آمیرزا

آمیرزا
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/01/30

آمیرزا یک بازی فکری و سرگرم‌کننده با حروف و واژگان فارسی است. از ویژگی‌های خوب بازی کلمات این است که ضمن سرگرم شدن، سطح معلومات کاربر را نیز افزایش می‌دهد. معمولا بازی با حروف، ذهن شما را به چالش می‌کشد و شما هر روز با لغات جدیدی آشنا می‌شوید. 

بازی آمیرزا بیش از هشتصد مرحله متفاوت و جذاب دارد که هر کدام به نوعی کاربر را با کلمات متفاوت درگیر ‎می‌کند. یکی از ویژگی‌های جذاب آمیرزا از نظر کاربران این است که می‌توانند شخصیت‌های مختلف ایرانی را در این بازی ببینند. شما در این بازی با چالش‌های مختلف روبه‌رو می‌شوید که ذهن شما را به چالش می‌کشد و در نهایت شما آن چالش را حل خواهید کرد.

برای انجام این بازی تعدادی حرف در اختیار کاربر قرار داده می شود. کاربر باید این حروف را در کنار هم بچیند و با آنها کلمات معنادار بسازد. در صورتی که کلمه ای که کاربر ساخته معنار بودهغ اما کلمه مورد نظر بازی نباشد، این کلمه به صندوق وازگان اضافه شده و امتیازی به کاربر داده می شود؛ اما کاربر برای گذر از این مرحله چاره ای ندارد جز اینکه کلمه مد نظر بازی را حدس بزند.

کلماتی که در این بازی انتخاب شده اند از  دسته های متفاوت بوده و از نظر محتوایی با یکدیگر ارتباطی ندارند. کلمات متشکل از تعداد حروف کمتر راحت تر حدس زده می شوند. این کلمات کاربر را به ادامه بازی تشویق می کند. کلمات شش حرفی نیز ذهن را به صورت جدی به چالش می کشند. این بازی دارای یک بخش راهنما نیز هست. در صورتی که حدس کلمه برای کاربر سخت بود، می تواند تعدادی از سکه هایی که در طول بازی جمع کرده را بدهد و به جای آن از راهنمایی بازی استفاده کند. راهنمای بازی در واقع حرف اول و دوم کلمه را برای شما مشخص می کند. اگر کاربر سکه کافی نداشته باشد یا تمام سکه هایی که جمع آوری کرده را  در طول بازی خرج کرده، می تواند از طریق خرید درون برنامه ای سکه بخرد.

از مزایای این برنامه می توان به تغییرات سطح بازی از آسان به سخت، امکان جمع آوری سکه و قابلیت Drag and Drop اشاره کرد. از معایب آن نیز می توان عدم امکان بازی دو نفره، عدم امکان بازی به صورت آنلاین، عدم ارتباط و اتصال به شبکه های اجتماعی، عدم برخورداری از کیفیت بالا -HQ، Text Game، Multiplayer و کیفیت سه بعدی را بیان کرد. 

. آیا شما این بازی را دانلود کرده‌اید؟ نظرتان به عنوان یک کاربر، در مورد این بازی چیست؟ چه مزایا و معایبی می‌بینید. ممنون که همراه زینسی هستید.


ویژگی‌ها و امکانات بازی آمیرزا

- بیش از 800 مرحله جذاب و متفاوت

- پخش موسیقی سنتی و اصیل ایرانی طی بازی

- افزایش میزان هوش و حافظه

- بیش از صدها ساعت بازی

- گسترش دایره وازگان با توجه به وجود هزاران کلمه در بازی

- استفاده از سکه‌ها برای راهنمای مراحل

نرم افزار آمیرزا
نرم افزار آمیرزا
نرم افزار آمیرزا
نرم افزار آمیرزا
نرم افزار آمیرزا
نرم افزار آمیرزا
نرم افزار آمیرزا
نرم افزار آمیرزا
نرم افزار آمیرزا
نرم افزار آمیرزا
نرم افزار آمیرزا
نرم افزار آمیرزا

نام

آمیرزا

ایمیل

taherideveloper@gmail.com

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان بازی پازل و کلمات

کیفیت بالا- HQ

آسان به سخت

Multiplayer

۳ بعدی

دو نفره

Text Game

Drag & Drop

جمع کردن سکه

دارای شبکه اجتماعی

اجرا به صورت انلاین

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب آمیرزا
نسخه وب
نسخه ویندوز آمیرزا
ویندوز
نسخه لینوکس آمیرزا
لینوکس
نسخه مکینتاش آمیرزا
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

داود شجاعی

25 دی 1399

عالیه خیلی خوبه و اموزندس خیلی عالیه حتما نصب کنید 🤗🤗🤗

فرانک بحرینی

04 آبان 1399

بریزینش خیلی خوبه هم باهوشتون می کنه هم سرگرم کنندست