بازار خودرو - خرید و فروش خودرو

بازار خودرو - خرید و فروش خودرو
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1400/07/03

در اپلیکیشن و وب سایت بازار خودرو فرقی ندارد فروشنده هستید یا خریدار زیرا شما بدون واسطه با افراد دیگر در ارتباط هستید. اگر فروشنده هستید باید اطلاعات را خودتان وارد کنید و اگر خریدار هستید، مطمئن باشید اطلاعات توسط فروشنده واقعی ثبت شده است. 

اگر دنبال خرید خودرو هستید و یا می‌خواهید خودروی خود را بفروشید و زمان کافی برای گشتن در بازارهای خرید و فروش حضوری را ندارید، می‌توانید از اپلیکیشن بازار خودرو استفاده کنید. 

برای فروش خودروی خود در مدت کمتر از یک دقیقه به صورت اینترنتی آگهی خود را در بازار خودرو به صورت رایگان ثبت کنید و اطلاعات آن نیز وارد کنید. ورود اطلاعات بسیار آسان هست و می‌توانید به طور همزمان اتومبیل‌های فروشی خود را مدیریت کنید.

برای خریداران نیز در اپلیکیشن بازار خودرو امتیازاتی وجود دارد، از جمله آن امکان جستجو با فیلترهای تخصصی، شما می‌توانید بر اساس برند و نوع خودرو، اطلاعاتی را به دست بیاورید و یا با جستجوی پیشرفته سال، رنگ و سایر جزئیات را نیز فیلتر کنید تا در زمان کمتری به آنچه مد نظرتان هست برسید. شما تا کنون از اپلیکیشن بازار خودرو استفاده کرده‌اید؟ کدام ویژگی‌ این برنامه توجه شما را به خود جلب کرده؟ لطفا نظرتان و تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این برنامه کاربردی مزایایی از قبیل خرید و فروش خودرو و موتور سیکلت، اعلام قیمت، استعلام خلافی، نمایش نمایندگی های فروش خودرو، فروش محصولات در دسته بندی های مختلف، ارائه اطلاعات فنی و اخبار  روز خودرو اشاره کرد. 

ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن بازار خودرو

- درج آگهی سریع و آسان

- امکان جستجوی پیشرفته 

- برقراری تماس با فروشنده

- نمایش تعداد بازدید از آگهی

- امکان استعلام خلافی خودرو

ویژگی ها
ویژگی به عنوان معاملات خودرو

خرید و فروش خودرو

خرید و فروش موتورسیکلت

دسته بندی مختلف

اطلاعات فنی

اعلام قیمت

جست و جو

گوش به زنگ

استعلام خلافی

نمایش نمایندگی ها

اخبار روز خودرو

اشتراک گذاری

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز بازار خودرو - خرید و فروش خودرو
ویندوز
نسخه لینوکس بازار خودرو - خرید و فروش خودرو
لینوکس
نسخه مکینتاش بازار خودرو - خرید و فروش خودرو
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

مهرناز عاشوری

14 مهر 1399

قیمت نداره نصبش نکنید خیلی از معامله ها بخاطر پایین بودن قیمت اتفاق میفتد