آخرین خبر

آخرین خبر
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1400/08/10

با برنامه آخرین خبر دیگر مجبور نیستید تنها برای رسیدن به اخبار مورد علاقه خود، کلی اخبار سیاسی را نیز گوش دهید. یکی از نقاط ضعف اصلی خبرگزاری‌های مختلف تمرکز بیش از اندازه بر اخبار سیاسی است. در حالی که بسیاری از افراد اصلا علاقه‌ای به اخبار سیاسی نداشته و در زمان کوتاهی که در اختیار دارند، ترجیح می‌دهند اخبار مورد علاقه خود را دریافت کنند.

در صورتی کاربر  به‌صورت آنلاین در حال استفاده از این برنامه باشد، آخرین اخبار در اختیار او قرار داده می‌شود؛ اما در صورتی که آفلاین بوده یا به اینترنت متصل نباشد، منتخب اخبار برای او به نمایش در می‌آید.
در حالت آنلاین کاربر این امکان را دارد که اخبار مورد علاقه خود را علامت‌دار کند تا در فرصت مناسب این اخبار را مطالعه کند.

در برنامه آخرین خبر نه‌تنها کاربر می‌‌تواند اخبار مهم را با دوستان خود به اشتراک بگذارد، بلکه این امکان را دارد که در بخش حرف‌‌های مردم با سایر کاربران ارتباط برقرار کند.  کاربران در بخش حرف‌های مردم حرف‌های جدی و دردل‌های خود را مطرح می‌کنند. در بخش شکرستان نیز طنزها و حرف‌های غیرجدی خود را بیان می‌کنند. علاوه بر این کاربران در بخش عکاسخانه نیز عکس‌های خود را با سایرین به اشتراک می‌گذارند.

این برنامه در واقع حکم یک شبکه خبری را در گوشی اندروید شما بازی می‌کند و به صورت 24 ساعته شما را از آخرین اخبار ایران و جهان آگاه می‌کند.

معمولا یکی از بزرگترین مشکلات اکثر خبرگزاری ها تمرکز بیش از حد بر روی اخبار سیاسی است که باعث می‌شود طیف وسیعی از بینندگان خود را به همین دلیل از دست بدهند. آخرین خبر تقریبا توانسته این مشکل را تا حد خوبی برطرف کند و شما می‌توانید دسته بندی های دیگر خبری مثل ورزشی، فرهنگی و اجتماعی را با جزئیات در این برنامه دنبال کنید. همچنین اگر از طرفداران اخبار اقتصادی هستید و تازه های مربوط به بازار ارز، طلا، بورس و سهام را دنبال می‌کنید، آخرین خبر محتوای مورد نظر شما را هم در پکیج کامل خود دارد.

به طور کلی این برنامه مزایای زیادی از قبیل امکان کامت گذاری، امکان به اشتراک گذاشتن اخبار، ارائه اخبار به صورت دسته بندی شده، امکان پخش ویدئو را دارند. معایبی از قبیل عدم امکان ورق زدن و عدم امکان ذخیره فیلم ها و تصاویر را  دارد. نظر شما چیست؟ ممنون که همراه زینسی هستید. 


امکانات و ویژگی‌های برنامه آخرین خبر

- ارائه اخبار به صورت دسته بندی شده

- دسته بندی اخبار

-دسترسی به گفتگوی خبری 

نرم افزار آخرین خبر
نرم افزار آخرین خبر
نرم افزار آخرین خبر
نرم افزار آخرین خبر
نرم افزار آخرین خبر
نرم افزار آخرین خبر
نرم افزار آخرین خبر
نرم افزار آخرین خبر
نرم افزار آخرین خبر
نرم افزار آخرین خبر

نام

بانیان رویش سامانه‌های آینده

ایمیل

info@akharinkhabar.ir

شماره تماس

+ 98 51 31634

ویژگی ها
ویژگی به عنوان اخبار

اخبار روز

اخبار Notification Center

گفتگوی خبری و تحلیل اخبار

لیست علاقمندی‌ها

دسته بندی اخبار

اشتراک گذاری

اعلان خبر

حالت تمام صفحه

امکان ورق زدن

شخصی سازی

خرید اشتراک

کامنت گذاری

ذخیره تصاویر و ویدیو

پخش ویدیو

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب آخرین خبر
نسخه وب
نسخه ویندوز آخرین خبر
ویندوز
نسخه لینوکس آخرین خبر
لینوکس
نسخه مکینتاش آخرین خبر
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

کیهان صدیقی

22 آبان 1399

من در کار خرید و فروش و صادرات و واردات هستم و این برنامه خیلی خوب و اطلاعات زیادی درباره قیمت مصالح ساختمانی و ارز و دلار و آخرین اخبار سیاسی و اقتصادی و فرهنگی روز رو ارائه می کنه