آنتن

آنتن
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1400/08/10

در برنامه آنتن کاربر این امکان را دارد که تمام شبکه های تلویزیونی از قبیل شبکه های استانی را تماشا کند. البته این برنامه جالب و کاربرپسند مزایای دیگری نسبت به تلویزیون دارد. از جمله اینکه حین تماشای برنامه زنده کاربر این امکان را دارد که برنامه را متوقف کرده و دوباره آن را پخش کند یا اینکه به دقایق قبل برود و مجددا آن قسمت را تماشا کند. این ویژ گی برای علاقه مندان به ورزش اهمیت بسیار زیادی دارد.

از دیگر مزایای قابل توجه آنتن گزارش هعای فارسی و انگلیسی آن است. در رابطه با اکثر ورزش‌ها مانند فوتبال و بسکتبال کاربران گزارش های فارسی در اختیار دارند؛ اما برای ورزش هایی از قبیل اسنوکر و تنیس علاقه مندان می توانند گزارش مستقیم انگلیسی برنامه که مربوط به شبکه های خارجی است را ببینند.

این تلویزیون اینترنتی قابلیت پخش برنامه به صورت آفلاین را ندارد. برای مشاهده برنامه نیاز به اتصال به اینترنت است. همان طور که قبلا گغته شد، اینترنت مصرفی به صورت نیم بها محاسبه می شود؛ اما کاربر با نصب برنامه از تمام امکانات آن به صورت رایگان استفاده می کند؛ البته در رابطه با تعداد محدودی از فیلم ها برای تماشا نیاز به پرداخت هزینه محدودی است.

در نسخه جدید این برنامه تغییراتی از قبیل امکان دسترسی به محتوا قبل از ورد به برنامه، امکان مشاهده لیست اشتراک های من و امکان مشاهده سوابق پرداختی ایجاد شده است. 

از مزایای برنامه آنتن می توان به امکان جست و جو برنامه های دلخواه، پخش زنده برنامه های دلخواه، امکان ایجاد لیست علاقه مندی هاف دسترسی به آرشیو مسابقات ورزشی، برخورداری از پشتیبانی، دسترسی به محتوای آنلاین، دسترسی به جدول لیگ، ارائه مطالب به صورت  دسته بندی شده، ارائه محتوای ویدیویی، نمایش اطلاعات بازی و نمایش برترین ها اشاره کرد. در عین حال این برنامه دارد. از معایب آن می توان عدم پخش برنامه های رادیویی، عدم امکان دانلود برنامه ها، عدم دسترسی به آرشیو سریال ها، عدم برخورداری از کانال اختصاصی و عدم امکان پخش تصویری اماکن مختلف را بیان کرد. 


امکانات و ویژگی‌های برنامه آنتن

- قابل نصب روی ویندوز 

- قابل استفاده در اندروید

- امکان مشاهده سوابق پرداختی در نسخه جدید

نرم افزار آنتن
نرم افزار آنتن
نرم افزار آنتن
نرم افزار آنتن
نرم افزار آنتن
نرم افزار آنتن
نرم افزار آنتن
نرم افزار آنتن

نام

آنتن

شماره تماس

(021) 87700458

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان تلویزیون اینترنتی

پخش زنده

آرشیو سریال‌ها

آرشیو مسابقات ورزشی

امکان دانلود

جست و جو

لیست علاقمندی‌ها

دریافت نوتیفیکیشن

تایم شیفت

استفاده رایگان

کانال اختصاصی

پشتیبانی

پخش زنده اماکن مختلف

پخش رادیو

ویژگی به عنوان اخبار ورزشی

پیش بینی مسابقه

محتوا آنلاین

خبر و اطلاع رسانی

پخش زنده

محتوا ویدیویی

شبکه اجتماعی

دسته بندی موضوعات

جدول لیگ

نمایش برترینها

کل کل با طرفداران

نمایش اطلاعات بازی

روزنامه ورزشی

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه iOS آنتن
iOS
نسخه ویندوز آنتن
ویندوز
نسخه لینوکس آنتن
لینوکس
نسخه مکینتاش آنتن
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر