سماور

سماور
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/04/30

خیلی از افراد علاقمند به حلِ انواع  معماها هستند و از زمان گسترش گوشی‎های هوشمند، این بازی‌ها جزو  پرطرفدارترین بازی‌ها می‌باشند. یکی از بازی‌های پرطرفدار در این زمینه،  "سماور" نام دارد. قابل ذکر است که بازی سماور جزو نامزدهای جشنواره وب و  موبایل 98 بوده که به عنوان برنده نهایی اعلام شده است.

در  بازی سماور شما باید معمای کلمات را حل کنید، یعنی کلمه مورد نظر را پیدا  کرده و ادامه مراحل را طی نمایید. جایزه حدس درست برخی کلمات، نمایان شدن  حروف سایر کلمات آن معما است، با پیدا کردن آن‌ها سریع‎تر پیروز خواهید شد.  در هر مرحله اگر نتوانستید جواب معما را پیدا کنید، می‌توانید با 50 سکه  از راهنمایی این بازی استفاده نمایید.

راهنمایی  بازی این است که حرف اول کلمه را نمایش می‌دهد. شما در بازی سماور  می‌توانید با مشاهده ویدیو، سکه رایگان دریافت نمایید. همچنین شما  می‌توانید با دعوت از دوستانتان می‌توانید 120 سکه به دست آورید. یکی از  نقاط ضعف این بازی، عدم وجود رتبه بندی می‌باشد. این نقطه ضعف باعث کاهش  هیجان بازی سماور شده است، این از جزو رقابتی دور شده ولی با این توانسته  در بین کاربران محبوبیت کسب نماید. 

از مزایای بازی الفبابا به عنوان بازی پازل و کلمات می توان به کیفیت بالای    بازی مراحل آسان به سخت امکان جمع کردن سکه، TEXT GAME و ... اشاره کرد.   از  معایب آن نیز عدم امکان بازی دونفره و چندنفره عدم بازی سه بعدی و  غیره  هست. بازی سماور در نگاه شما چگونه بود؟ آیا توانست نظر شما را جلب  کند؟ ممنون که همراه زینسی هستید.


ویژگی‌ها و امکانات بازی سماور:

- صدها موضوع و دسته‌بندی با سوژه های جذاب و متفاوت

- جستجوی کلمات مخفی

- یادگیری معانی برخی واژگان

- کشف رمز و رموز کلمات مشترک

نرم افزار سماور
نرم افزار سماور
نرم افزار سماور
نرم افزار سماور
نرم افزار سماور
نرم افزار سماور
نرم افزار سماور
نرم افزار سماور
نرم افزار سماور
نرم افزار سماور

نام

Plus9Games

ایمیل

fandoghplus@gmail.com

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان بازی پازل و کلمات

کیفیت بالا- HQ

آسان به سخت

Multiplayer

۳ بعدی

دو نفره

Text Game

Drag & Drop

جمع کردن سکه

دارای شبکه اجتماعی

اجرا به صورت انلاین

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب سماور
نسخه وب
نسخه iOS سماور
iOS
نسخه ویندوز سماور
ویندوز
نسخه لینوکس سماور
لینوکس
نسخه مکینتاش سماور
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

شهگل مقدم

23 آذر 1399

سماور بازی عالی هست ممنونم از شما من بازی نمیکنم مامانم بازی می کنه و خیلی میگه عالیه ممنونم از سازندش سپاسگزارم. نصب کنین پشیمون نمی شوید من که نسب کردم راضی بودم باسپاس🌹🌹🌷🌷