به صورت خودکار، اپراتور مشخص خواهد شد. 

اپلیکیشن همراه بام ملی در نسخه‌های اندروید، آیفون و تحت وب وجود دارد. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید به کافه بازار، آی اپس و ... مراجعه نمایید. 


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن همراه بانک ملی بام

-  کارت به کارت: انتقال کارت به کارت درون بانکی و شتابی  

-  پرداخت اقساط تسهیلات ملی و سایر بانک­ها، مشاهده فهرست و وضعیت تسهیلات  

-  افزودن و پرداخت تسهیلات دیگران  

-  خدمات چک صیادی: صدور، تایید، استعلام، انتقال برگه چک و...  

-  دریافت مانده حساب و کارت  

-  خرید شارژ و بسته اینترنت  

 - ثبت و مدیریت شارژ خودکار  

 - دریافت اطلاعات قبض با استفاده از بارکدخوان  

-  مدیریت قبوض و استعلام خودکار قبوض صادر شده  

 - افتتاح حساب  

-  صورتحساب کارت‌­های فاقد حساب (بن کارت، کارت هدیه و ...)  

- فعال­‌سازی رمز یکبار مصرف کارت  

-  ورود با اثر انگشت  

-  فعال­‌سازی و استفاده از خدمات بام‌بان، جایگزین شناسه تایید پیامکی  

 - نیکوکاری  

-  ثبت بازخورد در برنامه  

-  انتخاب تم تاریک و روشن 

نرم افزار همراه بام ملی | my bmi
نرم افزار همراه بام ملی | my bmi
نرم افزار همراه بام ملی | my bmi
نرم افزار همراه بام ملی | my bmi
نرم افزار همراه بام ملی | my bmi
نرم افزار همراه بام ملی | my bmi
نرم افزار همراه بام ملی | my bmi
نرم افزار همراه بام ملی | my bmi
نرم افزار همراه بام ملی | my bmi
نرم افزار همراه بام ملی | my bmi
نرم افزار همراه بام ملی | my bmi
نرم افزار همراه بام ملی | my bmi

نام

بانک ملی

شماره تماس

02183386

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان عملیات بانکی

پایا و ساتنا

گردش حساب

خدمات چک

پرداخت قبض

مسدودکردن کارت

دریافت شبا

دفترچه یادداشت

قابلیت اتصال به touch ID

خرید شارژ و بسته اینترنتی

کلوپ مشتریان

کیف پول

پرداخت با بارکد

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز همراه بام ملی | my bmi
ویندوز
نسخه لینوکس همراه بام ملی | my bmi
لینوکس
نسخه مکینتاش همراه بام ملی | my bmi
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر