بررسی کلی

برنامه حسابداری تدبیر یک نرم افزار حسابداری و امور مالی است و کمک بسیار شایانی را در زمینه امور مالی شرکت‌‌های بزرگ و کوچک می‌کند. مشاوران مالی این نرم افزار درصدد هستند که در امور مالی و حسابداری فاصله خود را با جوامع پیشرفته به حداقل برساند. در بررسی نرم افزار حسابداری تدبیر باید به گزارشگیری و مشاهده و چاپ تمام اسناد حسابداری و مالی اشاره کرد. در اپلیکیشن حسابداری تدبیر امکان معرفی دوره مالی، معرفی و نگهداری حساب چند شرکت مختلف، معرفی حساب و مرکز هزینه یا پروژه و معرفی گرو‌های کاربران وجود دارد. شما می‌توانید اسناد حسابداری را پیش نویس، ثبت و قطعی کنید. امکان مرتب کردن آرتیکل‌های یک سند و انتخاب حساب هر آرتیکل نیز وجود دارد.

برنامه حسابداری تدبیر

حسابداری، به عنوان یکی از مهم‌ترین علومی است که امروزه در بخش‌های مختلفی مثل مدیریت یک شرکت هرچند کوچک اهمیت زیادی دارد. برنامه‌های مختلف حسابداری وجود دارند که در بین آن‌ها برنامه حسابداری تدبیر ، اهمیت ویژه‌ای دارد. هم‌چنین کسب و کا‌ر‌های زیادی را به خود جذب کرده است. نرم افزار حسابداری تدبیر ، توسط شرکت برنامه نویسی پردازش موازی سامان تولید شده است.

یکی از نیا‌ز‌های امروزه جامعه بشری، حسابداری کامپیوتری بوده که استفاده از خدمات این بخش، با افزایش چشمگیری روبه‌رو شده است. با توجه به اهمیت حسابداری، برنامه حسابداری تدبیر یکی از بهترین محصولاتی است که در بازار وجود دارد و شما می‌توانید این محصول را خریداری کنید.

هدف این شرکت، ارائه راهکا‌ر‌های کامپیوتری مالی و هم چنین راهکار‌های کامپیوتری مدیریتی بوده که امروزه به عنوان مهم‌ترین شرکت‌های تولید کننده نرم افزار حسابداری در کشور است و محصولات خودش را به نام تجاری تدبیر به بازار ارائه می‌کند.

تاریخچه نرم افزار حسابداری تدبیر

اگر بخواهیم تاریخچه‌ای در مورد استفاده از کامپیوتر برای حسابداری را بازگو کنیم، این مبحث به آخر دهه ۶۰ شمسی برمی‌گردد. در آن زمان، نرم افزار‌های بر پایه DOS،  تولید می‌شدند. در سال ۱۳۵۷ اولین نسخه‌هایی از نرافزارهای بر پایه عامل مایکروسافت و ویندوز ارائه شدند. با گذشت زمان شرکت‌های تولید نرم افزار پیشرفت کردند و در نهایت یکی از مهم‌ترین نرم افزار به این منظور در بازار عرضه شد که تحت عنوان نرم‌افزار حسابداری تدبیر بود.

نرم افزار حسابداری تدبیر، برای سیستم عامل مایکروسافت و ویندوز قابل استفاده است و به عنوان یک نرم افزار حسابداری شی‌گرا به شمار می‌رود. برنامه نویسان برای نوشتن برنامه‌های متفاوتی را به کار می‌گیرند که یکی از این زبان‌ها، مدل شی گرا است که معمولا به صورت Simula  خوانده می‌شود.

کاربرد اپلیکیشن حسابداری تدبیر

به دلیل این که در طراحی نرم افزار حسابداری تدبیر از المان‌های مناسب و ساده استفاده شده است، این برنامه جز پر کاربردترین برنامه‌ها و مناسب‌ترین محصول به شمار می‌رود. از مهم‌ترین فواید و مزایای این برنامه، می‌توان به کاربرد بالای آن در کسب و کار‌های بزرگ اشاره کرد.

این نرم افزار، باعث صرفه جویی در زمان شما می‌شود. با داشتن قابلیت‌های مختلف باعث می‌شود که بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن تراز‌ها و گزارش‌های مالی را دریافت کنید و برای پیشبرد اهداف شرکت، از آن استفاده نمایید. 

برنامه حسابداری تدبیر ، به عنوان یک محصول حرفه‌ای و مدیریتی است که باعث می‌شود که برای انجام فروش بازاریابی، ثبت سفارش، انبارداری، خزانه داری و ... مورد استفاده قرار گیرد. 

فروش و ثبت سفارش اندرویدی

معرفی سیستم ثبت سفارش اندروید تدبیر، یکی از قابلیت‌های مهم این نرم افزار به شمار می‌رود که کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. فروش و ثبت سفارش یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که باید در یک سیستم حسابداری وجود داشته باشد. هم چنین شرکت‌های پخش و مراکز تولید و فروش، به دنبال یک راهی هستند که بتوانند به دنبال فروش و ثبت سفارش، سریعا فاکتور صادر کنند و عملیات حسابداری را شروع کنند.

نرم افزار حسابداری تدبیر، با داشتن ویژگی که در بالا اشاره شد، کار خود را شروع کرده است. ویزیتور‌ها و فروشنده‌ها توانایی ثبت سفارش اندرویدی با نرم افزار تدبیر را دارند که قابل اتصال به نرم افزار حسابداری تدبیر است. با استفاده از این ویژگی، به محض فروش یک محصول، به صورت آنلاین می‌توانند فاکتور را صادر کنند و به طور مستقیم عملیات مربوط به انبارداری را انجام دهند. 

به علت داشتن این ویژگی در نرم افزار حسابداری تدبیر، این برنامه به عنوان یکی از بهترین محصولات برای مراکز پخش عمده شناخته می‎شود و محبوبیت زیادی بین رقبای خود پیدا کرده است.

سرویس وب تدبیر

در ادامه، سرویس وب تدبیر معرفی می‌شود که علاوه بر قابلیت بالای نرم افزار حسابداری تدبیر در فروش آنلاین اندروید، مدیران می‌توانند از وب سرویس تدبیر نیز بهره‌مند شوند و گزارش‌های مالی خود را معرفی کنند. این ویژگی، یکی از مهم ترین نیاز‌های روز برای بیشتر مدیران به حساب می‌آید. 

به علت مشغله‌های زیاد، کمبود زمان و حجم فعالیت بالای مدیران، مدیران زمان کمی برای حضور در بخش حسابداری و دریافت گزارشات مالی دارند، این نرم افزار باعث سهولت در کار‌ها شده است. این نرم افزار کاربران را قادر می‌سازد که در هر زمان و هر مکان به اطلاعات حسابداری خود، دسترسی داشته باشند و توضیحات مربوط به کارشان را دریافت کنند.

در واقع این نرم افزار، یک برنامه کامل و جامعی به شمار می‌آید که در اختیار کاربران قرار گرفته است.

ویژگی‌های برجسته برنامه حسابداری تدبیر

هر نرم افزار حسابداری، دارای یک سری ویژگی‌ها و امکانات منحصر به فرد است که باعث شده است بسیاری از کار‌ها به سهولت انجام شود. در ادامه امکانات نرم افزار حسابداری تدبیر برای شما آورده شده است:

 • تعداد نامحدودی از دوره‌های مالی را به      صورت ثابت یا ادواری اضافه می‌کند.
 • برای حساب‌ها در سطح هایی مثل گروه، کل،      معین، تفصیلی و با چهار سطح تفصیلی اضافه می‌کند.
 • توانایی برقراری ارتباط بین تمامی حساب‌ها      را دارد.
 • با وارد کردن اسناد حسابداری، حساب‌های      بانکی، نقدی، مراکزی که هزینه دارند و هم چنین پروژه‌ها را معرفی می‌کند.
 • توانایی استفاده از سرفصل‌هایی که توسط      سیستم معرفی می‌شوند را دارد.
 • برای رد یا قبول کردن برخی از اسناد، سلسله      مراتبی را معرفی می‌کند.
 • لازم به ذکر است که نرم افزار حسابداری      تدبیری توسط اداره دارایی تایید شده است این به آن معناست که این نرم افزار      با قانون‌های اداره دارایی فعالیت می‌کند و گزارشات مالی که از این نرم افزار      خارج می‌شود، مورد تایید اداره دارایی خواهد بود.

با توجه به امکانات موجود در این نرم افزار، می توانید انتظار یک نرم افزار جذاب و کاربردی را از آن داشته باشید.

ارتباط با سایر محصولات نرم افزار شرکت مادر

علاوه بر قابلیت‌های ذکر شده در این نرم افزار، نرم افزار تدبیر توانایی ارتباط با سایر محصولات نرم افزار شرکت مادر را دارد و کاربران می‌توانند از امکانات نرم افزار‌های مالی و مدیریتی دیگر نیز استفاده کنند تا بهترین بازده را در زمینه مالی داشته باشند.

بهتر است دانشجویان برای آغاز کار خود ، با نرم افزار حسابداری تدبیر آشنا شوند، زیرا این نرم افزار، جزو کامل‌ترین نرم افزار‌های ایران به شمار می‌رود و کاملا با سیستم مالی و مالیاتی ایران مطابق است. 

به علت کامل بودن این نرم افزار، اگر شما به صورت کامل با آن آشنا شوید، یادگیری سایر نرم افزارهای حسابداری کار آسانی خواهد بود. هم چنین برای دانشجویانی که می‌خواهند پس از اتمام تحصیلات، شرکت حسابداری تاسیس کنند یا در زمینه حسابرسی فعالیت کنند، توصیه می‌شود که این نرم افزار را کاملا یاد بگیرند.

با توجه به مسائل ذکر شده، لزوم یادگیری این نرم افزار برای دانشجویان بسیار بالاست و در واقع ضامن استخدام آن‌ها به شمار می‌رود.

دوره‌های آموزشی نرم افزار حسابداری تدبیر ، در اختیار همه قرار گرفته است و در واقع به عنوان پلی برای ورود به بازار کار در نظر گرفته می‌شود. با یادگیری برنامه حسابداری تدبیر ، کاربران می‌توانند به صورت خود اشتغالی یا کارمند وارد بازار کار شوند.


امکانات نرم افزاری حسابداری تدبیر

- امکان معرفی، ذخیره و بازیابی موجودیت‌های جدید پارامتریک با فرمت XML

- امکان نمایش جمع مبالغ بدهکار و بستانکار و میزان اختلاف آن برای هر سند

- امکان تهیه دفاتر حساب روی کلیه دوره های مالی

- ارتباط با سایر محصولات نرم افزار شرکت مادر

- دارای سیستم ثبت سفارش اندروید

- استفاده از المان‌های مناسب و ساده

- دارای دوره‌های آموزشی

- دریافت گزارش‌های مالی

- فروش و ازاریابی

- ثبت سفارش

- انبارداری

- خزانه داری

- امکان مدیریت دسترسی گروه‌های کاربران به گزارشات چاپی

- امکان چاپ سریع اطلاعات در کلیه فرم های سیستم

- امکان مشاهده و چاپ خلاصه اسناد حسابداری

- امکان ارائه ترازنامه و صورت سود و زیان منطبق بر استانداردهای حسابداری (به زبان فارسی و به زبان انگلیسی)

- امکان تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس در فیلدهای ورود تاریخ در کلیه فرم‌ها

تدبیر
تدبیر
تدبیر
تدبیر
تدبیر
تدبیر
تدبیر
تدبیر

این نرم‌افزار به درد چه کسانی می‌خورد؟

مناسب برای تمامی کسب و کار ها و استارپ و سازمانهایی که نیازمند نرم افزاری در حوزه مالی و حسابداری هستند. حسابداران، مدیران مالیِ، حسابرس ها و مالی چی ها

ویژگی های تدبیر به عنوان حسابداری-تجاری اداری

 • مدیریت انبار
 • سطح دسترسي براي كاربران
 • نمايش اشخاص با ريز كالاها و چكها
 • تبديل سندهاي موقت به دائم و بالعكس
 • ثبت هزينه در مغايرت گيري از بانك
 • اعلام سررسيد اتوماتيك مهلت تسويه فاكتورها
 • نمایش سود
 • اطلاعات نموداری
 • گزارش از گردش کالا طی دوره و کاردکس ریالی
 • راس چک
 • گزارش فصلی خرید و فروش
 • گزارش دفاتر و دارایی
 • چاپ و تولید بارکد
 • سیستم بایگانی اسناد و دبیرخانه
 • سیستم چند ارزی
 • ثبت قراردادهای کار
 • مدیریت حقوق کارمندان
 • اتصال به دستگاههای ساعت حضور و غیاب
 • تعریف چند صندوق
 • ثبت اطلاعات بارنامه
 • اتصال به ترازو

نسخه های موجود تدبیر

 • نسخه تحت وب
 • نسخه اندروید
 • نسخه iOS
 • نسخه ویندوز
 • نسخه لینوکس
 • نسخه مکینتاش

اطلاعات ناشر

نام : پردازش موازی سامان

ایمیل: [email protected]

شماره تماس: 02183890

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، ساختمان تجارت ایرانیان، طبقه 3 واحد 12

نمایش وب سایت

بررسی کلی
محیط کاربری
پشتیبانی
مزایا
معایب
نتیجه بررسی

از دنیای نرم‌افزار چه خبر؟ دیدن همه

معیارهای انتخاب بهترین نرم‌ افزار حسابداری برای کسب و کار شما [راهنمای کامل خرید و معرفی نرم افزار]
معیارهای انتخاب بهترین نرم‌ افزار حسابداری برای کسب و کار شما [راهنمای کامل خرید و معرفی نرم افزار]

هیچ کسب و کاری بدون حسابداری زنده نمی­‌ماند. این اصلی بدیهی است. از زمان‌های گذشته که با چرتکه مدیریت مالی کسب و کار را…

مطالعه مقاله

نرم‌ افزارهای حسابداری ابری را بیشتر بشناسید!
نرم‌ افزارهای حسابداری ابری را بیشتر بشناسید!

حسابداری از سیستم‌های مختلفی برخوردار است که هرکدام از آن‌ها بسته به نیاز شرکت و کارخانه استفاده می‌شوند. مدت زیادی…

مطالعه مقاله

آموزش قدم به قدم ِکار با اپلیکیشن حسابداری nivo
آموزش قدم به قدم ِکار با اپلیکیشن حسابداری nivo

اپلیکیشن حسابداری nivo جزو یکی از بهترین نرم افزار های حسابداری شخصی برای سیستم های اندروید و ios است که به عنوان یک…

مطالعه مقاله

بررسی اختصاصی و مقایسه نرم افزار حسابداری محک و هلو
بررسی اختصاصی و مقایسه نرم افزار حسابداری محک و هلو

تابه‌حال به این مسئله فکر کرده‌اید که چرا بعضی از نرم‌افزارها به شهرت بیشتری دست پیدا می‌کنند؟ یا فکر کرده‌اید از بین…

مطالعه مقاله

به کمک سیستم حسابداری قوی و مجرب، شرکت را روی یک انگشت خود بچرخانید
به کمک سیستم حسابداری قوی و مجرب، شرکت را روی یک انگشت خود بچرخانید

سیستم حسابداری یکی از مهم‌ترین امور در اداره شرکت‌ها و موسسات بزرگ محسوب‌ می‌شود. درواقع تمامی کارهایی که شرکت در گذشته…

مطالعه مقاله

با انواع سیستم حسابداری و مزایایی که دارند، آشنا شوید
با انواع سیستم حسابداری و مزایایی که دارند، آشنا شوید

اینکه چه نوع سیستم حسابداری را انتخاب می‌کنید،‌ کاملا شخصی و سلیقه‌ای است اما شما در حال حاضر می‌توانید کمی وقت بگذارید…

مطالعه مقاله

نگاهی جامع به پلتفرم زینسی و فعالیت‌های آن در بهار 1400
نگاهی جامع به پلتفرم زینسی و فعالیت‌های آن در بهار 1400

همه‌ی وظایف سازمانی و شخصی با کمک اپلیکیشن و نرم افزار انجام می‌گیرد. مثلا سازمان‌ها برای پیشرفت کسب و کار خود از…

مطالعه مقاله

هزینه خرید نرم افزار های حسابداری برای فروشگاه ها چقدر است؟
هزینه خرید نرم افزار های حسابداری برای فروشگاه ها چقدر است؟

نرم افزارهای حسابداری متعدد و انواع سیستم حسابداری طراحی شده که بسیاری از آن‌ها ادعا می‌کنند قادر هستند خدمات تخصصی به…

مطالعه مقاله

با انواع سیستم حسابداری و مزایایی که دارند آشنا شوید
با انواع سیستم حسابداری و مزایایی که دارند آشنا شوید

به عنوان کسی که کسب و کاری را مدیریت می‌کنید و صاحب آن کسب و کار به شمار می‌آیید، این وظیفه شماست که امور مالی خود را…

مطالعه مقاله

صفر تا صد مدیریت با اپلیکیشن مدیریت مالی فانوس
صفر تا صد مدیریت با اپلیکیشن مدیریت مالی فانوس

از زمانی که مردم برای ذخیره درآمد خود از منابع غیرنقدی استفاده می‌کنند، اپلیکیشن‌های حسابداری شخصی روی کار آمدند. یکی از…

مطالعه مقاله