نرم افزار حسابداری Manager

نرم افزار حسابداری Manager
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/05/16

یکی از جامع‌ترین نرم افزارهای حسابداری رایگان، نرم افزار حسابداری Manager است. نرم افزار Manager هیچ محدودیت زمانی و محدودیتی در استفاده و تبلیغات ندارد. برنامه Manager به ما نشان می‌دهد که کارهای شما به صورت آفلاین روی دسک تاپ یا لپ تاپ شما انجام می‌شود، به این معنی که اگر اینترنت شما در دسترس نباشد، دسترسی به داده یا برنامه خود را از دست نمی‌دهید.

نرم افزار حسابداری Manager  

با نرم افزار حسابداری Manager می‌توانید امور مالی و حسابداری خود را به صورت پیشرفته مدیریت کنید. از این نرم افزار می‌توان در جهت مدیریت و نظارت دارائی‌ها، بدهی‌ها، درآمدها، هزینه‌ها و حقوق صاحبان سهام استفاده کرد. با کمک برنامه حسابداری Manager مدیریت حساب‌های دریافتی و پرداختی بسیار آسان‌تر از گذشته خواهد بود.

این نرم‌افزار در واقع یک دستیار هوشمند برای یادآوری کارها و امور مالی مرتبط با کسب و کار‌ها است. Manager برای کسب و کارهای کوچکی که در قالب شرکت و یا فروشگاه هستند، کاربرد دارد.

قابلیت‌های برنامه حسابداری Manager

نرم افزار حسابداری Manager دارای امکانات بسیار بی نظیری در حوزه مدیریت امور مالی و حسابداری است. مثلا شما با کمک این نرم افزار می‌توانید به صورت خیلی آسان صورت سود و زیان خود را دریافت کنید. همچنین امکان مدیریت فاکتورهای خرید، سفارش‌های خرید، دریافت‌ها و پرداخت‌ها، سند‌های روزانه تکرار شونده، فیش حقوقی تکرار شونده، فاکتور خرید تکرار شونده و فاکتورهای فروش تکرار شونده وجود دارد.

از دیگر امکانات بی نظیری که نرم افزار Manager برای کاربران خود فراهم می‌کند، مدیریت حساب‌های غیر نقدی است. همچنین شما می‌توانید حساب‌های پرداختنی و دریافتنی معوق خود را به دست بگیرید. از دیگر امکانات مهم نرم افزار حسابداری منیجر می‌توان به نرخ‌های مبادله، مطالبه هزینه‌ها، صورت‌های مالی، دارایی‌های ثابت، فرم پیش فرض، دفتر کل رسیدهای کالا و وارد کردن صورت وضعیت بانکی اشاره کنیم.

در این نرم افزار امکان مدیریت مشتریان و گزارش حساب مشتریان وجود دارد. شما می‌توانید یادداشت‌های بدهی و یادداشت‌های تحویل اضافه کنید تا همه محصولات شما تعیین تکلیف شوند.

مدیریت حساب‌های ویژه، بسته‌های فهرست موجودی، انتقال‌های بین حساب، دارایی‌های نامشهود محاسبه‌های دفتر روزنامه، هزینه‌های دیرکرد پرداخت، کدهای مالیاتی، تامین کنندگان، صورت وضعیت تامین کننده، صورت تغییرات در سرمایه حساب‌های ویژه و ... از قابلیت‌های موجود در نرم افزار حسابداری Manager است.

شما با کمک این نرم افزار حسابداری رایگان می‌توانید کارکنان خود را مدیریت کنید. همچنین قالب‌های ایمیلی تهیه نمایید و فیش حقوقی نیز به دست آورید. مدیریت مالیات نیز بر عهده برعهده نرم افزار حسابداری منجر خواهد بود.

ارائه گزارش از هزینه‌ها سود و زیان در یک دوره خاص و برآورد حساب‌ها و ایجاد صورتحساب به صورت تفکیک شده نیز از قابلیت‌های این دستیار هوشمند هستند. شما می‌توانید حساب بانکی معرفی کنید و فرایندهای گردش پول خود را نیز تنظیم نمایید.

نقاط مثبت نرم افزار حسابداری Manager

این نرم ‌افزار کارایی بسیار بالا و در عین حال حجم بسیار کمی ‌دارد که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می‌شود. از همه پروژه‌های خود پشتیبان گیری نمایید و در صورت نیاز آن‌ها را بازیابی کنید.

قابل ذکر است که نرم افزار حسابداری Manager از سیستم چند ارزی یکپارچه نیز پشتیبانی می‌کند. به عنوان کاربر می‌توانید نمودار‌های گرافیکی از حساب‌های مختلف خود دریافت کرده و بر اساس این نمودار‌ها به ادامه روند کسب و کار خود تصمیم‌های نهایی را بگیرید. در حالت کلی این نیاز این نرم‌افزار همه نیازهای کسب و کارهای کوچک فروشگاهی و شرکتی را برآورده می‌کند. برای استفاده از نرم‌افزار Manager  نیازی به پرداخت هزینه وجود ندارد، زیرا منیجر کاملا رایگان است.

مشخصات فنی برنامه Manager

اگر بخواهیم به مشخصات فنی نرم افزار حسابداری منیجر شارژ کنیم، در وهله اول باید بگوییم که این نرم‌افزار نسخه دمو ندارد و با دانلود آن، نسخه اصلی در سیستم شما که شامل سیستم ویندوز، لینوکس و مک است، دانلود می‌شود.

نکته دیگری که می‌توانیم در مورد مشخصات فنی منیجر اشاره کنیم این است که نرم افزار منیجر ماژولی نیست و نصب بسیار ساده‌ای دارد. برای نصب این نرم افزار کافیست روی نسخه مورد نظر کلیک کنید تا نرم افزار در سیستم شما دانلود شود.

محیط کاربری ساده و زیبای نرم افزار Manager باعث شده است که کاربران بیشتری برای دانلود این نرم افزار علاقه مند شوند. یکی از ویژگی‌های جذاب فنی منیجر این است که از زبان فارسی و بیشتر زبان‌های دنیا پیش پشتیبانی می‌کند.

دانلود رایگان نرم افزار حسابداری Manager

 برای و دسترسی به وب سایت فارسی نرم افزار Manager می‌توانید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید: manager.io/fa

نکته مهم دیگری که باید در مورد نرم افزار حسابداری manager اشاره کنیم، این است که قابلیت شبکه ندارد ولی قابلیت ‌هاست ابری دارد.ویژگی‌ها و امکانات نرم افزارManager 

        -مطالبه هزینه‌ها

        -فیش‌های حقوق تکرار شونده

        -سفارش‌های خرید

        -گزارش حساب مشتری

        - بسته‌های فهرست موجودی

       -صورت وضعیت تامین کننده


نرم افزار نرم افزار حسابداری Manager
نرم افزار نرم افزار حسابداری Manager
نرم افزار نرم افزار حسابداری Manager
نرم افزار نرم افزار حسابداری Manager
نرم افزار نرم افزار حسابداری Manager
نرم افزار نرم افزار حسابداری Manager
نرم افزار نرم افزار حسابداری Manager
نرم افزار نرم افزار حسابداری Manager

نام

Manager

ایمیل

info@ manager.io.com

شماره تماس

9426370736

آدرس

Dhoraji, Rajkot, Gujarat, India

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان حسابداری-تجاری اداری

مدیریت انبار

سطح دسترسي براي كاربران

نمايش اشخاص با ريز كالاها و چكها

تبديل سندهاي موقت به دائم و بالعكس

ثبت هزينه در مغايرت گيري از بانك

اعلام سررسيد اتوماتيك مهلت تسويه فاكتورها

نمایش سود

اطلاعات نموداری

گزارش از گردش کالا طی دوره و کاردکس ریالی

راس چک

گزارش فصلی خرید و فروش

گزارش دفاتر و دارایی

چاپ و تولید بارکد

سیستم بایگانی اسناد و دبیرخانه

سیستم چند ارزی

ثبت قراردادهای کار

مدیریت حقوق کارمندان

اتصال به دستگاههای ساعت حضور و غیاب

تعریف چند صندوق

ثبت اطلاعات بارنامه

اتصال به ترازو

نسخه‌های موجود
نسخه وب نرم افزار حسابداری Manager
نسخه وب
نسخه اندروید نرم افزار حسابداری Manager
اندروید
نسخه iOS نرم افزار حسابداری Manager
iOS
نسخه ویندوز نرم افزار حسابداری Manager
نسخه لینوکس نرم افزار حسابداری Manager
لینوکس

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر