راهنمای استفاده

با نرم افزار های حسابداری بین المللی کار آمد در ایران بیشتر آشنا شوید.

نرم افزار حسابداری بین المللی به حسابدار ها کمک می کند تا محاسبات مالی دقیق تری را داشته باشد. علاوه بر دقت بالا محاسبات مالی شرکت های بزرگ با داشتن این نرم افزار ها کمک می کند تا گزارشات دقیق تر و بهتری را در اختیار شرکت ها قرار گیرد.

همه شرکت‌های بزرگ از زمان‌های قدیم نیاز به یک حسابدار قوی و برجسته در زمینه انجام امور مالی داشته‌اند. هر چه شرکت و موسسه‌ای که در دست دارید بزرگ‌تر باشد، نظارت بر فرآیندهای بانکی و سود و زیان شرکت کار سخت‌تری خواهد بود. در این مواقع معمولا اشتباهات بسیاری در محاسبات دقیق سود و زیان شرکت یا حقوق کارکنان و مواردی از این دست پیش‌ می‌آید. به همین دلیل امروزه انواع ‌نرم‌افزارهای خارجی حسابداری روی کار آمده‌اند تا از بروز چنین مشکلاتی در اداره شرکت‌های بزرگ جلوگیری کنند.

البته برای انتخاب نرم افزار خوب برای کسب کار خود بهتر است به مطلب معیار های انتخاب نرم افزار حسابداری مراجعه کنید.

‌نرم‌افزارهای خارجی در این حوزه بسیار پیشتاز هستند. اما سوالی که مطرح‌ می‌شود این است که آیا این اپلیکیشن‌ها برای موسسات و شرکت‌های ایرانی مفید هستند یا خیر؟ بهتر است بدانید که کسب اطلاعات درباره ‌نرم‌افزارهای حسابداری اهمیت زیادی دارد و شما را برای دستیابی به بهترین برنامه های حسابداری کمک خواهد کرد. در این مقاله قصد داریم شما به ارزش ‌نرم‌افزارهای خارجی حسابداری پی ببرید و قابلیت استفاده از آن‌ها را در امور حسابداری شرکت خود بشناسید.

نرم افزار حسابداری بین المللی
زمانی نرم افزار حسابداری خارجی در ایران کاربرد دارد که بتوان استفاده کرد.

عملکرد نرم افزار حسابداری بین المللی

در زمینه حسابداری ‌نرم‌افزارهای خارجی بسیاری وارد فضای مجازی شده‌اند که به‌خوبی وظیفه خود را انجام‌ می‌دهند. جالب است بدانید که برخی از این ‌نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های مربوطه به طور رایگان در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفته و آسایش را هنگام کار به آن‌ها هدیه داده‌اند. پیش از آنکه وارد پروژه‌های کاری بزرگ و حیرت‌انگیز شوید، بهتر است از سود و زیان و درآمد خود مطلع باشید که حین عملیات پروژه با مشکلی روبه‌رو نشوید.

این موارد تماما دلایلی هستند که هر تاجری را قانع خواهد کرد که این ‌نرم‌افزارها را برای امور کاری مهم و سنگین به کار گیرند. چه خوب است که با برخی از این ‌نرم‌افزارهای حسابداری بین المللی آشنا شوید و اهمیت وجود آن‌ها را به‌خوبی درک کنید. در صورتی که تمایل دارید مزایای این اپلیکیشن‌ها را بشناسید، ادامه متن را از دست ندهید.

 

مزایای استفاده از ‌نرم‌افزار خارجی حسابداری

بدون شک اگر صاحب شرکت گسترده و معتبری هستید، ارزش یک حسابدار خوب را‌ می‌دانید. بررسی هزینه‌های مربوط به کسب و کار که باید به طور ماهیانه ارزیابی شوند، بر عهده حسابدار است. ثبت و تایید فاکتورهای گوناگون و تعیین میزان سودآوری شرکت در هر بازه کاری مشخص نیز از وظایف ارزشمند حسابداری به شمار‌ می‌رود.

در این موارد خطاهای انسانی در زایل کردن تلاش‌های حسابدار و هزینه‌هایی که شما در این زمینه به عنوان صاحب شرکت پرداخت کرده‌اید، نقش اساسی دارد. به همین دلیل اگر یک ‌نرم‌افزار حسابداری بین المللی خوب در دسترس باشد که تمام این امور را به بهترین نحو ممکن و بدون هیچ خطایی انجام دهد، بی تردید شما را از نگرانی‌های بسیاری در محاسبات امور کاری رها خواهد ساخت.

مزایای نرم افزار حسابداری بین المللی
در ادامه معرفی برخی نرم افزار های کارامد در ایران را داریم.

معرفی نرم افزار حسابداری بین المللی

در این بخش به معرفی دو نرم افزار بین المللی حسابداری اشاره خواهیم کرد که در ایران می توانید از آن ها استفاده کنید. همچنین برای انتخاب نرم افزار مناسب برای کسب و کار خود می توانید از مقاله بهترین نرم افزار حسابداری استفاده کنید.

نرم‌افزار حسابداری بین المللی رایگان کوئیک بوکس

اگر به دنبال بهترین و به‌روزترین ‌نرم‌افزار حسابداری خارجی‌ می‌گردید، بی‌تردید کوئیک بوکس مناسب‌ترین گزینه برای شماست. این ‌نرم‌افزار خارجی حسابداری برای دسترسی ایرانیان به طور رایگان طراحی شده است و نیازهای کاربران خود را به‌خوبی برطرف خواهد کرد. کوئیک بوکس توسط یک شرکت آمریکایی به نام lntuit ساخته شده است و از پس هر وظیفه ای که شما انتظار آن را دارید، به خوبی خواهد بر آمد.

یکی از مهم‌ترین کارها در عملیات حسابداری، تهیه گزارشات مالی به شمار‌ می‌آید. از طریق این ‌نرم‌افزار به‌سادگی و با نظم وصف‌ناشدنی قادر خواهید بود گزارش‌هایی از تمامی سرمایه خود تهیه کنید.

جالب است بدانید در این ‌نرم‌افزار حسابداری بین المللی بخش خاصی به مدیریت حساب‌های بانکی شما اختصاص یافته است. در این صورت هیچ گونه آزاری هنگام بررسی سرمایه خود نخواهید دید. اگر در پروژه‌های مختلف خرید و فروشی را انجام داده‌اید که صورتحساب آن را به طور کاملا دقیق نیاز دارید، این برنامه به شما کمک خواهد کرد. به طوری که در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورتحساب‌های مربوط به خرید و فروش در هر پروژه یا سرمایه گذاری را در اختیار شما قرار خواهد داد.

‌نرم‌افزار حسابداری خارجی منیجر

از جدیدترین و پرمخاطب‌ترین ‌نرم‌افزارهای خارجی در کنار ‌نرم ‌افزار های ایرانی حسابداری منیجر اشاره‌ می‌کنیم. این ‌نرم‌افزار برای بررسی و کنترل کامل بر امور حسابداری شرکت شما طراحی شده است. کشور سازنده این اپلیکیشن استرالیایی بوده که به طور رایگان ایرانیان را از امکانات خود بهره مند ساخته است. اگر حساب‌های انبار شرکت را مدت‌هاست از کنترل خود خارج شده‌ می‌بینید، بهتر است از ‌نرم‌افزار خارجی حسابداری منیجر استفاده کنید.

 

نرم افزار حسابداری خارجی

این برنامه به خوبی تمامی صورتحساب‌ها و مدیریت انبار شما را به عهده‌ می‌گیرد و اجازه نخواهد داد که شما کمترین نگرانی از این بابت داشته باشید. همچنین شما امکان دسترسی به تمام گزارشات مالی شرکت خود را در دست خواهید داشت. بدین طریق دیگر هنگام جلسات با دیگر شرکا و همکاران خود هیچ مشکلی برای بررسی این امور نخواهید داشت. زیرا ‌نرم‌افزار منیجر تمام این امور را برای شما سازماندهی کرده است.

 

به کمک ‌نرم‌افزارهای حسابداری بین المللی بر امور مالی شرکت خود مسلط شوید

همیشه شرکت‌های بزرگ و معتبر نیاز به یک حسابدار قوی و خبره دارند که به خوبی تمام امور مالی شرکت را بر عهده بگیرد. همانطور که‌ می‌دانید خطاهای انسانی یکی از مشکلات بی‌چون‌و‌چرا در فرآیند کارهای حسابداری به شمار‌ می‌آید که قابل اغماض نخواهد بود. در این مواقع بهره گیری از انواع ‌نرم‌افزار خارجی حسابداری شما را به خوبی در این باره کمک خواهند کرد. در این مقاله به بررسی اهمیت این اپلیکیشن‌ها و معرفی برخی از آن‌ها پرداخته شد.

به عنوان مثال ‌نرم‌افزار منیجر شما را در بسیاری از امور شرکت همچون تهیه گزارش از موجودی و خروجی‌های انبار کمک خواهد کرد. به همین دلیل دیگر نیازی نیست با افراد نابلد در این حوزه درگیر شوید و هزینه گزافی را برای تهیه گزارشات مختلف پرداخت کنید. علاوه‌بر‌این برای تشکیل جلسات مختلف دیگر نگران توضیحاتی که قرار است برای شرکای خود بدهید، نخواهید بود.

امتیاز شما به این مقاله

‫18 دیدگاه ها

 1. نرم افزار حسابداری بین المللی کوییک بوکس رایگانه؟؟ یا به دلار باید پول پرداخت کنیم؟

 2. سلام محمدتقی عزیز
  شما میتوانید از پشتیبانی جهت نحوه پرداخت دلاری یا ریالی سوال بپرسید.

 3. سلام خدمت کارشناسان زینسی
  نرم افزار حسابداری بین المللی چه مزایایی نسبت به نرم افزارهای حسابداری ایرانی داره؟

 4. سلام. وقت بخیر.
  سوال شما خیلی کلی هست.
  اما به طور کل پشتیبانی سریع و خرید سریع و آسان و فضای بومی سازی شده برای هزینه ها و یا پرداختی ها مثل درصد بیمه و مالیات یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزارهای حسابداری ایرانی میتواند باشد.

 5. سلام دوست عزیز
  مهمترین امکان مناسب سازی شده نرم افزارهای ایرانی طبق قوانین ایران هست و مناسبتر هست

 6. خب معلومه که نرم افزار های حسابداری بین المللی خوبن حتی عالین ولی آخه باید دلار پرداخت کنیم. پرداخت دلار برای نرم افزار عاقلانه به نظر نمیاد.

 7. به نظرم نرم افزار های حسابداری بین المللی نیاز نیست همون نرم افزارهای ابری ایرانی جوابگو هستن.

 8. نرم افزار های حسابداری بین المللی برای کسایی که هم ایران هستن و هم خارج خیلی کاربردیه. چون نرم افزارهای ایرانی تو خارج از کشور محدودیت دارن.

 9. نرم افزار حسابداری بین المللی کوئیک بوکس در یک کلمه فوق العاده سسسسسسسس 🤩🤩🤩

 10. تعریف نرم افزار حسابداری بین المللی کوییک بوکس رو شنیدم الان دانلودش کردم اگه راضی بودم میام نظرمو مینویسم

 11. استفاده از نرم افزار های حسابداری بین المللی خیلی سخته. باید حرفه ای باشه و مهم تر اینکه زبان خارجی بلد باشی. ما همون بتونیم نرم افزارهای ایرانی استفاده کنیم 🙁

 12. در پاسخ به سمیه
  سمیه عزیز نرم افزارهای ایرانی مثل نرم افزار های حسابداری بین المللی امکانات خوبی دارن و میتونید به راحتی ازشون استفاده کنین.

 13. نرم افزار های حسابداری بین المللی کوییک بوکس واقعا حرفه ایه. حیف نمیتونیم خریداری کنیم

 14. در پاسخ به محسن قلی زاده
  بله محسن عزیز. اگه بتونید از نرم افزار حسابداری بین المللی کوییک بوکس استفاده کنید، امکانات بی نظیری داره برای همه کسب و ‌‌کارها

 15. من هم در ایران کار میکنم هم خارج ایران. برام چالش بزرگی شده بود نرم افزار حسابداری تا اینکه با نرم افزار های حسابداری بین المللی آشنا شدم.

 16. در پاسخ به نیما صالحی
  نیمای عزیز چقدر خوب که بلاخره بهترین راه رو برای مدیریت نرم افزارهای حسابداری تون پیدا کردین. ممنون از نظرتون.

 17. تعداد نرم افزار های حسابداری بین المللی که کاربرد دارن زیادن، خودشم جوریه که از ایران هم میشه استفاده کرد. مثل wawe و manager

 18. در پاسخ به امید صالح پور
  بله درسته امید عزیز. نرم افزار های حسابداری بین المللی در ایران هم کاربرد دارن. ممنون از درج نظرتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا