hocus

hocus
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1398/08/13

روانشناسان معتقد هستند که انجام بازی‌های فکری و معمایی، باعث افزایش عملکرد مغز شده و مغز شما را برای حل مسائل بزرگ‌تر و حل مشکلات زندگی آماده‌تر می‌سازد، پس سعی کنید دقایقی از روز را با بازی‌های فکری و معمایی سپری نمایید.

بازی Hocus ، بی‌شک جزو لیست جذاب‌ترین بازی‌‌های فکری و معمایی می‌باشد که در کل دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است، این اپلیکیشن یکی از معدود اپلیکیشن‌هایی است که به محض ورود، به راحتی می‌توانید مراحل گیم را طی  کنید، حتی اگر از قبل، اطلاعات به خصوصی راجع به این گیم نداشته باشید، می‌توانید به راحتی بازی را شروع کنید، چون اشکال هندسی به خودی خود، گویای نحوه انجام بازی می‌باشند.

این  گیم تشکیل شده از اشکالی هندسی خاصی است که شما باید تشخیص دهید گوی قرمز  چگونه با کمک این اشکال هندسی و حرکت دست شما به مقصد خود برسد! با رفتن به مراحل بعدی، اشکال هندسی پیچیده‌تر و رسیدن به مقصد سخت‌تر خواهد شد. 

شاید  بتوان گفت، نقطه تمایز این اپلیکیشن با دیگر اپلیکیشن‌های رقیب، امکان ساخت مراحل، توسط خودِ کاربر می‌باشد. به نظر خیلی جالب می‌آید که خود کاربر بتواند مراحل بازی را با کمک اشکال هندسی خاص طراحی نماید!

این اپلیکیشن را می‌توانید بدون اتصال اینترنت استفاده کنید، قابل ذکر است که  Hocus  جزو اپلیکیشن‌های رایگان بوده و شما می‌توانید به راحتی و در همه جا از این بازی فکری لذت ببرید!

ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن Hocus 

-  صدها مراحل جذاب و چالش برانگیز

- دارای موسیقی زمینه

- امکان دانلود رایگان

- بدون نیاز به اتصال اینترنت 

- دارای پرداخت درون مرحله‌ای

  • - امکان ساختِ مراحل بازی توسط کاربر

نرم افزار hocus
نرم افزار hocus
نرم افزار hocus
نرم افزار hocus
نرم افزار hocus
نرم افزار hocus
نرم افزار hocus
نرم افزار hocus
نرم افزار hocus
نرم افزار hocus

نام

Gamebra

ایمیل

info@gamebra.in

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان بازی پازل و کلمات

کیفیت بالا- HQ

آسان به سخت

Multiplayer

۳ بعدی

دو نفره

Text Game

Drag & Drop

جمع کردن سکه

دارای شبکه اجتماعی

اجرا به صورت انلاین

نسخه‌های موجود
نسخه وب hocus
نسخه وب
نسخه ویندوز hocus
نسخه لینوکس hocus
لینوکس

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر