آهنگتو (AhangeTO)

آهنگتو (AhangeTO)
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/08/17

بازی آهنگتو یکی از پرطرفدار ترین بازی‌های ساخته شده در سال اخیر است.این بازی از نگاه کاربران کافه بازار به عنوان بهترین بازی سال ۹۷ انتخاب شد. بازی جذاب آهنگتو به این صورت است که شما از بین صدها آهنگ بارگذاری شده در بازی، آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب کرده و آن را اجرا می‌کنید.

بازی اهنگتو (AhangeTO) چیست؟

آهنگتو (AhangeTO) یک اپلیکیشن کارائوکه به شمار می‌آید که دارای تکنیک تشخیص صوت است. نت‌های اجرا شده توسط شما با دقت بالا شناسایی خواهد شد. 

در بازی آهنگتو همزمان با اجرای آهنگ، شما نیز باید با خواننده بازخوانی کنید. هرچه این بازخوانی بدون نقص، احساسی‌تر و نزدیک به صدای خواننده‌ی اصلی باشد، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد.آهنگتو دارای آنالیزگر صوتی است که با درصد خطا بسیار کم، نت پایه‌ی صدای ورودی را در هر ثانیه تشخیص می‌دهد.

پس در نتیجه شما با تمرین در آهنگتو، کسب امتیاز و رتبه بالاتر به مرور زمان می‌توانید به یک خواننده‌ حرفه‌ای تبدیل شوید. با"آهنگتو" با لذت خواننده شو!

با آهنگتو می‌توانید با جدیدترین آهنگ‌های خواننده‌های مطرح ایرانی همخوانی کنید، همچنین امکان اجرای دسته جمعی با گروه دوستان و کسب امتیاز بیشتر فراهم است

ویژگی‌ها و امکانات بازی AhangeTO

آهگتو به عنوان یک بازی در زمینه آهنگ و موزیک، ویژگی‌ها و امکانات جذابی دارد که باعث افزایش محبوبیت این برنامه در میان کاربران و کسانی که به موزیک علاقه دارند، شده است. آهنگتو هم یک اپلیکیشن بازی است و هم محلی برای تقویت صدا و تمرین خوانندگی! با هر هدفی وارد این برنامه شوید، راضی خواهید بود. در ادامه به برخی از ویژگی‌های اپلیکیشن آهنگتو می‌پردازیم: 

انتخاب آهنگ سخت و آسان

در برنامه آهنگتو تنوع موزیک بسیار زیادی بوده و انتخاب آهنگ برعهده کاربران است. آهنگ‌های متفاوت از آسان تا سخت در آهنگتو قرار گرفته است، اگر مبتدی هستید، آهنگ‌های آسان را انتخاب کنید و اگر حرفه‌ای شده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم، آهنگ‌های دشوار را انتخاب کرده و 5 ستاره را دریافت کنید. هر چقدر آهنگ‌های انتخابی سخت‌تر باشد، امتیاز دریافتی در این برنامه نیز افزایش خواهد یافت. 

بدون نیاز به حفظ کردن آهنگ

شاید در نگاه اول با خودتان بگویید که این همه آهنگ حفظ نیستم و نمی‌توانم بخوانم. در مورد این موضوع نیازی به نگرانی نیست زیرا نیازی به حفظ کردن آهنگ‌ها وجود ندارد. این برنامه هر مصراع آهنگ را دقیقا در زمانِ مربوط به آن، آورده است که بدون استرس در مورد حفظ بودن آهنگ، می‌توانید از روی تصویر روخوانی کنید. 

انتخاب خواننده مورد علاقه

هنگام وارد شدن به اپلیکیشن آهنگتو می‌توانید خواننده مورد علاقه خود را انتخاب نمایید و آهنگ‌های او را بازخوانی کنید. از این که آهنگ‌های خواننده محبوبت‌تان را همخوانی می‌کنید، حس بهتری خواهید داشت. 

هم صدا شدن با دوستان

در جمع دوستانه می‌توانید ساعت‌ها با اپلیکیشن بازی آهنگتو سرگرم شوید. اهنگ مورد علاقه اکثر دوستان خود را باز کنید و شروع به همخوانی کنید. جایی از اهنگ را انتخاب کنید که شما و دوستان‌تان تسلط بیشتری روی آن قسمت دارید.

مقایسه با اجرای دیگر کاربران

هنگامی که آهنگ را ضیط کردید و در بازی آهنگتو قرار دادید، دیگر کاربران به صدای شما گوش می‌دهند و امتیازی برای آن در نظر می‌گیرند. دانستن نظرات شنودگان و توصیه آنان، سطح خود را می‌توانید بالاتر ببرید و به رفع اشکالات صدای خود بپردازید. 

در حقیقت در اجرای هر آهنگ لیدربورد وجود دارد، بدین معنی که شما می‌توانید اجرای خود را با اجرای دیگر کاربران مقایسه کنید. از این مقایسه می‌توانید نتیجه بگیرید که کدام آهنگ را بهتر از بقیه می‌خوانید. این بخش نوعی حس رقابت را در شما زنده خواهد کرد و نظر دیگران را در مورد صدا و اجرای خود خواهید دانست. 

مسابقه و رقابت با یکدیگر

اپلیکیشن AhangeTO امکان رقابت و مسابقه را در بین کاربران فراهم کرده است. در مسابقه آهنگتو شرکت کنید و با ارائه اهنگ‌های خود شانس برنده شدن داشته باشید. با برنده شدن در این مسابقه، جوایز نفیسی را دریافت خواهید کرد. به چالش کشیدن خودتان باعث بهبود کیفیت شما و حتی کشف استعداد خوانندگی شما خواهد شد. 

تشخیص صوت صدای شما

یکی از امکانات بی‌نظیر و حرفه‌ای بازی AhangeTO این است که صوت شما را به صورت دقیق تشخیص می‌دهد. دقت این تشخیص، بسیار بالاست طوری که شما را شگفت‌زده خواهد کرد. آهنگتو به صدای شما توجه می‌کند و سپس موسیقی با صدای خواننده را پخش می‌کند تا تضادی هنگام ضبط صداها با یکدیگر ایجاد نشود. مثلا فرض کنید آهنگ سختی را انتخاب کرده‌اید که تفاوت زیادی با تن صدای شما دارد. خواننده سطح صدای خود را مدام زیر و بم می‌کند و شما این توانایی را ندارید. اینجاست که آهنگتو نت‌های آهنگ را بالا و پایین می‌کند تا آهنگ با صدای شما سازگار شود. به این ترتیب یک آهنگ دلنشین ایجاد شود. امکانات و ویژگی‌های آهنگتو:

- اجرای همزمان متن شعر

- آهنگ‌های سخت و راحت

- توانایی همخوانی با خواننده‌های مورد علاقه خود در اپلیکیشن آهنگتو

- همخوانی کردن نت آهنگ‌ها با صدای شما از طریق اپلیکیشن آهنگتو

- دارای متن اهنگ های مختلف به منظور تسلط بیشتر شما بر روی آهنگ

 - دارای نظرسنجی و قابلیت دادن امتیاز به اهنگ‌های شما به منظور حرفه‌ای‌تر شدن سطح صدای شما

- قابلیت اجرای آهنگ با دوستان خود و همخوانی با آن‌ها

- توانایی شرکت در مسابقه و گرفتن نظرات مثبت از شنوندگان

- قابلیت تبدیل کردن شما به یک خواننده حرفه‌ای با رفع اشکالات شما

نرم افزار آهنگتو (AhangeTO)
نرم افزار آهنگتو (AhangeTO)
نرم افزار آهنگتو (AhangeTO)
نرم افزار آهنگتو (AhangeTO)
نرم افزار آهنگتو (AhangeTO)
نرم افزار آهنگتو (AhangeTO)
نرم افزار آهنگتو (AhangeTO)
نرم افزار آهنگتو (AhangeTO)
نرم افزار آهنگتو (AhangeTO)
نرم افزار آهنگتو (AhangeTO)

نام

گروه آوای نو

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان اپلیکیشن-بازی هوش و سرگرمی

کیفیت بالا- HQ

آسان به سخت

Multiplayer

۳ بعدی

دو نفره

طرح سوال

یادگیری و آموزشی

دارای شبکه اجتماعی

اجرا به صورت انلاین

نسخه‌های موجود
نسخه وب آهنگتو (AhangeTO)
نسخه وب
نسخه اندروید آهنگتو (AhangeTO)
نسخه iOS آهنگتو (AhangeTO)
iOS
نسخه ویندوز آهنگتو (AhangeTO)
ویندوز
نسخه لینوکس آهنگتو (AhangeTO)
لینوکس
نسخه مکینتاش آهنگتو (AhangeTO)
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر