نقشه و مسیریاب بلد

نقشه و مسیریاب بلد
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/05/31

رانندگی در شهرهای شلوغ و پرترافیک کار چندان راحتی نیست. یافتن بهترین مسیو که در کوتاه‌‌ترین زمان شما را به مقصد برساند اهمیت بسیار زیادی دارد. گاهی در شهرهای شلوغ به دلیل ترافیک سنگین افراد مسیر کوتاهی را ساعت‌ها در ترافیک می‌مانند. 

قابل تصور است که در چنین شرایطی چه فشار روحی به فرد وارد می‌شود. به‌ویژه اینکه قرار ملاقات یا جلسه مهمی داشته باشید یا اینکه پس از کار روزانه خسته باشید. خوشبخانه در بین اپلیکیشن‌های گوشی همراه که کاربردهای بسیار متنوعی دارند، اپلیکیشن‌هایی با کارآیی بالا به منظور مسیریابی طراحی شده‌اند. اپلیکیشن بلد یکی از انواع این برنامه‌هاست.

اپلیکیشن بلد یک اپلیکیشن نقشه و مسیریابی فارسی می‌باشد و با دریافت اطلاعات ترافیک لحظه ای مسیریابی می‌کند و بهترین مسیر متناسب با میزان ترافیک و زمان رسیدن را به شما پیشنهاد می‌کند. این برنامه در همه جای ایران قابل استفاده هست و شما را در سریع‌ترین زمان به مقصد مشخص شده می‌رساند.

علاوه بر خواندن مسیر و رسیدن به مقصد، اپلیکیشن نقشه و مسیر یاب بلد ویژگی‌های دیگری نیز دارد، از جمله نمایش پلیس و دوربین در مسیر، مسیریابی با حمل نقل عمومی (تاکسی، اتوبوس و مترو)، مشخص بودن نقاط مهم و جاذبه‌های توریستی هر شهر و مشخص کردن اماکن عمومی اطراف شما از ویژگی‌های این برنامه بلد هستند. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این برنامه که در مسیریابی شهرهای بزرگ به خصوص تهران بسیار مهم هست، در نظر گرفتن طرح ترافیک و اعمال آن بر روی مسیر می‌باشد.

اگر در حین مسیر یا هر جایی نیاز به پمپ بنزین، بانک، سوپر مارکت و چنین اماکنی داشته باشید به راحتی بلد آنها را به شما نشان می‌دهد و شما را تا مقصد می‌رساند. این اپلیکیشن دارای دستیار صوتی فارسی یا سخنگو هم می‌باشد و در خیابان‌های شلوغ، شما را راهنمایی می‌کند و دیگر نیازی به نگاه کردن به گوشی ندارید.

برنامه بلد در چند ثانیه مناسب‌ترین مسیر به کیلومتر و زمان تقریبی برای رسیدن به مسیر روی نقشه به شما نشان داده می‌شود. علاوه بر این اگر شما خوروری شخصی نداشته باشید یا اینکه با خودروی شخصی خود قصد رفتن به مقصد را نداشته باشید، این برنامه بهترین روش برای استفاده از حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی را برای رسیدن به مقصد به شما نشان می‌دهد.

این برنامه برای همه افرادی که در شهرهای شلوغ زندگی می‌کنند یا افرادی که قصد سفر به شهر دیگری را دارند، توصیه می‌شود. اپلیکیشن مسیریاب بلد به‌طور ویژه برای رانندگان تاکسی اینترنتی بسیار مفید است. این عزیزان با استفاده از اپلیکیشن بلد می‌توانند کوتاه‌ترین مسیر را برای رساندن مسافران به مقصد پیدا کنند.

از مزایای این برنامه می توان به نمایش چند مسیر، اجرا به صورت آفلاین، نمایش نزدیکترین ایستگاه، نمایش لایه های ماهواره ای، نمایش محدوده طرح ترافیک و مسیر یابی مترو و قطار اشاره کرد. از معایب آن نیز می توان به عدم نمایش اخطار و حوادث، عدم نمایش حداثر سرعت مجاز، عدم نمایش زمان رسیدن اتوبوس و قطار و طرح ترافیک اشاره کرد. 


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن نقشه و مسیریاب بلد

- امکان استفاده از نقشه آفلاین

- امکان مسیریابی با حمل و نقل عمومی

- جستجوی مقصد

- مشخص بودن پلاک ساختمان‌ها

- اعمال طرح ترافیک در مسیریابی خود

- مشخص کردن زمان حدودی رسیدن به مقصد

نرم افزار نقشه و مسیریاب بلد
نرم افزار نقشه و مسیریاب بلد
نرم افزار نقشه و مسیریاب بلد
نرم افزار نقشه و مسیریاب بلد
نرم افزار نقشه و مسیریاب بلد
نرم افزار نقشه و مسیریاب بلد
نرم افزار نقشه و مسیریاب بلد
نرم افزار نقشه و مسیریاب بلد
نرم افزار نقشه و مسیریاب بلد
نرم افزار نقشه و مسیریاب بلد
نرم افزار نقشه و مسیریاب بلد
نرم افزار نقشه و مسیریاب بلد

نام

balad

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان مسیریابی

نمایش ترافیک

نمایش لایه ماهواره ای

نمایش چند مسیر

نمایش دوربین های ترافیکی و کنترل سرعت

نمایش حوادث و اخطارها

حداکثر سرعت مجاز

محدوده طرح ترافیک

اجرا به صورت افلاین

شبکه اجتماعی

مسیریابی مترو و قطار

زمان رسیدن قطار

مسیریابی اتوبوس

زمان رسیدن اتوبوس

نمایش نزدیکترین ایستگاه

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز نقشه و مسیریاب بلد
ویندوز
نسخه لینوکس نقشه و مسیریاب بلد
لینوکس
نسخه مکینتاش نقشه و مسیریاب بلد
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

کیمیا رحمانیان

17 دی 1399

ولی بعضی از مسیرهارو که خودم بلدم. زدم برنامه مسیر یابی کنه. مثلا میزنه 18 دقیقه از اینجا باید بری. انوقت من از یه مسیر رفتم 9 دقیقه شده

سهیلا پناهیان

11 مهر 1399

بلد یه برنامه کاربردیه و خیلی تو پیدا کردن مسیرها بم کمک کرده. فقط باید حواستون به نقشه باشه چون گاهی کند عمل میکنه و بعد از خروجی میگه بپیچید.