آموزش زبان انگلیسی اطلس

آموزش زبان انگلیسی اطلس
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/12/10

آموزش زبان انگلیسی اطلس برنامه‌ای برای یادگیری آسان انگلیسی است. در این برنامه شما می‌توانید با مشاهده نمودار‌های مخصوص در روند آموزش، شاهد پیشرفت خودتان باشید. این برنامه سطح بندی شده است، به طوری که شما می‌توانید از مرحله مقدماتی تا پیشرفته زبان انگلیسی را یاد بگیرید. آموزش در اپلیکیشن زبان انگلیسی اطلس شامل مهارت‌های اصلی یادگیری زبان از جمله: رایتینگ، ریدینگ، لیسنینگ و لغت است. با کمک این برنامه هزاران را تمرین با مثال و تلفظ اصلی یاد می‌گیرید که به خاطر سپردن آ‌‌ن‌ها برایتان آسان می‌شود.

بررسی نرم افزار اطلس

اطلس یکی از گزینه‌های پیش روی شما برای یادگیری زبان انگلیسی است. به جای رفتن به کلاس‌های حضوری در بازه زمانی خاص و صرف هزینه زیاد، می‌توانید در بستر گوشی خود به یادگیری زبان انگلیسی با هزینه بسیار کمتر بپردازید.

صفحه اصلی اپلیکیشن به بخش‌های گرامر ضرب المثل‌ها، بازی‌ها، اصطلاحات و دروس اصلی تقسیم می‌شود و یک بخش به عنوان اینستاگرام وجود دارد که شما می توانید با کلیک بر روی آن به صفحه اینستاگرام اطلس راه یابید و از آموزش‌های داخل اینستاگرام نیز بهره‌مند گردید.

گرامرهای موجود در اپلیکیشن اطلس به صورت صوتی آموزش داده می شوند و دارای سطح بندی خاصی هستند که شما بعد از شرکت در آزمون تعیین سطح و مشخص شدن سطح خود می توانید آموزش را آغاز کنید. قابل ذکر است که گرامرهای صوتی توسط مجموعه اطلس تهیه می‌شوند. آزمون‌های بخش گرامر برای سنجش یادگیری اهمیت زیادی دارند.

همچنین شما می‌توانید با هزاران سوال مختلف، خودتان را به چالش بکشید. آموزش گرامر نیز در این اپلیکیشن به صورت صوتی از مقدماتی تا پیشرفته موجود است. در این برنامه حوصله شما سر نمی‌رود، زیرا امکان بازی نیز در این برنامه وجود دارد که شما همراه بازی می‌توانید لغات انگلیسی را نیز یاد بگیرید.

امکان جمله سازی نیز در هر درصد از این برنامه وجود دارد که جملات کلمات مختلف را برای شما ارائه می‌دهند و شما می‌خواهد که از جمله‌ی آن بسازید. به طور کلی در این اپلیکیشن صدها اصطلاح کاربردی ضرب المثل به همراه تلفظ مشاهده خواهید کرد. با همه این موارد آموزش و یادگیری زبان انگلیسی بسیار آسان شده و با کمک این اپلیکیشن می‌توانید تفاوت محسوسی را در خود ایجاد کنید. 

از مزایای اپلیکیشن اطلس به عنوان اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی می‌توان به: مهارت لیسینیگ، رایتینگ، ریدینگ، آموزش مجازی و ... اشاره کرد. از معایب آن نیز عدم جعبه لاینتر، آموزش آنلاین و ... هستند..

هر روز که وارد برنامه می شوید یک ضرب المثل برایتان به صورت صوتی تصویری و نوشتاری ظاهر می‌شود و شما می‌توانید روزانه یک ضرب المثل را آموزش ببینید که این مورد هم جزو ویژگی های محبوب برنامه اطلس است.

دروس اصلی برنامه اطلس

دروس اصلی برنامه اطلس شامل موارد زیر است، یعنی شما اگر زبان انگلیسی در اطلس را از صفر شروع کنید، به عنوان مرحله مقدماتی درس‌های زیر را خواهید آموخت:

 1. حروف الفبا (۱)
 2. حروف الفبا (۲)
 3. اعداد
 4. رنگ‌ها
 5. میوه‌ها
 6. مرور درس‌های ۱ تا ۵
 7. سبزیجات
 8. وسایل نقلیه
 9. اشکال هندسی
 10. خانواده من
 11. مرور درس‌های ۶ تا ۹
 12. وقت صبحانه
 13. وسایل خانه ما
 14. آب و هوا
 15. روزهای هفته
 16. مرور درس‌های ۱۰ تا ۱۳
 17. مشاغل
 18. حیوانات
 19. کیف مدرسه
 20. شهر شلوغ ما
 21. مرور درس‌های ۱۴ تا ۱۷
 22. کلاس درس
 23. پوشاک
 24. خانه من
 25. مرور درس‌های ۱۸ تا ۲۰
 26. آزمون نهایی مقدماتی ۱

دروس سطح مقدماتی ۲ نیز شامل موارد زیر است:

 1. در کلاس
 2. خانواده دوست داشتنی من
 3. لباس‌های من
 4. یک غذای خوشمزه
 5. مرور درس‌های ۱ تا ۴
 6. علایق من
 7. زندگی سالم
 8. برنامه روزانه من
 9. شهر زیبای من
 10. مرور درس‌های ۵ تا ۸
 11. یک روز خاص
 12. هر روز زندگی
 13. من یک پرستار هستم
 14. مدرسه من
 15. امروز هوا بارانی است
 16. مرور درس‌های ۹ تا ۱۳
 17. فعالیتهای اوقات فراغت من
 18. من میوه‌ها را دوست دارم
 19. چشمان قهوه‌ای من
 20. ظاهر من
 21. آدم بامزه‌ای هستم
 22. مرور درس‌های ۱۴ تا ۱۸
 23. آزمون نهایی مقدماتی ۲

متوسطه ۱، متوسطه ۲ پیشرفته نیز جزو سطوح بعدی اطلس هستند که هر کدام سرفصل‌های جداگانه دارند و با مراجعه به بخش دروس اصلی می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

بازی‌های اپلیکیشن اطلس

در اپلیکیشن اطلس، آموزش همراه بازی نیز وجود دارد که شما می توانید اوقات فراغت خود را در قسمت بازی‌های اپلیکیشن اطلس سپری کنید و در عین حال که سرگرم می‌شوید از یادگیری زبان انگلیسی نیز غافل نشوید. با وارد شدن به بخش بازی‌های اپلیکیشن اطلس ۳ علوم با سوال آن متفاوت روبرو می‌شویم:

جمله سازی

با وارد شدن به بخش جمله سازی در قسمت بازی‌ها در ابتدا باید سطح مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد از تعیین مشخص کردن سطح مورد نظر با بازی‌های متفاوتی روبرو می‌شوید که هر کدام از آن‌ها شامل جملات مختلفی هستند که با وارد شدن به هر بخش، در بازی مربوطه شرکت می‌کنید.

حدس کلمات (۱)

بازی حدس کلمات شماره (1) به صورت رکورد زنی است. یعنی شما یک در زمان کوتاهی هرچقدر معنی لغات بیشتری را پیدا کنید، امتیاز بیشتری نیز خواهید گرفت. بازی به صورت جدول مانند است که شما باید از بین کلمات به هم ریخته، کلمه انگلیسی و ترجمه آن را پیدا کنید.

این قسمت از بازی هم به صورت سطح بندی است و شما می‌توانید یکی از سطوح مورد نظر را انتخاب و در بازی شرکت کنید. هر بار می‌تواند رکورد خود را دوباره بالاتر ببرید و رکورد جدیدی ثبت کنید.

حدس کلمات (۲)

در این بازی هم باید کلمات مختلفی را حدس بزنید. در ابتدا سطح خود را مشخص کنید و وارد مراحل بازی شوید. در هر مرحله شما با کارت‌های بسته روبرو هستید که باید آن‌ها را باز کنید و دو کلمه‌ای که به صورت کلمه انگلیسی و ترجمه هستند را با یکدیگر باز کنید. بازه زمانی خاصی برای این بازی وجود دارد که در صورت عدم اتمام در آن بازه ، بازنده خواهید شد.امکانات و ویژگی‌های اپلیکیشن زبان انگلیسی اطلس:

- آموزش گرامر صوتی

-  سطح مقدماتی تا پیشرفته

- به چالش کشیدن زبان آموزان

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اطلس

نام

Atlas Education

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان نرم افزار و اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

اتصال با اکانت گوگل یا فیس بوک

هوش مصنوعی

جعبه لایتنر

شبکه اجتماعی

افزایش مهارت Listening

افزایش مهارت Reading

افزایش مهارت Speaking

افزایش مهارت Writing

آموزش مجازی

آموزش آنلاین

یادگیری با فیلم

خرید درون برنامه ای

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب آموزش زبان انگلیسی اطلس
نسخه وب
نسخه iOS آموزش زبان انگلیسی اطلس
iOS
نسخه ویندوز آموزش زبان انگلیسی اطلس
ویندوز
نسخه لینوکس آموزش زبان انگلیسی اطلس
لینوکس
نسخه مکینتاش آموزش زبان انگلیسی اطلس
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر