همراه بانک کشاورزی

همراه بانک کشاورزی
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/09/01

این روزها همه ما با عملیات بانکی سروکار داریم و از آنجایی که با توجه به مشغله‌های روزانه زمان محدودی را در اختیار داریم، به دنبال راهی سریع برای انجام امور بانکی و فرار از صف‌های طولانی هستیم. اپلیکیشن‌های بانکی این مشکل را حل کرده‌اند و می‌توان با نصب آنها انجام بسیاری از امور بانکی را با سرعت بالا و بدون محدویت زمانی و مکانی به انجام رساند. اگر از مشتریان بانک کشاورزی هستید، داشتن اپلیکیشن همراه بانک کشاورزی برای شما امری لازم و ضروری می‌باشد تا بتوانید زمان و انجام امور بانکی خود را بهتر مدیریت کنید.

اپلیکیشن همراه بانک کشاورزی

از جمله قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین بانک‌های ایران، بانک کشاورزی است که در سال ۱۳۱۲ تاسیس گردید و هم اکنون شعبه‌های مختلفی را در سراسر ایران دارد. به هرحال برای ارائه خدمات بیشتر و تسهیل در روند خدماتی، به طراحی و توسعه همراه بانک پرداخته است تا مشتریان این بانک بتوانند به راحتی و بدون صرف وقت زیاد، کارهای بانکی خود را انجام دهند.

بانک کشاورزی نیز مثل سایر بانک‌ها، مشتریان خود را از خدمات غیرحضوری بانک کشاورزی بهره مند کرده و در این جهت خدمات مختلف و متنوعی را ارائه کرده است.

از جمله خدمات وب اپلیکیشن می‌توان به مانده حساب و کارت، انتقال وجه حسابی وکارتی و گردش حساب و کارت اشاره کرد.

توجه داشته باشید که برای استفاده از همراه بانک کشاورزی تنها دانلود و نصب برنامه کافی نیست، بلکه نیاز به مراجعه به یکی از شعب بانک کشاورزی و درخواست دریافت نام کاربری و رمز عبور و پرکردن فرم مربوطه می‌باشد تا امنیت حساب مالی شما به خطر نیفتد.

خدمات اپلیکیشن همراه بانک کشاورزی

با استفاده از همراه بانک کشاورزی، توانایی انجام تمامی خدمات بانکی خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری دارید. در طی سال‌های اخیر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده افراد از گوشی‌های هوشمند و اینترنت، سازمان‌های رسمی و غیررسمی برای اینکه خدمات بهتری را برای مشتریان فراهم آورند، سایت و اپلیکشن‌های مختلفی در مورد این موضوع طراحی و توسعه داده‌اند.

یکی از این سازمان‌ها که به ارائه و طراحی برنامه همراه بانک مخصوص خودش پرداخته بانک کشاورزی است. در ادامه به معرفی همراه بانک کشاورزی و خدمات قابل استفاده در آن از جمله کارت به کارت، مشاهده گردش حساب، انتقال پول پایا و ساتنا و نحوه دریافت شماره شبا می‌پردازیم.

همانطور که در بالا اشاره کردیم، بانک کشاورزی به عنوان یکی از بانک‌های قدیمی بوده و توانسته است با طراحی و توسعه برنامه همراه بانک، خدمات و تسهیلات تخصصی را به کشاورزان و دامپروران ارائه دهد. مشتریان به کمک این برنامه امکان استفاده از خدمات مختلفی مثل کارت به کارت، انتقال وجه درون بانکی و بین بانکی ازطریق شبا، پرداخت قبوض و اقساط و مشاهده تراکنش‌ها را خواهند داشت

همراه بانک کشاورزی دارای امکانات و ویژگی‌های متعددی است که در حالت کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول خدماتی هستند که مبتنی بر کارت بوده و دسته دوم خدمات مربوط به حساب هستند.

امکانات همراه بانک کشاورزی مربوط به کارت

در برنامه همراه بانک کشاورزی، خدماتی که مربوط به کارت هستند عبارتند از: امکان مشاهده مانده کارت متصل به حساب؛ امکان انتقال وجه به کارت بانک کشاورزی تا سقف ۳ میلیون تومان در یک روز؛ امکان مسدود کردم کارت گم شده و به سرقت رفته؛ بارکد خوان قبوض و انتقال به کارت‌های پرکاربرد در لیست.

از دیگر امکانات همراه بانک کشاورزی می‌توان به: امکان بازیابی پاسخ به تراکنش‌هایی که بدون پاسخ‌اند، امکان انتقال وجه به سایر کارت‌های بانکی از طریق شتاب، امکان پرداخت قبض‌های مختلف، امکان خرید اعتبار کارت شارژی و توانایی مشاهده ۱۰ گردش اخر کارت اشاره کرد.

امکانات همراه بانک کشاورزی مربوط به حساب

خدمات‌هایی که مربوط به حساب بانک کشاورزی در همراه بانک هستند عبارتند از: امکان مشاهده مانده حساب، امکان انتقال وجه به حساب بانک کشاورزی تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال در یک روز، امکان انتقال وجه پایا تا سقف ۱۰ میلیون تومان در یک روز و امکان استعلام پایا.

امکان مشاهده ۱۰ گردش آخر حساب بانک، امکان تغییر رمز حساب، امکان دریافت کد شبا برای انتقال پول و ثبت نام در سامانه‌ها، انتقال به حساب‎‎‌های پرکاربرد، امکان استعلام وضعیت چک‌ها، امکان پرداخت اقساط تسهیلات ووام‌ها و امکان پرداخت قبض موبایل، آب و برق و هم چنین جریمه از دیگر امکانات همراه بانک کشاورزی هستند.

تغییرات اپلیکیشن در نسخه جدید

نسخه جدیدی از برنامه همراه بانک کشاورزی منتشر شده است که در نسخه جدید تغییراتی ازجمله افزوده شدن امکانات جدید،استعلام چک و سامانه صیاد، بهبود رابط کاربری و رفع مشکلات قبلی اعمال شده است.

با توجه به توضیحات قبلی، همراه بانک کشاورزی، امکان استفاده مشتریان از خدمات غبر حضوری و پرکاربرد را فراهم کرده است و مشتریان به صورت ۲۴ ساعته به یک شعبه بانک کشاورزی دسترسی دارند و کارهای بانکی خود را در اسرع وقت انجام می‌دهند.اخرین نسخه این برنامه به صورت رایگان از وب سایت رسمی بانک کشاورزی قابل دانلود است.


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن همراه بانک کشاورزی

- مشاهده مانده کارت

- انتقال وجه به کارت بانک کشاورزی تا سقف روزانه 100میلیون ریال

- انتقال وجه به کارت سایر بانک ها از طریق شبکه شتاب

- پرداخت قبوض

- خرید اعتبار شارژ سیم کارت 

- استعلام سه شارژ آخر

- مسدود کردن کارت در صورت نیاز 

- بارکد خوان قبوض

- انتقال به حساب کارت های پرکاربرد 

- بوق هشدار در زمان دریافت پاسخ تراکنش ها

-بازیابی پاسخ تراکنسش های بدون پاسخ از بخش تاریخچه

-مشاهده مانده حساب

-انتقال وجه پایا تا سقف روزانه 100 میلیون رسال 

-استعلام پایا

-استعلام و ضعیت چک

-پرداخت اقساط تسهیلات 

-مشاهده سه گردش آخر حساب

-امکان تغییر رمز

-عدم تخصیص حساب

-امکان ورو.د با اثر انگشت 

- امکان پرداخت از طریق NFC

- شخصی سازی برنامه

-به اشتراک گذاری تراکنش‌ها

- مشاهده لیست تراکنش‌ها

- قابل استفاده بر روی تمامی سیستم عامل‌ها

- امکان پرداخت قبوض

- امکان استعلام وضعیت چک

- دسترسی ۲۴ ساعته به یک شعبه بانک کشاورزی

- امکان کارت به کارت

 - رایگان      

نرم افزار همراه بانک کشاورزی
نرم افزار همراه بانک کشاورزی
نرم افزار همراه بانک کشاورزی
نرم افزار همراه بانک کشاورزی
نرم افزار همراه بانک کشاورزی
نرم افزار همراه بانک کشاورزی
نرم افزار همراه بانک کشاورزی
نرم افزار همراه بانک کشاورزی

نام

بانک کشاورزی

ایمیل

https://www.bki.ir/contact

شماره تماس

02181301

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان عملیات بانکی

پایا و ساتنا

گردش حساب

خدمات چک

پرداخت قبض

مسدودکردن کارت

دریافت شبا

دفترچه یادداشت

قابلیت اتصال به touch ID

خرید شارژ و بسته اینترنتی

کلوپ مشتریان

کیف پول

پرداخت با بارکد

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز همراه بانک کشاورزی
ویندوز
نسخه لینوکس همراه بانک کشاورزی
لینوکس
نسخه مکینتاش همراه بانک کشاورزی
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر